skupina A

22.03.201918:00Sofia
Bulharsko - Černá Hora
1:1
22.03.201920:45Londýn
Anglie - Česko
5:0
25.03.201920:45Priština
Kosovo - Bulharsko
1:1
25.03.201920:45Podgorica
Černá Hora - Anglie
1:5
07.06.201920:45Praha
Česko - Bulharsko
2:1
07.06.201920:45Podgorica
Černá Hora - Kosovo
1:1
10.06.201920:45Sofia
Bulharsko - Kosovo
2:3
10.06.201920:45Olomouc
Česko - Černá Hora
3:0
07.09.201915:00 
Kosovo - Česko
info
07.09.201918:00 
Anglie - Bulharsko
info
10.09.201920:45 
Anglie - Kosovo
info
10.09.201920:45 
Černá Hora - Česko
info
11.10.201920:45 
Česko - Anglie
info
11.10.201920:45 
Černá Hora - Bulharsko
info
14.10.201920:45 
Bulharsko - Anglie
info
14.10.201920:45 
Kosovo - Černá Hora
info
14.11.201920:45 
Česko - Kosovo
info
14.11.201920:45 
Anglie - Černá Hora
info
17.11.201918:00 
Bulharsko - Česko
info
17.11.201918:00 
Kosovo - Anglie
info
 TýmZVRPSB
1.Anglie220010:16
2.Česko32015:66
3.Kosovo31205:45
4.Bulharsko40225:72
5.Černá Hora40223:102
 TýmZVRPSB
1.Česko22005:16
2.Anglie11005:03
3.Kosovo10101:11
4.Bulharsko20113:41
5.Černá Hora20112:61
 TýmZVRPSB
1.Kosovo21104:34
2.Anglie11005:13
3.Bulharsko20112:31
4.Černá Hora20111:41
5.Česko10010:50

skupina B

22.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Ukrajina
0:0
22.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Litva
2:1
25.03.201920:45Luxembourg
Lucembursko - Ukrajina
1:2
25.03.201920:45Lisabon
Portugalsko - Srbsko
1:1
07.06.201920:45Vilnius
Litva - Lucembursko
1:1
07.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Srbsko
5:0
10.06.201920:45Bělehrad
Srbsko - Litva
4:1
10.06.201920:45Lvov
Ukrajina - Lucembursko
1:0
07.09.201918:00 
Litva - Ukrajina
info
07.09.201920:45 
Srbsko - Portugalsko
info
10.09.201920:45 
Litva - Portugalsko
info
10.09.201920:45 
Lucembursko - Srbsko
info
11.10.201920:45 
Portugalsko - Lucembursko
info
11.10.201920:45 
Ukrajina - Litva
info
14.10.201920:45 
Litva - Srbsko
info
14.10.201920:45 
Ukrajina - Portugalsko
info
14.11.201920:45 
Portugalsko - Litva
info
14.11.201920:45 
Srbsko - Lucembursko
info
17.11.201915:00 
Lucembursko - Portugalsko
info
17.11.201915:00 
Srbsko - Ukrajina
info
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina43108:110
2.Lucembursko41124:54
3.Srbsko31115:74
4.Portugalsko20201:12
5.Litva30123:71
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina22006:06
2.Srbsko11004:13
3.Lucembursko21013:33
4.Portugalsko20201:12
5.Litva10101:11
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina21102:14
2.Lucembursko20111:21
3.Srbsko20111:61
4.Portugalsko00000:00
5.Litva20022:60

skupina C

21.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Estonsko
2:0
21.03.201920:45Rotterdam
Nizozemsko - Bělorusko
4:0
24.03.201920:45Amsterdam
Nizozemsko - Německo
2:3
24.03.201920:45Belfast
Severní Irsko - Bělorusko
2:1
08.06.201918:00Tallinn
Estonsko - Severní Irsko
1:2
08.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Německo
0:2
11.06.201920:45Borisov
Bělorusko - Severní Irsko
0:1
11.06.201920:45Mainz
Německo - Estonsko
8:0
06.09.201920:45 
Estonsko - Bělorusko
info
06.09.201920:45 
Německo - Nizozemsko
info
09.09.201920:45 
Estonsko - Nizozemsko
info
09.09.201920:45 
Severní Irsko - Německo
info
10.10.201920:45 
Bělorusko - Estonsko
info
10.10.201920:45 
Nizozemsko - Severní Irsko
info
13.10.201918:00 
Bělorusko - Nizozemsko
info
13.10.201920:45 
Estonsko - Německo
info
16.11.201920:45 
Německo - Bělorusko
info
16.11.201920:45 
Severní Irsko - Nizozemsko
info
19.11.201920:45 
Německo - Severní Irsko
info
19.11.201920:45 
Nizozemsko - Estonsko
info
 TýmZVRPSB
1.Severní Irsko44007:212
2.Německo330013:29
3.Nizozemsko21016:33
4.Bělorusko40041:90
5.Estonsko30031:120
 TýmZVRPSB
1.Severní Irsko22004:16
2.Německo11008:03
3.Nizozemsko21016:33
4.Estonsko10011:20
5.Bělorusko20020:30
 TýmZVRPSB
1.Německo22005:26
2.Severní Irsko22003:16
3.Nizozemsko00000:00
4.Bělorusko20021:60
5.Estonsko20020:100

skupina D

23.03.201915:00Tbilisi
Gruzie - Švýcarsko
0:2
23.03.201918:00Gibraltar
Gibraltar - Irsko
0:1
26.03.201920:45Dublin
Irsko - Gruzie
1:0
26.03.201920:45Basilej
Švýcarsko - Dánsko
3:3
07.06.201918:00Tbilisi
Gruzie - Gibraltar
3:0
07.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Irsko
1:1
10.06.201920:45Kodaň
Dánsko - Gruzie
5:1
10.06.201920:45Dublin
Irsko - Gibraltar
2:0
05.09.201920:45 
Gibraltar - Dánsko
info
05.09.201920:45 
Irsko - Švýcarsko
info
08.09.201918:00 
Gruzie - Dánsko
info
08.09.201918:00 
Švýcarsko - Gibraltar
info
12.10.201915:00 
Gruzie - Irsko
info
12.10.201918:00 
Dánsko - Švýcarsko
info
15.10.201920:45 
Gibraltar - Gruzie
info
15.10.201920:45 
Švýcarsko - Irsko
info
15.11.201920:45 
Dánsko - Gibraltar
info
15.11.201920:45 
Švýcarsko - Gruzie
info
18.11.201920:45 
Gibraltar - Švýcarsko
info
18.11.201920:45 
Irsko - Dánsko
info
 TýmZVRPSB
1.Irsko43105:110
2.Dánsko31209:55
3.Švýcarsko21105:34
4.Gruzie41034:83
5.Gibraltar30030:60
 TýmZVRPSB
1.Irsko22003:06
2.Dánsko21106:24
3.Gruzie21013:23
4.Švýcarsko10103:31
5.Gibraltar10010:10
 TýmZVRPSB
1.Irsko21102:14
2.Švýcarsko11002:03
3.Dánsko10103:31
4.Gruzie20021:60
5.Gibraltar20020:50

skupina E

21.03.201920:45Trnava
Slovensko - Maďarsko
2:0
21.03.201920:45Záhřeb
Chorvatsko - Ázerbájdžán
2:1
24.03.201915:00Cardiff
Wales - Slovensko
1:0
24.03.201918:00Budapešť
Maďarsko - Chorvatsko
2:1
08.06.201915:00Osijek
Chorvatsko - Wales
2:1
08.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Maďarsko
1:3
11.06.201918:00Baku
Ázerbájdžán - Slovensko
1:5
11.06.201920:45Budapešť
Maďarsko - Wales
1:0
06.09.201920:45 
Slovensko - Chorvatsko
info
06.09.201920:45 
Wales - Ázerbájdžán
info
09.09.201918:00 
Ázerbájdžán - Chorvatsko
info
09.09.201920:45 
Maďarsko - Slovensko
info
10.10.201920:45 
Chorvatsko - Maďarsko
info
10.10.201920:45 
Slovensko - Wales
info
13.10.201918:00 
Maďarsko - Ázerbájdžán
info
13.10.201920:45 
Wales - Chorvatsko
info
16.11.201918:00 
Ázerbájdžán - Wales
info
16.11.201920:45 
Chorvatsko - Slovensko
info
19.11.201920:45 
Slovensko - Ázerbájdžán
info
19.11.201920:45 
Wales - Maďarsko
info
 TýmZVRPSB
1.Maďarsko43016:49
2.Slovensko32017:26
3.Chorvatsko32015:46
4.Wales31022:33
5.Ázerbájdžán30033:100
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko22004:26
2.Maďarsko22003:16
3.Slovensko11002:03
4.Wales11001:03
5.Ázerbájdžán20022:80
 TýmZVRPSB
1.Slovensko21015:23
2.Maďarsko21013:33
3.Chorvatsko10011:20
 Ázerbájdžán10011:20
5.Wales20021:30

skupina F

23.03.201918:00Solna
Švédsko - Rumunsko
2:1
23.03.201918:00Ta' Qali
Malta - Faerské ostrovy
2:1
23.03.201920:45Valencia
Španělsko - Norsko
2:1
26.03.201920:45Ta' Qali
Malta - Španělsko
0:2
26.03.201920:45Oslo
Norsko - Švédsko
3:3
26.03.201920:45Cluj-Napoca
Rumunsko - Faerské ostrovy
4:1
07.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Španělsko
1:4
07.06.201920:45Oslo
Norsko - Rumunsko
2:2
07.06.201920:45Solna
Švédsko - Malta
3:0
10.06.201920:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Norsko
0:2
10.06.201920:45Ta' Qali
Malta - Rumunsko
0:4
10.06.201920:45Madrid
Španělsko - Švédsko
3:0
05.09.201920:45 
Faerské ostrovy - Švédsko
info
05.09.201920:45 
Norsko - Malta
info
05.09.201920:45 
Rumunsko - Španělsko
info
08.09.201915:00 
Španělsko - Faerské ostrovy
info
08.09.201918:00 
Rumunsko - Malta
info
08.09.201920:45 
Švédsko - Norsko
info
12.10.201918:00 
Faerské ostrovy - Rumunsko
info
12.10.201920:45 
Malta - Švédsko
info
12.10.201920:45 
Norsko - Španělsko
info
15.10.201920:45 
Faerské ostrovy - Malta
info
15.10.201920:45 
Rumunsko - Norsko
info
15.10.201920:45 
Švédsko - Španělsko
info
15.11.201920:45 
Norsko - Faerské ostrovy
info
15.11.201920:45 
Rumunsko - Švédsko
info
15.11.201920:45 
Španělsko - Malta
info
18.11.201920:45 
Malta - Norsko
info
18.11.201920:45 
Španělsko - Rumunsko
info
18.11.201920:45 
Švédsko - Faerské ostrovy
info
 TýmZVRPSB
1.Španělsko440011:212
2.Rumunsko421111:57
3.Švédsko42118:77
4.Norsko41218:75
5.Malta41032:103
6.Faerské ostrovy40043:120
 TýmZVRPSB
1.Španělsko22005:16
 Švédsko22005:16
3.Rumunsko11004:13
4.Malta31022:73
5.Norsko20205:52
6.Faerské ostrovy20021:60
 TýmZVRPSB
1.Španělsko22006:16
2.Rumunsko31117:44
3.Norsko21013:23
4.Švédsko20113:61
5.Malta10010:30
6.Faerské ostrovy20022:60

skupina G

21.03.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Lotyšsko
3:1
21.03.201920:45Haifa
Izrael - Slovinsko
1:1
21.03.201920:45Vídeň
Rakousko - Polsko
0:1
24.03.201918:00Haifa
Izrael - Rakousko
4:2
24.03.201920:45Varšava
Polsko - Lotyšsko
2:0
24.03.201920:45Lublaň
Slovinsko - Severní Makedonie
1:1
07.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Izrael
0:3
07.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Polsko
0:1
07.06.201920:45Klagenfurt
Rakousko - Slovinsko
1:0
10.06.201920:45Skopje
Severní Makedonie - Rakousko
1:4
10.06.201920:45Riga
Lotyšsko - Slovinsko
0:5
10.06.201920:45Varšava
Polsko - Izrael
4:0
05.09.201920:45 
Izrael - Severní Makedonie
info
06.09.201920:45 
Rakousko - Lotyšsko
info
06.09.201920:45 
Slovinsko - Polsko
info
09.09.201920:45 
Lotyšsko - Severní Makedonie
info
09.09.201920:45 
Slovinsko - Izrael
info
09.09.201920:45 
Polsko - Rakousko
info
10.10.201920:45 
Rakousko - Izrael
info
10.10.201920:45 
Severní Makedonie - Slovinsko
info
10.10.201920:45 
Lotyšsko - Polsko
info
13.10.201920:45 
Polsko - Severní Makedonie
info
13.10.201920:45 
Slovinsko - Rakousko
info
13.10.201920:45 
Izrael - Lotyšsko
info
16.11.201918:00 
Slovinsko - Lotyšsko
info
16.11.201920:45 
Rakousko - Severní Makedonie
info
16.11.201920:45 
Izrael - Polsko
info
19.11.201920:45 
Severní Makedonie - Izrael
info
19.11.201920:45 
Lotyšsko - Rakousko
info
19.11.201920:45 
Polsko - Slovinsko
info
 TýmZVRPSB
1.Polsko44008:012
2.Izrael42118:77
3.Rakousko42027:66
4.Slovinsko41217:35
5.Severní Makedonie41125:74
6.Lotyšsko40041:130
 TýmZVRPSB
1.Polsko22006:06
2.Izrael21105:34
3.Rakousko21011:13
4.Severní Makedonie31024:63
5.Slovinsko10101:11
6.Lotyšsko20020:80
 TýmZVRPSB
1.Polsko22002:06
2.Slovinsko31116:24
3.Rakousko21016:53
4.Izrael21013:43
5.Severní Makedonie10101:11
6.Lotyšsko20021:50

skupina H

22.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Island
0:2
22.03.201920:45Kišiněv
Moldavsko - Francie
1:4
22.03.201920:45Skadar
Albánie - Turecko
0:2
25.03.201918:00Eskişehir
Turecko - Moldavsko
4:0
25.03.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Albánie
0:3
25.03.201920:45Paříž - Saint-Denis
Francie - Island
4:0
08.06.201915:00Reykjavík
Island - Albánie
1:0
08.06.201918:00Kišiněv
Moldavsko - Andorra
1:0
08.06.201920:45Konya
Turecko - Francie
2:0
11.06.201920:45Elbasani
Albánie - Moldavsko
2:0
11.06.201920:45Andorra la Vella
Andorra - Francie
0:4
11.06.201920:45Reykjavík
Island - Turecko
2:1
07.09.201918:00 
Island - Moldavsko
info
07.09.201920:45 
Francie - Albánie
info
07.09.201920:45 
Turecko - Andorra
info
10.09.201920:45 
Albánie - Island
info
10.09.201920:45 
Moldavsko - Turecko
info
10.09.201920:45 
Francie - Andorra
info
11.10.201920:45 
Andorra - Moldavsko
info
11.10.201920:45 
Island - Francie
info
11.10.201920:45 
Turecko - Albánie
info
14.10.201920:45 
Francie - Turecko
info
14.10.201920:45 
Island - Andorra
info
14.10.201920:45 
Moldavsko - Albánie
info
14.11.201918:00 
Turecko - Island
info
14.11.201920:45 
Albánie - Andorra
info
14.11.201920:45 
Francie - Moldavsko
info
17.11.201920:45 
Albánie - Francie
info
17.11.201920:45 
Andorra - Turecko
info
17.11.201920:45 
Moldavsko - Island
info
 TýmZVRPSB
1.Francie430112:39
2.Turecko43019:29
3.Island43015:59
4.Albánie42025:36
5.Moldavsko41032:103
6.Andorra40040:100
 TýmZVRPSB
1.Turecko22006:06
2.Island22003:16
3.Francie11004:03
4.Albánie21012:23
5.Moldavsko21012:43
6.Andorra30030:90
 TýmZVRPSB
1.Francie32018:36
2.Albánie21013:13
3.Turecko21013:23
4.Island21012:43
5.Andorra10010:10
6.Moldavsko20020:60

skupina I

21.03.201916:00Astana
Kazachstán - Skotsko
3:0
21.03.201918:00Nikósie
Kypr - San Marino
5:0
21.03.201920:45Brusel
Belgie - Rusko
3:1
24.03.201915:00Astana
Kazachstán - Rusko
0:4
24.03.201918:00Serravalle
San Marino - Skotsko
0:2
24.03.201920:45Nikósie
Kypr - Belgie
0:2
08.06.201918:00Saransk
Rusko - San Marino
9:0
08.06.201920:45Glasgow
Skotsko - Kypr
2:1
08.06.201920:45Brusel
Belgie - Kazachstán
3:0
11.06.201916:00Astana
Kazachstán - San Marino
4:0
11.06.201920:45Brusel
Belgie - Skotsko
3:0
11.06.201920:45Nižnij Novgorod
Rusko - Kypr
1:0
06.09.201920:45 
Kypr - Kazachstán
info
06.09.201920:45 
San Marino - Belgie
info
06.09.201920:45 
Skotsko - Rusko
info
09.09.201920:45 
Rusko - Kazachstán
info
09.09.201920:45 
Skotsko - Belgie
info
09.09.201920:45 
San Marino - Kypr
info
10.10.201916:00 
Kazachstán - Kypr
info
10.10.201920:45 
Belgie - San Marino
info
10.10.201920:45 
Rusko - Skotsko
info
13.10.201915:00 
Kazachstán - Belgie
info
13.10.201918:00 
Kypr - Rusko
info
13.10.201918:00 
Skotsko - San Marino
info
16.11.201915:00 
Kypr - Skotsko
info
16.11.201918:00 
Rusko - Belgie
info
16.11.201918:00 
San Marino - Kazachstán
info
19.11.201920:45 
Belgie - Kypr
info
19.11.201920:45 
San Marino - Rusko
info
19.11.201920:45 
Skotsko - Kazachstán
info
 TýmZVRPSB
1.Belgie440011:112
2.Rusko430115:39
3.Kazachstán42027:76
4.Skotsko42024:76
5.Kypr41036:53
6.San Marino40040:200
 TýmZVRPSB
1.Belgie33009:19
2.Rusko220010:06
3.Kazachstán32017:46
4.Kypr21015:23
5.Skotsko11002:13
6.San Marino10010:20
 TýmZVRPSB
1.Rusko21015:33
2.Belgie11002:03
3.Skotsko31022:63
4.Kypr20021:30
5.Kazachstán10010:30
6.San Marino30030:180

skupina J

23.03.201920:45Udine
Itálie - Finsko
2:0
23.03.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Řecko
0:2
23.03.201920:45Sarajevo
Bosna a Hercegovina - Arménie
2:1
26.03.201918:00Jerevan
Arménie - Finsko
0:2
26.03.201920:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
2:2
26.03.201920:45Parma
Itálie - Lichtenštejnsko
6:0
08.06.201918:00Jerevan
Arménie - Lichtenštejnsko
3:0
08.06.201918:00Tampere
Finsko - Bosna a Hercegovina
2:0
08.06.201920:45Atény
Řecko - Itálie
0:3
11.06.201920:45Atény
Řecko - Arménie
2:3
11.06.201920:45Turín
Itálie - Bosna a Hercegovina
2:1
11.06.201920:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Finsko
0:2
05.09.201918:00 
Arménie - Itálie
info
05.09.201920:45 
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
info
05.09.201920:45 
Finsko - Řecko
info
08.09.201918:00 
Arménie - Bosna a Hercegovina
info
08.09.201920:45 
Finsko - Itálie
info
08.09.201920:45 
Řecko - Lichtenštejnsko
info
12.10.201918:00 
Bosna a Hercegovina - Finsko
info
12.10.201920:45 
Itálie - Řecko
info
12.10.201920:45 
Lichtenštejnsko - Arménie
info
15.10.201920:45 
Finsko - Arménie
info
15.10.201920:45 
Řecko - Bosna a Hercegovina
info
15.10.201920:45 
Lichtenštejnsko - Itálie
info
15.11.201918:00 
Arménie - Řecko
info
15.11.201918:00 
Finsko - Lichtenštejnsko
info
15.11.201920:45 
Bosna a Hercegovina - Itálie
info
18.11.201920:45 
Řecko - Finsko
info
18.11.201920:45 
Itálie - Arménie
info
18.11.201920:45 
Lichtenštejnsko - Bosna a Herc.
info
 TýmZVRPSB
1.Itálie440013:112
2.Finsko43016:29
3.Arménie42027:66
4.Řecko41126:84
5.Bosna a Hercegovina41125:74
6.Lichtenštejnsko40040:130
 TýmZVRPSB
1.Itálie330010:19
2.Bosna a Hercegovina21104:34
3.Finsko11002:03
4.Arménie21013:23
5.Řecko20022:60
6.Lichtenštejnsko20020:40
 TýmZVRPSB
1.Finsko32014:26
2.Řecko21104:24
3.Itálie11003:03
4.Arménie21014:43
5.Bosna a Hercegovina20021:40
6.Lichtenštejnsko20020:90
19.07. Bulhaři budou mít proti Česku uzavřenou část stadionu
Bulhaři budou mít při podzimních kvalifikačních zápasech o postup na mistrovství Evropy 2020 proti Anglii a České republice uzavřenou část stadionu. Evropská fotbalová unie UEFA potrestala Bulharsko kvůli rasistickému chování fanoušků v posledních dvou duelech proti Česku a Kosovu. Bulhaři přivítají Anglii 14. října a 17. listopadu uzavřou kvalifikační skupinu soubojem s Čechy. Bulharsko si z dosavadních čtyř utkání připsalo dva body a v pětičlenné skupině mu náleží předposlední pozice. Stejný trest jako Bulhaři dostali i Rumuni na zápasy týmu do 21 let. Důvodem je rasistické chování rumunských fanoušků na nedávném mistrovství Evropy této věkové kategorie. Za použití pyrotechniky udělila UEFA pokuty Rumunsku, Řecku a Ukrajině. (ČTK)
20.06. Běloruskou reprezentaci přebírá Marchel
Vedení běloruského svazu našlo nového trenéra pro svůj národní tým a kormidla se ujme dosavadní kouč jednadvacítky Michajl Marchel. Bělorusku nevyšel start kvalifikace o postup na ME 2020, ze čtyř zápasů nevytěžilo ani bod a na špatné výsledky zareagoval rezignací Igor Krjušenko. (sport-express.ru)
19.06. Estonsko hledá nového trenéra
Bez trenéra je v tuto chvíli reprezentace Estonska. Na svou funkci rezignoval Martin Reim, reagoval tak na nedávný debakl 0:8 v Německu. (vi.nl)
15.06. Gončarenko odmítl běloruskou reprezentaci
Trenér CSKA Moskva Viktor Gončarenko odmítl nabídku stát se koučem reprezentace Běloruska. Ta je bez kormidelníka od tohoto týdne, kdy po mizerném startu do kvalifikace o ME 2020 rezignoval Igor Krjušenko. (sport-express.ru)
13.06. Srbové odvolali trenéra Krstajiće
Mladen Krstajić byl odvolán z funkce trenéra národního týmu Srbska. Někdejší obránce doplatil na debakl 0:5 z Ukrajiny, svou pozici následně neuhájil ani triumfem nad Litvou. (sport-express.ru)
13.06. Krjušenko už není trenérem Běloruska
Igor Krjušenko rezignoval na funkci trenéra reprezentace Běloruska. Tomu se nepovedl vstup do kvalifikace o postup na ME 2020, ze čtyřech zápasů nevytěžilo ani jeden bod a dalo pouze jeden gól. (sport-express.ru)
12.06. Němci dali vzpomenout na demolici Brazílie
Německo včera smetlo Estonsko 8:0 a poprvé po pěti letech dalo nějakému soupeři za první poločas pět branek. Němcům se to naposledy povedlo v roce 2014, jednalo se o památné semifinále MS proti Brazílii. (sport-express.ru)
12.06. Aaron Hughes se rozhodl ukončit kariéru
Aaron Hughes nedávno opustil skotské Hearts a nyní se rozhodl ukončit aktivní kariéru, učinil tak po včerejší výhře Severního Irska nad Běloruskem. 39letý obránce za sebou má angažmá v Newcastlu, Aston Ville nebo Fulhamu, za reprezentaci odehrál 112 zápasů a v 48 případech měl na rukávu kapitánskou pásku. (bbc.com)
12.06. Kosovo disponuje vynikající formou
Kosovo předevčírem uspělo v Bulharsku a aktuálně neprohrálo již ve čtrnácti zápasech po sobě, během této šňůry si připsalo devět vítězství a pět remíz. Ze všech evropských týmů je na tom nejlépe, na druhém místě je Portugalsko (10) a za ním Dánsko (9). Kosovo naposledy padlo v říjnu 2017 proti Islandu. (sport-express.ru)
12.06. Mbappé dal už sto gólů
Kylian Mbappé včera otevřel skóre zápasu s Andorrou a zaznamenal jubilejní stý gól kariéry, francouzskému útočníkovi PSG je stále teprve dvacet let. (espnfc.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.06.
Česko - Černá Hora
3:0
10.06.
Polsko - Izrael
4:0
10.06.
Lotyšsko - Slovinsko
0:5
10.06.
Severní Makedonie - Rakousko
1:4
10.06.
Španělsko - Švédsko
3:0
10.06.
Malta - Rumunsko
0:4
10.06.
Faerské ostrovy - Norsko
0:2
10.06.
Irsko - Gibraltar
2:0
10.06.
Dánsko - Gruzie
5:1
10.06.
Ukrajina - Lucembursko
1:0
10.06.
Srbsko - Litva
4:1
10.06.
Bulharsko - Kosovo
2:3
11.06.
Kazachstán - San Marino
4:0
11.06.
Ázerbájdžán - Slovensko
1:5
11.06.
Lichtenštejnsko - Finsko
0:2
11.06.
Itálie - Bosna a Hercegovina
2:1
11.06.
Řecko - Arménie
2:3
11.06.
Rusko - Kypr
1:0
11.06.
Belgie - Skotsko
3:0
11.06.
Island - Turecko
2:1
11.06.
Andorra - Francie
0:4
11.06.
Albánie - Moldavsko
2:0
11.06.
Bělorusko - Severní Irsko
0:1
11.06.
Německo - Estonsko
8:0
11.06.
Maďarsko - Wales
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
05.09.18:00
Arménie - Itálie
info
05.09.20:45
Izrael - Severní Makedonie
info
05.09.20:45
Finsko - Řecko
info
05.09.20:45
Bosna a Herc. - Lichtenštejnsko
info
05.09.20:45
Rumunsko - Španělsko
info
05.09.20:45
Norsko - Malta
info
05.09.20:45
Faerské ostrovy - Švédsko
info
05.09.20:45
Irsko - Švýcarsko
info
05.09.20:45
Gibraltar - Dánsko
info
06.09.20:45
Wales - Ázerbájdžán
info
06.09.20:45
Slovensko - Chorvatsko
info
06.09.20:45
Estonsko - Bělorusko
info
06.09.20:45
Rakousko - Lotyšsko
info
06.09.20:45
Slovinsko - Polsko
info
06.09.20:45
Kypr - Kazachstán
info
06.09.20:45
San Marino - Belgie
info
06.09.20:45
Skotsko - Rusko
info
06.09.20:45
Německo - Nizozemsko
info
Všechny zápasy
Anketa
Vyhrají Češi i zápas v Kosovu?
Hlasovat