skupina A

22.03.201918:00Sofia
Bulharsko - Černá Hora
1:1
22.03.201920:45Londýn
Anglie - Česko
5:0
25.03.201920:45Priština
Kosovo - Bulharsko
1:1
25.03.201920:45Podgorica
Černá Hora - Anglie
1:5
07.06.201920:45Praha
Česko - Bulharsko
2:1
07.06.201920:45Podgorica
Černá Hora - Kosovo
1:1
10.06.201920:45Sofia
Bulharsko - Kosovo
2:3
10.06.201920:45Olomouc
Česko - Černá Hora
3:0
07.09.201915:00Priština
Kosovo - Česko
2:1
07.09.201918:00Londýn
Anglie - Bulharsko
4:0
10.09.201920:45Southampton
Anglie - Kosovo
5:3
10.09.201920:45Podgorica
Černá Hora - Česko
0:3
11.10.201920:45Praha
Česko - Anglie
2:1
11.10.201920:45Podgorica
Černá Hora - Bulharsko
0:0
14.10.201920:45Sofia
Bulharsko - Anglie
0:6
14.10.201920:45Priština
Kosovo - Černá Hora
2:0
14.11.201920:45Plzeň
Česko - Kosovo
2:1
14.11.201920:45Londýn
Anglie - Černá Hora
7:0
17.11.201918:00Sofia
Bulharsko - Česko
1:0
17.11.201918:00Priština
Kosovo - Anglie
0:4
 TýmZVRPSB
1.Anglie870137:621
2.Česko850313:1115
3.Kosovo832313:1611
4.Bulharsko81346:176
5.Černá Hora80353:223
 TýmZVRPSB
1.Anglie440021:312
2.Česko44009:312
3.Kosovo42115:67
4.Bulharsko41124:104
5.Černá Hora40222:92
 TýmZVRPSB
1.Anglie430116:39
2.Kosovo41128:104
3.Česko41034:83
4.Bulharsko40222:72
5.Černá Hora40131:131

skupina B

22.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Ukrajina
0:0
22.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Litva
2:1
25.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Ukrajina
1:2
25.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Srbsko
1:1
07.06.201920:45Vilnius
Litva - Lucembursko
1:1
07.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Srbsko
5:0
10.06.201920:45Bělehrad
Srbsko - Litva
4:1
10.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Lucembursko
1:0
07.09.201918:00Vilnius
Litva - Ukrajina
0:3
07.09.201920:45Bělehrad
Srbsko - Portugalsko
2:4
10.09.201920:45Vilnius
Litva - Portugalsko
1:5
10.09.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Srbsko
1:3
11.10.201920:45Lisabon
Portugalsko - Lucembursko
3:0
11.10.201920:45Charkov
Ukrajina - Litva
2:0
14.10.201920:45Vilnius
Litva - Srbsko
1:2
14.10.201920:45Kyjev
Ukrajina - Portugalsko
2:1
14.11.201920:45Faro/Loulé
Portugalsko - Litva
6:0
14.11.201920:45Bělehrad
Srbsko - Lucembursko
3:2
17.11.201915:00Luxembourg
Lucembursko - Portugalsko
0:2
17.11.201915:00Bělehrad
Srbsko - Ukrajina
2:2
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina862017:420
2.Portugalsko852122:617
3.Srbsko842217:1714
4.Lucembursko81167:164
5.Litva80175:251
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina440010:112
2.Portugalsko422010:18
3.Srbsko421111:97
4.Lucembursko41034:83
5.Litva40133:111
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko430112:59
2.Ukrajina42207:38
3.Srbsko42116:87
4.Lucembursko40133:81
5.Litva40042:140

skupina C

21.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Estonsko
2:0
21.03.201920:45Rotterdam
Nizozemsko - Bělorusko
4:0
24.03.201920:45Amsterdam
Nizozemsko - Německo
2:3
24.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Bělorusko
2:1
08.06.201918:00Tallinn
Estonsko - Severní Irsko
1:2
08.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Německo
0:2
11.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Severní Irsko
0:1
11.06.201920:45Mainz
Německo - Estonsko
8:0
06.09.201918:00Tallinn
Estonsko - Bělorusko
1:2
06.09.201920:45Hamburg
Německo - Nizozemsko
2:4
09.09.201920:45Tallinn
Estonsko - Nizozemsko
0:4
09.09.201920:45Belfast
Severní Irsko - Německo
0:2
10.10.201918:00Minsk
Bělorusko - Estonsko
0:0
10.10.201920:45Rotterdam
Nizozemsko - Severní Irsko
3:1
13.10.201918:00Minsk
Bělorusko - Nizozemsko
1:2
13.10.201920:45Tallinn
Estonsko - Německo
0:3
16.11.201920:45Mönchengladbach
Německo - Bělorusko
4:0
16.11.201920:45Belfast
Severní Irsko - Nizozemsko
0:0
19.11.201920:45Frankfurt
Německo - Severní Irsko
6:1
19.11.201920:45Amsterdam
Nizozemsko - Estonsko
5:0
 TýmZVRPSB
1.Německo870130:721
2.Nizozemsko861124:719
3.Severní Irsko84139:1313
4.Bělorusko81164:164
5.Estonsko80172:261
 TýmZVRPSB
1.Německo430120:59
2.Nizozemsko430114:49
3.Severní Irsko42114:37
4.Bělorusko40131:51
5.Estonsko40042:110
 TýmZVRPSB
1.Německo440010:212
2.Nizozemsko431010:310
3.Severní Irsko42025:106
4.Bělorusko41033:113
5.Estonsko40130:151

skupina D

23.03.201915:00Tbilisi
Gruzie - Švýcarsko
0:2
23.03.201918:00Gibraltar
Gibraltar - Irsko
0:1
26.03.201920:45Dublin
Irsko - Gruzie
1:0
26.03.201920:45Basilej
Švýcarsko - Dánsko
3:3
07.06.201918:00Tbilisi
Gruzie - Gibraltar
3:0
07.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Irsko
1:1
10.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Gruzie
5:1
10.06.201920:45Dublin
Irsko - Gibraltar
2:0
05.09.201920:45Gibraltar
Gibraltar - Dánsko
0:6
05.09.201920:45Dublin
Irsko - Švýcarsko
1:1
08.09.201918:00Tbilisi
Gruzie - Dánsko
0:0
08.09.201918:00Sion
Švýcarsko - Gibraltar
4:0
12.10.201915:00Tbilisi
Gruzie - Irsko
0:0
12.10.201918:00Kodaň
Dánsko - Švýcarsko
1:0
15.10.201920:45Gibraltar
Gibraltar - Gruzie
2:3
15.10.201920:45Ženeva
Švýcarsko - Irsko
2:0
15.11.201920:45Kodaň
Dánsko - Gibraltar
6:0
15.11.201920:45St. Gallen
Švýcarsko - Gruzie
1:0
18.11.201920:45Gibraltar
Gibraltar - Švýcarsko
1:6
18.11.201920:45Dublin
Irsko - Dánsko
1:1
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko852119:617
2.Dánsko844023:616
3.Irsko83417:513
4.Gruzie82247:118
5.Gibraltar80083:310
 TýmZVRPSB
1.Dánsko431013:210
2.Švýcarsko431010:310
3.Irsko42205:28
4.Gruzie41213:25
5.Gibraltar40043:160
 TýmZVRPSB
1.Švýcarsko42119:37
2.Dánsko413010:46
3.Irsko41212:35
4.Gruzie41034:93
5.Gibraltar40040:150

skupina E

21.03.201920:45Trnava
Slovensko - Maďarsko
2:0
21.03.201920:45Záhřeb
Chorvatsko - Ázerbájdžán
2:1
24.03.201915:00Cardiff
Wales - Slovensko
1:0
24.03.201918:00Budapešť
Maďarsko - Chorvatsko
2:1
08.06.201915:00Osijek
Chorvatsko - Wales
2:1
08.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Maďarsko
1:3
11.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Slovensko
1:5
11.06.201920:45Budapešť
Maďarsko - Wales
1:0
06.09.201920:45Trnava
Slovensko - Chorvatsko
0:4
06.09.201920:45Cardiff
Wales - Ázerbájdžán
2:1
09.09.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Chorvatsko
1:1
09.09.201920:45Budapešť
Maďarsko - Slovensko
1:2
10.10.201920:45Split
Chorvatsko - Maďarsko
3:0
10.10.201920:45Trnava
Slovensko - Wales
1:1
13.10.201918:00Budapešť
Maďarsko - Ázerbájdžán
1:0
13.10.201920:45Cardiff
Wales - Chorvatsko
1:1
16.11.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Wales
0:2
16.11.201920:45Rijeka
Chorvatsko - Slovensko
3:1
19.11.201920:45Trnava
Slovensko - Ázerbájdžán
2:0
19.11.201920:45Cardiff
Wales - Maďarsko
2:0
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko852117:717
2.Wales842210:614
3.Slovensko841313:1113
4.Maďarsko84048:1112
5.Ázerbájdžán80175:181
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko440010:312
2.Wales43106:210
3.Maďarsko43015:39
4.Slovensko42115:57
5.Ázerbájdžán40133:111
 TýmZVRPSB
1.Slovensko42028:66
2.Chorvatsko41217:45
3.Wales41124:44
4.Maďarsko41033:83
5.Ázerbájdžán40042:70

skupina F

23.03.201918:00Solna
Švédsko - Rumunsko
2:1
23.03.201918:00Ta' Qali
Malta - Faerské ostrovy
2:1
23.03.201920:45Valencia
Španělsko - Norsko
2:1
26.03.201920:45Ta' Qali
Malta - Španělsko
0:2
26.03.201920:45Oslo
Norsko - Švédsko
3:3
26.03.201920:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Faerské ostrovy
4:1
07.06.201920:45Solna
Švédsko - Malta
3:0
07.06.201920:45Oslo
Norsko - Rumunsko
2:2
07.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Španělsko
1:4
10.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Norsko
0:2
10.06.201920:45Ta' Qali
Malta - Rumunsko
0:4
10.06.201920:45Madrid
Španělsko - Švédsko
3:0
05.09.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Švédsko
0:4
05.09.201920:45Oslo
Norsko - Malta
2:0
05.09.201920:45Bukurešť
Rumunsko - Španělsko
1:2
08.09.201918:00Ploieşti
Rumunsko - Malta
1:0
08.09.201920:45Gijón
Španělsko - Faerské ostrovy
4:0
08.09.201920:45Solna
Švédsko - Norsko
1:1
12.10.201918:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Rumunsko
0:3
12.10.201920:45Ta' Qali
Malta - Švédsko
0:4
12.10.201920:45Oslo
Norsko - Španělsko
1:1
15.10.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Malta
1:0
15.10.201920:45Bukurešť
Rumunsko - Norsko
1:1
15.10.201920:45Solna
Švédsko - Španělsko
1:1
15.11.201918:00Oslo
Norsko - Faerské ostrovy
4:0
15.11.201920:45Bukurešť
Rumunsko - Švédsko
0:2
15.11.201920:45Cádiz
Španělsko - Malta
7:0
18.11.201920:45Ta' Qali
Malta - Norsko
1:2
18.11.201920:45Madrid
Španělsko - Rumunsko
5:0
18.11.201920:45Solna
Švédsko - Faerské ostrovy
3:0
 TýmZVRPSB
1.Španělsko1082031:526
2.Švédsko1063123:921
3.Norsko1045119:1117
4.Rumunsko1042417:1514
5.Faerské ostrovy101094:303
6.Malta101093:273
 TýmZVRPSB
1.Španělsko550021:115
2.Švédsko532010:311
3.Norsko523012:69
4.Rumunsko52127:67
5.Faerské ostrovy51042:133
6.Malta51043:133
 TýmZVRPSB
1.Španělsko532010:411
2.Švédsko531113:610
3.Norsko52217:58
4.Rumunsko521210:97
5.Faerské ostrovy50052:170
6.Malta50050:140

skupina G

21.03.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Lotyšsko
3:1
21.03.201920:45Haifa
Izrael - Slovinsko
1:1
21.03.201920:45Vídeň
Rakousko - Polsko
0:1
24.03.201918:00Haifa
Izrael - Rakousko
4:2
24.03.201920:45Varšava
Polsko - Lotyšsko
2:0
24.03.201920:45Lublaň
Slovinsko - Severní Makedonie
1:1
07.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Izrael
0:3
07.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Polsko
0:1
07.06.201920:45Klagenfurt
Rakousko - Slovinsko
1:0
10.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Rakousko
1:4
10.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Slovinsko
0:5
10.06.201920:45Varšava
Polsko - Izrael
4:0
05.09.201920:45Be'er Sheva
Izrael - Severní Makedonie
1:1
06.09.201920:45Salzburg
Rakousko - Lotyšsko
6:0
06.09.201920:45Lublaň
Slovinsko - Polsko
2:0
09.09.201920:45Riga
Lotyšsko - Severní Makedonie
0:2
09.09.201920:45Lublaň
Slovinsko - Izrael
3:2
09.09.201920:45Varšava
Polsko - Rakousko
0:0
10.10.201920:45Vídeň
Rakousko - Izrael
3:1
10.10.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Slovinsko
2:1
10.10.201920:45Riga
Lotyšsko - Polsko
0:3
13.10.201920:45Varšava
Polsko - Severní Makedonie
2:0
13.10.201920:45Lublaň
Slovinsko - Rakousko
0:1
15.10.201920:45Be'er Sheva
Izrael - Lotyšsko
3:1
16.11.201918:00Lublaň
Slovinsko - Lotyšsko
1:0
16.11.201920:45Vídeň
Rakousko - Severní Makedonie
2:1
16.11.201920:45Jeruzalém
Izrael - Polsko
1:2
19.11.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Izrael
1:0
19.11.201920:45Riga
Lotyšsko - Rakousko
1:0
19.11.201920:45Varšava
Polsko - Slovinsko
3:2
 TýmZVRPSB
1.Polsko1081118:525
2.Rakousko1061319:919
3.Severní Makedonie1042412:1314
4.Slovinsko1042416:1114
5.Izrael1032516:1811
6.Lotyšsko101093:283
 TýmZVRPSB
1.Polsko541011:213
2.Rakousko540112:312
3.Slovinsko53117:410
4.Severní Makedonie53027:79
5.Izrael522110:78
6.Lotyšsko51041:133
 TýmZVRPSB
1.Polsko54017:312
2.Rakousko52127:67
3.Severní Makedonie51225:65
4.Slovinsko51139:74
5.Izrael51046:113
6.Lotyšsko50052:150

skupina H

22.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Island
0:2
22.03.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Francie
1:4
22.03.201920:45Skadar
Albánie - Turecko
0:2
25.03.201918:00Eskişehir
Turecko - Moldavsko
4:0
25.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Albánie
0:3
25.03.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Island
4:0
08.06.201915:00Reykjavík
Island - Albánie
1:0
08.06.201918:00Kišiněv
Moldavsko - Andorra
1:0
08.06.201920:45Konya
Turecko - Francie
2:0
11.06.201920:45Elbasani
Albánie - Moldavsko
2:0
11.06.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Francie
0:4
11.06.201920:45Reykjavík
Island - Turecko
2:1
07.09.201918:00Reykjavík
Island - Moldavsko
3:0
07.09.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Albánie
4:1
07.09.201920:45Istanbul
Turecko - Andorra
1:0
10.09.201920:45Elbasani
Albánie - Island
4:2
10.09.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Turecko
0:4
10.09.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Andorra
3:0
11.10.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Moldavsko
1:0
11.10.201920:45Reykjavík
Island - Francie
0:1
11.10.201920:45Istanbul
Turecko - Albánie
1:0
14.10.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Turecko
1:1
14.10.201920:45Reykjavík
Island - Andorra
2:0
14.10.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Albánie
0:4
14.11.201918:00Istanbul
Turecko - Island
0:0
14.11.201920:45Elbasani
Albánie - Andorra
2:2
14.11.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Moldavsko
2:1
17.11.201920:45Tirana
Albánie - Francie
0:2
17.11.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Turecko
0:2
17.11.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Island
1:2
 TýmZVRPSB
1.Francie1081125:625
2.Turecko1072118:323
3.Island1061314:1119
4.Albánie1041516:1413
5.Andorra101183:204
6.Moldavsko101094:263
 TýmZVRPSB
1.Francie541014:313
2.Turecko54108:013
3.Island54018:212
4.Albánie52128:87
5.Andorra51041:113
6.Moldavsko51043:143
 TýmZVRPSB
1.Francie540111:312
2.Turecko531110:310
3.Island52126:97
4.Albánie52038:66
5.Andorra50142:91
6.Moldavsko50051:120

skupina I

21.03.201916:00Astana
Kazachstán - Skotsko
3:0
21.03.201918:00Nikósie
Kypr - San Marino
5:0
21.03.201920:45Brusel
Belgie - Rusko
3:1
24.03.201915:00Astana
Kazachstán - Rusko
0:4
24.03.201918:00Serravalle
San Marino - Skotsko
0:2
24.03.201920:45Nikósie
Kypr - Belgie
0:2
08.06.201918:00Saransk
Rusko - San Marino
9:0
08.06.201920:45Glasgow
Skotsko - Kypr
2:1
08.06.201920:45Brusel
Belgie - Kazachstán
3:0
11.06.201916:00Astana
Kazachstán - San Marino
4:0
11.06.201920:45Brusel
Belgie - Skotsko
3:0
11.06.201920:45Nižnij Novgorod
Rusko - Kypr
1:0
06.09.201918:00Nikósie
Kypr - Kazachstán
1:1
06.09.201920:45Serravalle
San Marino - Belgie
0:4
06.09.201920:45Glasgow
Skotsko - Rusko
1:2
09.09.201920:45Kaliningrad
Rusko - Kazachstán
1:0
09.09.201920:45Glasgow
Skotsko - Belgie
0:4
09.09.201920:45Serravalle
San Marino - Kypr
0:4
10.10.201916:00Astana
Kazachstán - Kypr
1:2
10.10.201920:45Brusel
Belgie - San Marino
9:0
10.10.201920:45Moskva
Rusko - Skotsko
4:0
13.10.201915:00Astana
Kazachstán - Belgie
0:2
13.10.201918:00Nikósie
Kypr - Rusko
0:5
13.10.201918:00Glasgow
Skotsko - San Marino
6:0
16.11.201915:00Nikósie
Kypr - Skotsko
1:2
16.11.201918:00Petrohrad
Rusko - Belgie
1:4
16.11.201918:00Serravalle
San Marino - Kazachstán
1:3
19.11.201920:45Brusel
Belgie - Kypr
6:1
19.11.201920:45Serravalle
San Marino - Rusko
0:5
19.11.201920:45Glasgow
Skotsko - Kazachstán
3:1
 TýmZVRPSB
1.Belgie10100040:330
2.Rusko1080233:824
3.Skotsko1050516:1915
4.Kypr1031615:2010
5.Kazachstán1031613:1710
6.San Marino1000101:510
 TýmZVRPSB
1.Belgie550024:215
2.Rusko540116:412
3.Skotsko530212:89
4.Kazachstán52038:86
5.Kypr51137:104
6.San Marino50051:180
 TýmZVRPSB
1.Belgie550016:115
2.Rusko540117:412
3.Skotsko52034:116
4.Kypr52038:106
5.Kazachstán51135:94
6.San Marino50050:330

skupina J

23.03.201920:45Udine
Itálie - Finsko
2:0
23.03.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Řecko
0:2
23.03.201920:45Sarajevo
Bosna a Hercegovina - Arménie
2:1
26.03.201918:00Jerevan
Arménie - Finsko
0:2
26.03.201920:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
2:2
26.03.201920:45Parma
Itálie - Lichtenštejnsko
6:0
08.06.201918:00Jerevan
Arménie - Lichtenštejnsko
3:0
08.06.201918:00Tampere
Finsko - Bosna a Hercegovina
2:0
08.06.201920:45Atény
Řecko - Itálie
0:3
11.06.201920:45Atény
Řecko - Arménie
2:3
11.06.201920:45Turín
Itálie - Bosna a Hercegovina
2:1
11.06.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Finsko
0:2
05.09.201918:00Jerevan
Arménie - Itálie
1:3
05.09.201920:45Zenica
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
5:0
05.09.201920:45Tampere
Finsko - Řecko
1:0
08.09.201915:00Jerevan
Arménie - Bosna a Hercegovina
4:2
08.09.201920:45Tampere
Finsko - Itálie
1:2
08.09.201920:45Atény
Řecko - Lichtenštejnsko
1:1
12.10.201918:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Finsko
4:1
12.10.201920:45Řím
Itálie - Řecko
2:0
12.10.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Arménie
1:1
15.10.201918:00Turku
Finsko - Arménie
3:0
15.10.201920:45Atény
Řecko - Bosna a Hercegovina
2:1
15.10.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Itálie
0:5
15.11.201918:00Jerevan
Arménie - Řecko
0:1
15.11.201918:00Helsinky
Finsko - Lichtenštejnsko
3:0
15.11.201920:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Itálie
0:3
18.11.201920:45Atény
Řecko - Finsko
2:1
18.11.201920:45Palermo
Itálie - Arménie
9:1
18.11.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
0:3
 TýmZVRPSB
1.Itálie10100037:430
2.Finsko1060416:1018
3.Řecko1042412:1414
4.Bosna a Hercegovina1041520:1713
5.Arménie1031614:2510
6.Lichtenštejnsko100282:312
 TýmZVRPSB
1.Itálie550021:215
2.Finsko540110:212
3.Bosna a Hercegovina531113:710
4.Řecko52127:97
5.Arménie52038:86
6.Lichtenštejnsko50141:131
 TýmZVRPSB
1.Itálie550016:215
2.Řecko52125:57
3.Finsko52036:86
4.Arménie51136:174
5.Bosna a Hercegovina51047:103
6.Lichtenštejnsko50141:181

play off o Euro - skupina A - semifinále

26.03.2020? 
Island - Rumunsko
info
26.03.2020? 
Bulharsko - Maďarsko
info

play off o Euro - skupina A - finále

nenalezeny žádné zápasy

play off o Euro - skupina B - semifinále

26.03.2020? 
Bosna a Herc. - Severní Irsko
info
26.03.2020? 
Slovensko - Irsko
info

play off o Euro - skupina B - finále

nenalezeny žádné zápasy

play off o Euro - skupina C - semifinále

26.03.2020? 
Skotsko - Izrael
info
26.03.2020? 
Norsko - Srbsko
info

play off o Euro - skupina C - finále

nenalezeny žádné zápasy

play off o Euro - skupina D - semifinále

26.03.2020? 
Gruzie - Bělorusko
info
26.03.2020? 
Severní Makedonie - Kosovo
info

play off o Euro - skupina D - finále

nenalezeny žádné zápasy
11.01. Ginter nejlepším hráčem Německa
Nejlepším hráčem německé reprezentace za rok 2019 se stal Matthias Ginter. Stoper Borussie Mönchengladbach, jenž ve zmíněném období odehrál šest zápasů kvalifikace o postup na ME 2020, v nichž zaznamenal gól a dvě asistence, ovládl hlasování fanoušků. (sport-express.ru)
19.12.2019 Slováci proti Irům na Tehelném poli
Slováci odehrají 26. března semifinálové utkání baráže o Euro 2020 v Bratislavě. Duel bude hostit zrekonstruovaný stadion na Tehelném poli, kde Slovensko čeká soutěžní premiéra. Dosud tam sehráli jen přípravné utkání s Paraguayí. (sme.sk)
16.12.2019 Rumunsko zaplatí přes čtyřicet tisíc eur
Pokutou 40.500 eur (milion korun) potrestala UEFA rumunskou federaci za nevhodné skandování a urážlivé transparenty při kvalifikačním utkání proti Švédsku. Rasistické projevy, na které si po zápase v Bukurešti stěžoval útočník Alexander Isak, se podle UEFA prokázat nepodařilo. (ČTK)
16.12.2019 Albánci zaplatí za pískot fanoušků
Za pískání fanoušků při francouzské hymně dostal albánský fotbalový svaz od UEFA pokutu 5000 eur (127.000 korun). Kvůli dalším výtržnostem na stadionu v Tiraně během listopadového utkání kvalifikace mistrovství Evropy zaplatí domácí ještě 18.500 eur (470.000 korun). Albánští příznivci reagovali pískotem na chybu francouzských pořadatelů při prvním vzájemném utkání v Paříži, kde v září místo albánské pustili nejprve andorrskou hymnu. Po několikaminutovém zdržení zjednali nápravu. (ČTK)
26.11.2019 Weiss by měl pokračovat v Gruzii
Slovenský trenér Vladimír Weiss starší by měl pokračovat na lavičce národního týmu Gruzie i v jarním play-off kvalifikace na Euro 2020, do kterého se tým dostal na základě výsledků v Lize národů. Slovenský kouč už dříve naznačoval, že u mužstva s největší pravděpodobností skončí, psalo se o zájmu kazašské Astany či ruského Soči. Podle prezidenta gruzínského fotbalového svazu Levana Kobiašviliho by však Weiss měl dodržet platný kontrakt, který má až do léta. (sme.sk)
23.11.2019 Barcelona bude šetřit Lengleta
Clément Lenglet nezasáhne do dnešního zápasu Barcelony na půdě Leganésu. Francouzský obránce si z reprezentačního srazu přivezl pochroumaný lýtkový sval. (lequipe.fr)
22.11.2019 Los playoff kvalifikace mistrovství Evropy
Los play off kvalifikace mistrovství Evropy podle umístění v Lize národů:
Skupina A: Island - Rumunsko, Bulharsko - Maďarsko.
Skupina B: Bosna a Hercegovina - Severní Irsko, Slovensko - Irsko.
Skupina C: Skotsko - Izrael, Norsko - Srbsko.
Skupina D: Gruzie - Bělorusko, Severní Makedonie - Kosovo.
Hraje se na jeden zápas. Semifinále jsou na programu 26. března, finále 31. března. (ČTK)
21.11.2019 Kvůli trávníku ve Varšavě zakročil premiér
Kvůli katastrofálnímu stavu trávníku na národním stadionu ve Varšavě, kde se polští fotbalisté v úterý utkali se Slovinskem v kvalifikaci na mistrovství Evropy 2020, zakročil premiér Mateusz Morawiecki. Poláci zvítězili 3:2, ale jak hráči, tak trenér si stěžovali na stav trávníku na hřišti. "Poprosil jsem odpovědné lidi, aby se o tu záležitost začali zajímat a jednou provždy ji vyřešili," řekl šéf polské vlády Morawiecki ve středu večer v televizi Polsat. Chce, aby se národní stadion stal "předmětem hrdosti a byly na něm dobré podmínky ke hře". (ČTK)
20.11.2019 Wijnaldum podpořil boj s rasismem
Georginio Wijnaldum podpořil v dresu nizozemské reprezentace boj proti rasismu ve fotbale. Po své první ze tří branek do sítě Estonska v kvalifikačním utkání předvedl gesto se spoluhráčem Frenkiem de Jongem, kde na natažené paži demonstrovali, že mají rozdílnou barvu kůže, přesto hrají ve stejném dresu. Trenér Nizozemců Ronald Koeman Wijnalduma pochválil a prozradil, že hvězda Liverpoolu mluvila o chystaném gestu už před zápasem v šatně. (bbc.co.uk)
19.11.2019 Kvalifikace o ME 2020 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů kvalifikace o postup na ME 2020: Belgie - Kypr 6:1 (16. a 68. Benteke, 36. a 42. De Bruyne, 44. Carrasco, 51. vlastní Christoforou - 14. Ioannou), Lotyšsko - Rakousko 1:0 (65. Oss), Německo - Severní Irsko 6:1 (19., 47. a 60. Gnabry, 43. a 73. Goretzka, 90. Brandt - 7. Smith), Nizozemsko - Estonsko 5:0 (6., 66. a 79. Wijnaldum, 19. Aké, 87. Boadu), Polsko - Slovinsko 3:2 (3. Szymanski, 54. Lewandowski, 81. Goralski - 14. Matavž, 61. Iličić), San Marino - Rusko 0:5 (3. Kuzjajev, 19. Petrov, 49. Al. Mirančuk, 56. Ionov, 78. Komličenko), Severní Makedonie - Izrael 1:0 (45. Nikolov), Skotsko - Kazachstán 3:1 (48. a 90. J. McGinn, 64. Naismith - 34. Zajnutdinov), Slovensko - Ázerbájdžán 2:0 (19. Boženík, 86. Hamšík), Wales - Maďarsko 2:0 (15. a 47. Ramsey).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
18.11.
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
0:3
18.11.
Gibraltar - Švýcarsko
1:6
18.11.
Irsko - Dánsko
1:1
18.11.
Itálie - Arménie
9:1
18.11.
Řecko - Finsko
2:1
18.11.
Malta - Norsko
1:2
18.11.
Španělsko - Rumunsko
5:0
18.11.
Švédsko - Faerské ostrovy
3:0
19.11.
Severní Makedonie - Izrael
1:0
19.11.
Skotsko - Kazachstán
3:1
19.11.
San Marino - Rusko
0:5
19.11.
Belgie - Kypr
6:1
19.11.
Polsko - Slovinsko
3:2
19.11.
Lotyšsko - Rakousko
1:0
19.11.
Německo - Severní Irsko
6:1
19.11.
Wales - Maďarsko
2:0
19.11.
Slovensko - Ázerbájdžán
2:0
19.11.
Nizozemsko - Estonsko
5:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
26.03.?
Island - Rumunsko
info
26.03.?
Bulharsko - Maďarsko
info
26.03.?
Bosna a Herc. - Severní Irsko
info
26.03.?
Slovensko - Irsko
info
26.03.?
Skotsko - Izrael
info
26.03.?
Norsko - Srbsko
info
26.03.?
Gruzie - Bělorusko
info
26.03.?
Severní Makedonie - Kosovo
info
Všechny zápasy
Anketa
Jakou školní známkou byste ohodnotili výkony Česka v kvalifikaci?
Hlasovat