4.Kypr52038:106
5.Kazachstán51135:94
6.San Marino50050:330
20.10. Mintál bude působit u reprezentace
Slovensko dočasně převzal trenér Štefan Tarkovič, jemuž bude k ruce Marek Mintál. Bývalý útočník z tohoto důvodu na měsíc přerušil smlouvu s Norimberkem, kde působí jako trenér rezervy, neboť prozatím má být slovenskému výběru k dispozici do barážového utkání o postup na ME 2020 se Severním Irskem. (transfermarkt.de)
15.10. Dúbravka si na návrat ještě počká
Martin Dúbravka si podle posledních zpráv počká na návrat do sestavy Newcastlu. Slovenský brankář si v srpnu poranil kotník a mimo hru měl být šest týdnů, v jeho případě se ovšem vyskytly komplikace a gólman má být k dispozici až v prosinci. (sport-express.ru)
08.10. Dvojice pro finále playoff o postup na ME
Dvojice pro finále playoff o postup na ME 2020 (12. listopadu): Gruzie - Severní Makedonie, Srbsko - Skotsko, Maďarsko - Island, Severní Irsko - Slovensko.
08.10. Baráž o ME 2020 - výsledky
Výsledky večerních zápasů semifinále baráže o postup na ME 2020: Bosna a Hercegovina - Severní Irsko 1:1 i po prodloužení, 3:4 na penalty (14. Krunić - 53. McGinn), Bulharsko - Maďarsko 1:3 (89. Jomov - 17. Orban, 47. Kalmár, 75. Nikolics), Island - Rumunsko 2:1 (16. a 35. G. Sigurdsson - 63. Maxim z penalty), Norsko - Srbsko 1:1, 1:2 po prodloužení (88. Normann - 82. a 102. Milinković-Savić), Severní Makedonie - Kosovo 2:1 (16. vlastní Kololli, 33. Velkovski - 29. Hadergjonaj), Skotsko - Izrael 0:0 i po prodloužení, 5:3 na penalty, Slovensko - Irsko 0:0 i po prodloužení, 4:2 na penalty.
Výsledky dnešních zápasů semifinále baráže o mistrovství Evropy 2020: Gruzie - Bělorusko 1:0 (8. Okriašvili z pen.).
08.10. Slovenskou reprezentaci doplnil Niňaj
Do slovenské reprezentace byl narychlo povolán obránce Branislav Niňaj z Fortuny Sittard. Ten nahradí Milana Škriniara, který měl pozitivní test na koronavirus. (ČTK)
08.10. Škriniar měl pozitivní test na koronavirus
Velký problém řeší Slovensko, to čeká utkání semifinále playoff o postup na ME 2020 proti Irsku a do duelu nezasáhne Milan Škriniar - obránce Interu Milán měl pozitivní test na koronavirus. (dailymail.co.uk)
06.10. Irové měli v týmu koronavirus
Irský národní tým zaznamenal jeden pozitivní test v rámci realizačního týmu reprezentace, která se chystá na utkání baráže o postup na mistrovství Evropy se Slovenskem. Dotyčná osoba, stejně jako další dva lidé ze štábu, kteří s ní byli v úzkém kontaktu, putovali podle protokolu do izolace. Všichni hráči měli výsledky testů negativní a čtvrtečnímu zápasu by nemělo nic stát v cestě. (skysports.com)
12.03. Slovensko požádalo o odklad baráže
Slovensko požádalo UEFA o odložení semifinále baráže o postup na mistrovství Evropy, které mělo hrát 26. března proti Irsku. Reaguje na vyhlášení opatření slovenské vlády v souvislosti s šířením koronaviru.
12.03. Bosna žádá odložení duelu se Severními Iry
Barážový zápas o postup na ME mezi Bosnou a Hercegovinou a Severním Irskem se původně měl uskutečnit za zavřenými dveřmi, nakonec se ovšem na základě hrozby koronaviru může hrát v náhradním termínu. Domácí svaz už zaslal na UEFA žádost o odložení utkání. (bbc.com)