skupina A

22.03.201918:00Sofia
Bulharsko - Černá Hora
1:1
22.03.201920:45Londýn
Anglie - Česko
5:0
25.03.201920:45Priština
Kosovo - Bulharsko
1:1
25.03.201920:45Podgorica
Černá Hora - Anglie
1:5
07.06.201920:45Praha
Česko - Bulharsko
2:1
07.06.201920:45Podgorica
Černá Hora - Kosovo
1:1
10.06.201920:45Sofia
Bulharsko - Kosovo
2:3
10.06.201920:45Olomouc
Česko - Černá Hora
3:0
07.09.201915:00Priština
Kosovo - Česko
2:1
07.09.201918:00Londýn
Anglie - Bulharsko
4:0
10.09.201920:45Southampton
Anglie - Kosovo
5:3
10.09.201920:45Podgorica
Černá Hora - Česko
0:3
11.10.201920:45 
Česko - Anglie
info
11.10.201920:45 
Černá Hora - Bulharsko
info
14.10.201920:45 
Bulharsko - Anglie
info
14.10.201920:45 
Kosovo - Černá Hora
info
14.11.201920:45 
Česko - Kosovo
info
14.11.201920:45 
Anglie - Černá Hora
info
17.11.201918:00 
Bulharsko - Česko
info
17.11.201918:00 
Kosovo - Anglie
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie440019:412
2.Česko53029:89
3.Kosovo522110:108
4.Bulharsko50235:112
5.Černá Hora50233:132
 TýmZVRPSB
1.Anglie330014:39
2.Česko22005:16
3.Kosovo21103:24
4.Bulharsko20113:41
5.Černá Hora30122:91
 TýmZVRPSB
1.Kosovo31117:84
2.Anglie11005:13
3.Česko31024:73
4.Černá Hora20111:41
5.Bulharsko30122:71

skupina B

22.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Ukrajina
0:0
22.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Litva
2:1
25.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Ukrajina
1:2
25.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Srbsko
1:1
07.06.201920:45Vilnius
Litva - Lucembursko
1:1
07.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Srbsko
5:0
10.06.201920:45Bělehrad
Srbsko - Litva
4:1
10.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Lucembursko
1:0
07.09.201918:00Vilnius
Litva - Ukrajina
0:3
07.09.201920:45Bělehrad
Srbsko - Portugalsko
2:4
10.09.201920:45Vilnius
Litva - Portugalsko
1:5
10.09.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Srbsko
1:3
11.10.201920:45 
Portugalsko - Lucembursko
info
11.10.201920:45 
Ukrajina - Litva
info
14.10.201920:45 
Litva - Srbsko
info
14.10.201920:45 
Ukrajina - Portugalsko
info
14.11.201920:45 
Portugalsko - Litva
info
14.11.201920:45 
Srbsko - Lucembursko
info
17.11.201915:00 
Lucembursko - Portugalsko
info
17.11.201915:00 
Srbsko - Ukrajina
info
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina541011:113
2.Portugalsko422010:48
3.Srbsko521210:127
4.Lucembursko51135:84
5.Litva50144:151
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina22006:06
2.Srbsko21016:53
3.Lucembursko31024:63
4.Portugalsko20201:12
5.Litva30122:91
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina32105:17
2.Portugalsko22009:36
3.Srbsko31114:74
4.Lucembursko20111:21
5.Litva20022:60

skupina C

21.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Estonsko
2:0
21.03.201920:45Rotterdam
Nizozemsko - Bělorusko
4:0
24.03.201920:45Amsterdam
Nizozemsko - Německo
2:3
24.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Bělorusko
2:1
08.06.201918:00Tallinn
Estonsko - Severní Irsko
1:2
08.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Německo
0:2
11.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Severní Irsko
0:1
11.06.201920:45Mainz
Německo - Estonsko
8:0
06.09.201918:00Tallinn
Estonsko - Bělorusko
1:2
06.09.201920:45Hamburg
Německo - Nizozemsko
2:4
09.09.201920:45Tallinn
Estonsko - Nizozemsko
0:4
09.09.201920:45Belfast
Severní Irsko - Německo
0:2
10.10.201920:45 
Bělorusko - Estonsko
info
10.10.201920:45 
Nizozemsko - Severní Irsko
info
13.10.201918:00 
Bělorusko - Nizozemsko
info
13.10.201920:45 
Estonsko - Německo
info
16.11.201920:45 
Německo - Bělorusko
info
16.11.201920:45 
Severní Irsko - Nizozemsko
info
19.11.201920:45 
Německo - Severní Irsko
info
19.11.201920:45 
Nizozemsko - Estonsko
info
 TýmZVRPSB
1.Německo540117:612
2.Severní Irsko54017:412
3.Nizozemsko430114:59
4.Bělorusko51043:103
5.Estonsko50052:180
 TýmZVRPSB
1.Severní Irsko32014:36
2.Německo210110:43
3.Nizozemsko21016:33
4.Bělorusko20020:30
5.Estonsko30032:80
 TýmZVRPSB
1.Německo33007:29
2.Nizozemsko22008:26
3.Severní Irsko22003:16
4.Bělorusko31023:73
5.Estonsko20020:100

skupina D

23.03.201915:00Tbilisi
Gruzie - Švýcarsko
0:2
23.03.201918:00Gibraltar
Gibraltar - Irsko
0:1
26.03.201920:45Dublin
Irsko - Gruzie
1:0
26.03.201920:45Basilej
Švýcarsko - Dánsko
3:3
07.06.201918:00Tbilisi
Gruzie - Gibraltar
3:0
07.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Irsko
1:1
10.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Gruzie
5:1
10.06.201920:45Dublin
Irsko - Gibraltar
2:0
05.09.201920:45Gibraltar
Gibraltar - Dánsko
0:6
05.09.201920:45Dublin
Irsko - Švýcarsko
1:1
08.09.201918:00Tbilisi
Gruzie - Dánsko
0:0
08.09.201918:00Sion
Švýcarsko - Gibraltar
4:0
12.10.201915:00 
Gruzie - Irsko
info
12.10.201918:00 
Dánsko - Švýcarsko
info
15.10.201920:45 
Gibraltar - Gruzie
info
15.10.201920:45 
Švýcarsko - Irsko
info
15.11.201920:45 
Dánsko - Gibraltar
info
15.11.201920:45 
Švýcarsko - Gruzie
info
18.11.201920:45 
Gibraltar - Švýcarsko
info
18.11.201920:45 
Irsko - Dánsko
info
 TýmZVRPSB
1.Irsko53206:211
2.Dánsko523015:59
3.Švýcarsko422010:48
4.Gruzie51134:84
5.Gibraltar50050:160
 TýmZVRPSB
1.Irsko32104:17
2.Švýcarsko21107:34
3.Dánsko21106:24
4.Gruzie31113:24
5.Gibraltar20020:70
 TýmZVRPSB
1.Dánsko31209:35
2.Švýcarsko21103:14
3.Irsko21102:14
4.Gruzie20021:60
5.Gibraltar30030:90

skupina E

21.03.201920:45Trnava
Slovensko - Maďarsko
2:0
21.03.201920:45Záhřeb
Chorvatsko - Ázerbájdžán
2:1
24.03.201915:00Cardiff
Wales - Slovensko
1:0
24.03.201918:00Budapešť
Maďarsko - Chorvatsko
2:1
08.06.201915:00Osijek
Chorvatsko - Wales
2:1
08.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Maďarsko
1:3
11.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Slovensko
1:5
11.06.201920:45Budapešť
Maďarsko - Wales
1:0
06.09.201920:45Trnava
Slovensko - Chorvatsko
0:4
06.09.201920:45Cardiff
Wales - Ázerbájdžán
2:1
09.09.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Chorvatsko
1:1
09.09.201920:45Budapešť
Maďarsko - Slovensko
1:2
10.10.201920:45 
Chorvatsko - Maďarsko
info
10.10.201920:45 
Slovensko - Wales
info
13.10.201918:00 
Maďarsko - Ázerbájdžán
info
13.10.201920:45 
Wales - Chorvatsko
info
16.11.201918:00 
Ázerbájdžán - Wales
info
16.11.201920:45 
Chorvatsko - Slovensko
info
19.11.201920:45 
Slovensko - Ázerbájdžán
info
19.11.201920:45 
Wales - Maďarsko
info
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko531110:510
2.Slovensko53029:79
3.Maďarsko53027:69
4.Wales42024:46
5.Ázerbájdžán50145:131
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko22004:26
2.Wales22003:16
3.Maďarsko32014:36
4.Slovensko21012:43
5.Ázerbájdžán30123:91
 TýmZVRPSB
1.Slovensko32017:36
2.Chorvatsko31116:34
3.Maďarsko21013:33
4.Ázerbájdžán20022:40
5.Wales20021:30

skupina F

23.03.201918:00Solna
Švédsko - Rumunsko
2:1
23.03.201918:00Ta' Qali
Malta - Faerské ostrovy
2:1
23.03.201920:45Valencia
Španělsko - Norsko
2:1
26.03.201920:45Ta' Qali
Malta - Španělsko
0:2
26.03.201920:45Oslo
Norsko - Švédsko
3:3
26.03.201920:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Faerské ostrovy
4:1
07.06.201920:45Solna
Švédsko - Malta
3:0
07.06.201920:45Oslo
Norsko - Rumunsko
2:2
07.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Španělsko
1:4
10.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Norsko
0:2
10.06.201920:45Ta' Qali
Malta - Rumunsko
0:4
10.06.201920:45Madrid
Španělsko - Švédsko
3:0
05.09.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Švédsko
0:4
05.09.201920:45Oslo
Norsko - Malta
2:0
05.09.201920:45Bukurešť
Rumunsko - Španělsko
1:2
08.09.201918:00Ploieşti
Rumunsko - Malta
1:0
08.09.201920:45Gijón
Španělsko - Faerské ostrovy
4:0
08.09.201920:45Solna
Švédsko - Norsko
1:1
12.10.201918:00 
Faerské ostrovy - Rumunsko
info
12.10.201920:45 
Malta - Švédsko
info
12.10.201920:45 
Norsko - Španělsko
info
15.10.201920:45 
Faerské ostrovy - Malta
info
15.10.201920:45 
Rumunsko - Norsko
info
15.10.201920:45 
Švédsko - Španělsko
info
15.11.201920:45 
Norsko - Faerské ostrovy
info
15.11.201920:45 
Rumunsko - Švédsko
info
15.11.201920:45 
Španělsko - Malta
info
18.11.201920:45 
Malta - Norsko
info
18.11.201920:45 
Španělsko - Rumunsko
info
18.11.201920:45 
Švédsko - Faerské ostrovy
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko660017:318
2.Švédsko632113:811
3.Rumunsko631213:710
4.Norsko623111:89
5.Malta61052:133
6.Faerské ostrovy60063:200
 TýmZVRPSB
1.Španělsko33009:19
2.Švédsko32106:27
3.Rumunsko32016:36
4.Norsko31207:55
5.Malta31022:73
6.Faerské ostrovy30031:100
 TýmZVRPSB
1.Španělsko33008:29
2.Rumunsko31117:44
3.Švédsko31117:64
4.Norsko31114:34
5.Malta30030:60
6.Faerské ostrovy30032:100

skupina G

21.03.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Lotyšsko
3:1
21.03.201920:45Haifa
Izrael - Slovinsko
1:1
21.03.201920:45Vídeň
Rakousko - Polsko
0:1
24.03.201918:00Haifa
Izrael - Rakousko
4:2
24.03.201920:45Varšava
Polsko - Lotyšsko
2:0
24.03.201920:45Lublaň
Slovinsko - Severní Makedonie
1:1
07.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Izrael
0:3
07.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Polsko
0:1
07.06.201920:45Klagenfurt
Rakousko - Slovinsko
1:0
10.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Rakousko
1:4
10.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Slovinsko
0:5
10.06.201920:45Varšava
Polsko - Izrael
4:0
05.09.201920:45Be'er Sheva
Izrael - Severní Makedonie
1:1
06.09.201920:45Salzburg
Rakousko - Lotyšsko
6:0
06.09.201920:45Lublaň
Slovinsko - Polsko
2:0
09.09.201920:45Riga
Lotyšsko - Severní Makedonie
0:2
09.09.201920:45Lublaň
Slovinsko - Izrael
3:2
09.09.201920:45Varšava
Polsko - Rakousko
0:0
10.10.201920:45 
Rakousko - Izrael
info
10.10.201920:45 
Severní Makedonie - Slovinsko
info
10.10.201920:45 
Lotyšsko - Polsko
info
13.10.201920:45 
Polsko - Severní Makedonie
info
13.10.201920:45 
Slovinsko - Rakousko
info
13.10.201920:45 
Izrael - Lotyšsko
info
16.11.201918:00 
Slovinsko - Lotyšsko
info
16.11.201920:45 
Rakousko - Severní Makedonie
info
16.11.201920:45 
Izrael - Polsko
info
19.11.201920:45 
Severní Makedonie - Izrael
info
19.11.201920:45 
Lotyšsko - Rakousko
info
19.11.201920:45 
Polsko - Slovinsko
info
 TýmZVRPSB
1.Polsko64118:213
2.Slovinsko632112:511
3.Rakousko631213:610
4.Izrael622211:118
5.Severní Makedonie62228:88
6.Lotyšsko60061:210
 TýmZVRPSB
1.Polsko32106:07
2.Slovinsko32106:37
3.Rakousko32017:16
4.Izrael31206:45
5.Severní Makedonie31024:63
6.Lotyšsko30030:100
 TýmZVRPSB
1.Polsko32012:26
2.Severní Makedonie31204:25
3.Slovinsko31116:24
4.Rakousko31116:54
5.Izrael31025:73
6.Lotyšsko30031:110

skupina H

22.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Island
0:2
22.03.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Francie
1:4
22.03.201920:45Skadar
Albánie - Turecko
0:2
25.03.201918:00Eskişehir
Turecko - Moldavsko
4:0
25.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Albánie
0:3
25.03.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Island
4:0
08.06.201915:00Reykjavík
Island - Albánie
1:0
08.06.201918:00Kišiněv
Moldavsko - Andorra
1:0
08.06.201920:45Konya
Turecko - Francie
2:0
11.06.201920:45Elbasani
Albánie - Moldavsko
2:0
11.06.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Francie
0:4
11.06.201920:45Reykjavík
Island - Turecko
2:1
07.09.201918:00Reykjavík
Island - Moldavsko
3:0
07.09.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Albánie
4:1
07.09.201920:45Istanbul
Turecko - Andorra
1:0
10.09.201920:45Elbasani
Albánie - Island
4:2
10.09.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Turecko
0:4
10.09.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Andorra
3:0
11.10.201920:45 
Andorra - Moldavsko
info
11.10.201920:45 
Island - Francie
info
11.10.201920:45 
Turecko - Albánie
info
14.10.201920:45 
Francie - Turecko
info
14.10.201920:45 
Island - Andorra
info
14.10.201920:45 
Moldavsko - Albánie
info
14.11.201918:00 
Turecko - Island
info
14.11.201920:45 
Albánie - Andorra
info
14.11.201920:45 
Francie - Moldavsko
info
17.11.201920:45 
Albánie - Francie
info
17.11.201920:45 
Andorra - Turecko
info
17.11.201920:45 
Moldavsko - Island
info
 TýmZVRPSB
1.Francie650119:415
2.Turecko650114:215
3.Island640210:912
4.Albánie630310:99
5.Moldavsko61052:173
6.Andorra60060:140
 TýmZVRPSB
1.Francie330011:19
2.Turecko33007:09
3.Island33006:19
4.Albánie32016:46
5.Moldavsko31022:83
6.Andorra30030:90
 TýmZVRPSB
1.Francie32018:36
2.Turecko32017:26
3.Albánie31024:53
4.Island31024:83
5.Andorra30030:50
6.Moldavsko30030:90

skupina I

21.03.201916:00Astana
Kazachstán - Skotsko
3:0
21.03.201918:00Nikósie
Kypr - San Marino
5:0
21.03.201920:45Brusel
Belgie - Rusko
3:1
24.03.201915:00Astana
Kazachstán - Rusko
0:4
24.03.201918:00Serravalle
San Marino - Skotsko
0:2
24.03.201920:45Nikósie
Kypr - Belgie
0:2
08.06.201918:00Saransk
Rusko - San Marino
9:0
08.06.201920:45Glasgow
Skotsko - Kypr
2:1
08.06.201920:45Brusel
Belgie - Kazachstán
3:0
11.06.201916:00Astana
Kazachstán - San Marino
4:0
11.06.201920:45Brusel
Belgie - Skotsko
3:0
11.06.201920:45Nižnij Novgorod
Rusko - Kypr
1:0
06.09.201918:00Nikósie
Kypr - Kazachstán
1:1
06.09.201920:45Serravalle
San Marino - Belgie
0:4
06.09.201920:45Glasgow
Skotsko - Rusko
1:2
09.09.201920:45Kaliningrad
Rusko - Kazachstán
1:0
09.09.201920:45Glasgow
Skotsko - Belgie
0:4
09.09.201920:45Serravalle
San Marino - Kypr
0:4
10.10.201916:00 
Kazachstán - Kypr
info
10.10.201920:45 
Belgie - San Marino
info
10.10.201920:45 
Rusko - Skotsko
info
13.10.201915:00 
Kazachstán - Belgie
info
13.10.201918:00 
Kypr - Rusko
info
13.10.201918:00 
Skotsko - San Marino
info
16.11.201915:00 
Kypr - Skotsko
info
16.11.201918:00 
Rusko - Belgie
info
16.11.201918:00 
San Marino - Kazachstán
info
19.11.201920:45 
Belgie - Kypr
info
19.11.201920:45 
San Marino - Rusko
info
19.11.201920:45 
Skotsko - Kazachstán
info
 TýmZVRPSB
1.Belgie660019:118
2.Rusko650118:415
3.Kypr621311:67
4.Kazachstán62138:97
5.Skotsko62045:136
6.San Marino60060:280
 TýmZVRPSB
1.Rusko330011:09
2.Belgie33009:19
3.Kazachstán32017:46
4.Kypr31116:34
5.Skotsko31023:73
6.San Marino30030:100
 TýmZVRPSB
1.Belgie330010:09
2.Rusko32017:46
3.Kypr31025:33
4.Skotsko31022:63
5.Kazachstán30121:51
6.San Marino30030:180

skupina J

23.03.201920:45Udine
Itálie - Finsko
2:0
23.03.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Řecko
0:2
23.03.201920:45Sarajevo
Bosna a Hercegovina - Arménie
2:1
26.03.201918:00Jerevan
Arménie - Finsko
0:2
26.03.201920:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
2:2
26.03.201920:45Parma
Itálie - Lichtenštejnsko
6:0
08.06.201918:00Jerevan
Arménie - Lichtenštejnsko
3:0
08.06.201918:00Tampere
Finsko - Bosna a Hercegovina
2:0
08.06.201920:45Atény
Řecko - Itálie
0:3
11.06.201920:45Atény
Řecko - Arménie
2:3
11.06.201920:45Turín
Itálie - Bosna a Hercegovina
2:1
11.06.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Finsko
0:2
05.09.201918:00Jerevan
Arménie - Itálie
1:3
05.09.201920:45Zenica
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
5:0
05.09.201920:45Tampere
Finsko - Řecko
1:0
08.09.201915:00Jerevan
Arménie - Bosna a Hercegovina
4:2
08.09.201920:45Tampere
Finsko - Itálie
1:2
08.09.201920:45Atény
Řecko - Lichtenštejnsko
1:1
12.10.201918:00 
Bosna a Hercegovina - Finsko
info
12.10.201920:45 
Itálie - Řecko
info
12.10.201920:45 
Lichtenštejnsko - Arménie
info
15.10.201920:45 
Finsko - Arménie
info
15.10.201920:45 
Řecko - Bosna a Hercegovina
info
15.10.201920:45 
Lichtenštejnsko - Itálie
info
15.11.201918:00 
Arménie - Řecko
info
15.11.201918:00 
Finsko - Lichtenštejnsko
info
15.11.201920:45 
Bosna a Hercegovina - Itálie
info
18.11.201920:45 
Řecko - Finsko
info
18.11.201920:45 
Itálie - Arménie
info
18.11.201920:45 
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
info
 TýmZVRPSB
1.Itálie660018:318
2.Finsko64028:412
3.Arménie630312:119
4.Bosna a Hercegovina621312:117
5.Řecko61237:105
6.Lichtenštejnsko60151:191
 TýmZVRPSB
1.Itálie330010:19
2.Bosna a Hercegovina32109:37
3.Finsko32014:26
4.Arménie42028:76
5.Řecko30123:71
6.Lichtenštejnsko20020:40
 TýmZVRPSB
1.Itálie33008:29
2.Finsko32014:26
3.Řecko31114:34
4.Arménie21014:43
5.Lichtenštejnsko40131:151
6.Bosna a Hercegovina30033:80
20.09. Maďarsko bude mít zavřený stadion
Maďarsko za tři týdny přivítá Ázerbájdžán a v ochozech nebudou fanoušci, tamní svaz vedle toho musí zaplatit pokutu 60 tisíc eur. Maďarsko bylo potrestáno za chování svých fanoušků v průběhu nedávného souboje se Slovenskem, příznivci se opakovaně prezentovali rasistickými a nenávistnými projevy. (sme.sk)
18.09. Neuer zvažuje konec v reprezentaci
Brankář Manuel Neuer zvažuje, že by po Euru 2020 ukončil reprezentační kariéru. Přišel s tím německý deník Bild. Podle něj je třiatřicetiletý Neuer připravený předat štafetu Marcu-Andrému ter Stegenovi z Barcelony. Ten si koneckonců postěžoval, že v národním týmu zatím nedostává vůbec žádný prostor. Neuer odchytal všech pět dosavadních kvalifikačních zápasů. (dailymail.co.uk)
11.09. Sterling si vyslechl rasistické urážky
Rasistické urážky si během kvalifikačního utkání o postup na ME 2020 mezi Anglií a Bulharskem (4:0) vyslechl Raheem Sterling. Proviněný byl následně identifikován, po výslechu na policii byl však bez jakéhokoliv trestu propuštěný. (sport-express.ru)
11.09. Anglie prodloužila sérii bez porážky
Anglie včera přestřílela Kosovo 5:3 a v rámci kvalifikací neprohrála už dlouhých deset let. Naposledy na ní vyzrála Ukrajina, v kvalifikaci o postup na MS 2010 vyhrála 1:0. (dailymail.co.uk)
11.09. Stade de France viděl jubilejní zápas
Domovem francouzské reprezentace je stadion Stade de France a národní tým na něm včera večer sehrál jubilejní sté utkání. V souboji s Andorrou se domácí šetřili, trpaslíka porazili jen 3:0. (lequipe.fr)
11.09. Ronaldo pokořil čtyřicátou obranu
Portugalsko rozstřílelo Litvu a hned čtyřmi góly se na tom podílel Cristiano Ronaldo. Ten oslavil jedno jubileum, na mezinárodní úrovni se trefil proti čtyřicátému soupeři. (abola.pt)
11.09. Anglie inkasovala nejrychleji za 26 let
Anglie včera porazila Kosovo 5:3 v utkání, v němž hodně rychle prohrávala. Skóre otevřel už ve 34. vteřině Valon Berisha a Albionu dal nejrychlejší branku za posledních 26 let. Rychleji Angličané naposledy inkasovali v roce 1993, tehdy jejich defenzívu už po osmi vteřinách šokovalo San Marino. (sport-express.ru)
11.09. Ronaldo vytvořil nový rekord
Cristiano Ronaldo včera hned čtyřikrát pokořil defenzívu Litvy a stal se historicky nejlepším střelcem v rámci kvalifikací na evropské šampionáty. Portugalec v nich nasázel už 25 gólů, dosavadní rekordman Robbie Keane se v minulosti zastavil na čísle 23. (sportskeeda.com)
10.09. Kluci ukázali charakter, chválil Šilhavý
Česko napravilo porážku z Kosova a po vítězství na půdě Černé Hory se vrátilo na druhou příčku skupiny A. "Samozřejmě jsme všichni šťastní, že jsme to zvládli. Kluci ukázali charakter po zápase v Kosovu a po té velké kritice, která se na nás snesla. Dneska odvedli skvělý výkon a zaslouženě jsme vyhráli. Marek Suchý si natáhl sval, tu diagnózu ještě nevíme, asi podrobné vyšetření ukáže, co mu je. Bohužel musel vystřídat v poločase, ale Jakub Brabec ho zastoupil velice dobře. V prvním poločase jsme měli takovou špatnou pasáž, kdy jsme mohli prohrávat, naštěstí Váca (brankář Tomáš Vaclík) byl na místě a vše jsme vyřešili. Naštěstí tam domácí měli jenom pět deset minut, jinak myslím, že jsme celý zápas odehráli velmi dobře, pozorně takticky, s nasazením a nakonec i s gólovým vyjádřením," řekl trenér Jaroslav Šilhavý. (ČTK)
10.09. Kvalifikace o ME 2020 - výsledky
Výsledky dnešních kvalifikačních zápasů o postup na ME 2020: Albánie - Island 4:2 (32. Dermaku, 52. Hysaj, 78. Roshi, 83. Çikalleshi - 47. G. Sigurdsson, 58. Sigthórsson), Anglie - Kosovo 5:3 (8. Sterling, 19. Kane, 38. vlastní Vojvoda, 44. a 45+1. Sancho - 1. a 49. V. Berisha, 55. z penalty Muriqi), Černá Hora - Česko 0:3 (54. Souček, 58. Masopust, 90+5. z penalty Darida), Francie - Andora 3:0 (18. Coman, 52. Lenglet, 90+1. Ben Yedder), Litva - Portugalsko 1:5 (28. Andriuškevičius - 7. z penalty, 62., 65. a 76. Ronaldo, 90+2. Carvalho), Lucembursko - Srbsko 1:3 (66. Turpel - 36. a 78. A. Mitrović, 55. Radonjić), Moldavsko - Turecko 0:4 (37. a 79. Tosun, 58. Türüc, 88. Yazici).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.09.
Ázerbájdžán - Chorvatsko
1:1
09.09.
Lotyšsko - Severní Makedonie
0:2
09.09.
Skotsko - Belgie
0:4
09.09.
San Marino - Kypr
0:4
09.09.
Rusko - Kazachstán
1:0
09.09.
Slovinsko - Izrael
3:2
09.09.
Polsko - Rakousko
0:0
09.09.
Maďarsko - Slovensko
1:2
09.09.
Severní Irsko - Německo
0:2
09.09.
Estonsko - Nizozemsko
0:4
10.09.
Anglie - Kosovo
5:3
10.09.
Albánie - Island
4:2
10.09.
Francie - Andorra
3:0
10.09.
Moldavsko - Turecko
0:4
10.09.
Lucembursko - Srbsko
1:3
10.09.
Litva - Portugalsko
1:5
10.09.
Černá Hora - Česko
0:3
Všechny zápasy
Následující zápasy
10.10.16:00
Kazachstán - Kypr
info
10.10.20:45
Rakousko - Izrael
info
10.10.20:45
Rusko - Skotsko
info
10.10.20:45
Belgie - San Marino
info
10.10.20:45
Lotyšsko - Polsko
info
10.10.20:45
Severní Makedonie - Slovinsko
info
10.10.20:45
Slovensko - Wales
info
10.10.20:45
Chorvatsko - Maďarsko
info
10.10.20:45
Nizozemsko - Severní Irsko
info
10.10.20:45
Bělorusko - Estonsko
info
11.10.20:45
Česko - Anglie
info
11.10.20:45
Andorra - Moldavsko
info
11.10.20:45
Island - Francie
info
11.10.20:45
Turecko - Albánie
info
11.10.20:45
Ukrajina - Litva
info
11.10.20:45
Portugalsko - Lucembursko
info
11.10.20:45
Černá Hora - Bulharsko
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat