první fáze - skupina 1

21.09.202214:00 
Česko - Andorra
3:0
21.09.202218:30 
Švýcarsko - Řecko
0:2
24.09.202214:00 
Řecko - Andorra
3:0
24.09.202218:30 
Česko - Švýcarsko
3:2
27.09.202218:30 
Řecko - Česko
1:1
27.09.202218:30 
Andorra - Švýcarsko
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Řecko32106:17
2.Česko32107:37
3.Švýcarsko31024:53
4.Andorra30030:80

první fáze - skupina 2

21.09.202212:00 
Turecko - Lucembursko
4:4
21.09.202216:00 
Ázerbájdžán - Bulharsko
0:1
24.09.202212:00 
Turecko - Ázerbájdžán
5:1
24.09.202216:00 
Bulharsko - Lucembursko
0:0
27.09.202216:00 
Bulharsko - Turecko
1:1
27.09.202216:00 
Lucembursko - Ázerbájdžán
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Turecko312010:65
2.Lucembursko31205:45
3.Bulharsko31202:15
4.Ázerbájdžán30031:70

první fáze - skupina 3

17.11.202213:00 
Ukrajina - Kosovo
1:0
17.11.202218:30 
Kypr - Švédsko
0:0
20.11.202213:00 
Ukrajina - Kypr
4:1
20.11.202218:30 
Švédsko - Kosovo
3:0
23.11.202218:00 
Švédsko - Ukrajina
0:2
23.11.202218:00 
Kosovo - Kypr
0:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina33007:19
2.Švédsko31113:24
3.Kypr30211:42
4.Kosovo30120:41

první fáze - skupina 4

21.09.202217:00 
Irsko - Gibraltar
6:0
21.09.202217:00 
Wales - Maďarsko
0:0
24.09.202214:00 
Maďarsko - Gibraltar
8:0
24.09.202214:00 
Irsko - Wales
2:0
27.09.202219:00 
Maďarsko - Irsko
0:1
27.09.202219:00 
Gibraltar - Wales
2:9
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko33009:09
2.Maďarsko31118:14
3.Wales31119:44
4.Gibraltar30032:230

první fáze - skupina 5

21.09.202212:00 
Itálie - Estonsko
0:2
21.09.202218:00 
Bosna a Hercegovina - Polsko
0:2
24.09.202212:00 
Itálie - Bosna a Hercegovina
3:2
24.09.202218:00 
Polsko - Estonsko
2:0
27.09.202214:00 
Polsko - Itálie
0:1
27.09.202214:00 
Estonsko - Bosna a Hercegovina
3:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Polsko32014:16
2.Estonsko32015:46
3.Itálie32014:46
4.Bosna a Hercegovina30034:80

první fáze - skupina 6

21.09.202214:00 
Rakousko - Litva
2:0
21.09.202219:00 
Lotyšsko - Rumunsko
0:0
24.09.202214:00 
Rakousko - Lotyšsko
0:0
24.09.202219:00 
Rumunsko - Litva
0:0
27.09.202215:00 
Rumunsko - Rakousko
2:0
27.09.202215:00 
Litva - Lotyšsko
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rumunsko31202:05
2.Lotyšsko31201:05
3.Rakousko31112:24
4.Litva30120:31

první fáze - skupina 7

21.09.202216:00 
Albánie - Belgie
1:3
24.09.202216:00 
Španělsko - Albánie
5:0
27.09.202216:00 
Belgie - Španělsko
0:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko21105:04
2.Belgie21103:14
3.Albánie20021:80

první fáze - skupina 8

16.11.202215:00 
Francie - Kazachstán
7:0
16.11.202220:30 
Island - Skotsko
1:0
19.11.202216:00 
Francie - Island
2:0
19.11.202216:00 
Skotsko - Kazachstán
5:2
22.11.202214:00 
Kazachstán - Island
1:4
22.11.202220:30 
Skotsko - Francie
1:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie330012:19
2.Island32015:36
3.Skotsko31026:63
4.Kazachstán30033:160

první fáze - skupina 9

21.09.202214:00 
Gruzie - Dánsko
1:3
21.09.202218:00 
Anglie - Černá Hora
2:0
24.09.202214:00 
Anglie - Gruzie
6:0
24.09.202218:00 
Dánsko - Černá Hora
6:1
27.09.202214:00 
Dánsko - Anglie
2:4
27.09.202214:00 
Černá Hora - Gruzie
3:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie330012:29
2.Dánsko320111:66
3.Černá Hora31024:93
4.Gruzie30032:120

první fáze - skupina 10

17.11.202213:00 
Norsko - San Marino
2:0
17.11.202213:00 
Severní Makedonie - Srbsko
1:2
20.11.202213:00 
Norsko - Severní Makedonie
6:2
20.11.202213:00 
Srbsko - San Marino
4:0
23.11.202213:00 
Srbsko - Norsko
2:0
23.11.202213:00 
San Marino - Severní Makedonie
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Srbsko33008:19
2.Norsko32018:46
3.Severní Makedonie31025:83
4.San Marino30030:80

první fáze - skupina 11

16.11.202212:00 
Chorvatsko - Faerské ostrovy
6:0
16.11.202212:00 
Finsko - Izrael
0:4
19.11.202211:00 
Izrael - Faerské ostrovy
2:0
19.11.202212:00 
Chorvatsko - Finsko
1:2
22.11.202212:00 
Izrael - Chorvatsko
0:3
22.11.202212:00 
Faerské ostrovy - Finsko
1:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko320110:26
2.Izrael32016:36
3.Finsko32017:66
4.Faerské ostrovy30031:130

první fáze - skupina 12

21.09.202212:00 
Německo - Arménie
5:0
21.09.202217:00 
Bělorusko - Slovensko
1:1
24.09.202211:00 
Slovensko - Arménie
2:0
24.09.202216:00 
Německo - Bělorusko
5:1
27.09.202216:00 
Slovensko - Německo
0:1
27.09.202216:00 
Arménie - Bělorusko
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Německo330011:19
2.Slovensko31113:24
3.Bělorusko30213:72
4.Arménie30121:81

první fáze - skupina 13

21.09.202219:30 
Nizozemsko - Moldavsko
2:0
21.09.202219:30 
Severní Irsko - Slovinsko
2:2
24.09.202215:00 
Nizozemsko - Severní Irsko
0:0
24.09.202215:00 
Slovinsko - Moldavsko
4:0
27.09.202219:30 
Slovinsko - Nizozemsko
0:0
27.09.202219:30 
Moldavsko - Severní Irsko
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Slovinsko31206:25
2.Severní Irsko31204:25
3.Nizozemsko31202:05
4.Moldavsko30030:80

druhá fáze - skupina 1

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 2

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 3

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 4

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 5

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 6

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná

druhá fáze - skupina 7

nenalezeny žádné zápasy
Tabulka
 TýmZVRPSB
tabulka je prázdná
24.09. Česká devatenáctka porazila Švýcarsko
Kvalifikace ME 2023 fotbalistů do 19 let - skupina 1 ve Švýcarsku:

Česko - Švýcarsko 3:2 (3:0)

Branky: 15. Šmiga, 27. Ševinský, 29. Mašek - 71. a 84. Toggenburger. Sestava Česka: Dvořák - Krejčí, Hanč, Kričfaluši, Kubr - Ševinský - Ambros, Samek - Slončík (46. Zachoval) - Mašek (46. Jurčenko), Šmiga (66. A. Pudil, 89. Špatenka). Trenér: Bejbl. (ČTK)
21.09. Česká "19" přehrála Andorru
Kvalifikace ME 2023 do 19 let - skupina 1 ve Švýcarsku:
ČR - Andorra 3:0 (1:0)
Branky:
25. Mašek, 55. Beran, 64. Kubr.
Sestava ČR: Dvořák - Gaszczyk, Ševinský (81. Krejčí), Kričfaluši (81. Čoudek), Kubr - Ambros (75. Slončík), Mašek (66. A. Pudil), Zachoval, Samek - Špatenka, Jurčenko (46. Beran). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
Izrael - Chorvatsko
0:3
22.11.
Faerské ostrovy - Finsko
1:5
22.11.
Kazachstán - Island
1:4
22.11.
Skotsko - Francie
1:3
23.11.
Srbsko - Norsko
2:0
23.11.
San Marino - Severní Makedonie
0:2
23.11.
Švédsko - Ukrajina
0:2
23.11.
Kosovo - Kypr
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy