Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace 2010 - zprávy

Další články

Česká devatenáctka touží vybojovat ME i s osmi ligisty

I s pomocí osmi hráčů, kteří už mají zkušenosti s domácí nejvyšší soutěží, zkusí reprezentace do devatenácti let vybojovat postup na závěrečný turnaj mistrovství Evropy. Před týmem vedeným koučem Jaroslavem Hřebíkem ale v Moskvě stojí složitá úloha: mladí Češi musí vyhrát těžkou kvalifikační skupinu.

České U17 i U19 znají své soupeře

Česká republika bude v březnu hostit jednu ze sedmi skupin elitní fáze kvalifikace o postup na fotbalové mistrovství Evropy hráčů do 17 let. Dnešní los v sídle UEFA v Nyonu rozhodl o tom, že domácí tým trenéra Jiřího Štola se utká s Ukrajinou, Gruzií a silným Nizozemskem. Hrát se bude od 25. do 30. března a postup na květnový šampionát v Lichtenštejnsku si zajistí jen vítěz.

Devatenáctka zakončila kvalifikaci prohrou, ale postoupila

Čeští fotbalisté do 19 let zakončili maltský turnaj kvalifikace mistrovství Evropy dnešní porážkou 0:1 s Nizozemskem. Už po předchozích výhrách nad Kyprem a domácím výběrem však měli svěřenci trenéra Jaroslava Hřebíka jistý postup do další kvalifikační fáze.

Devatenáctka je v závěrečné části kvalifikace ME

Čeští fotbalisté do devatenácti let postoupili do závěrečná fáze kvalifikace o účast na mistrovství Evropy. Na Maltě dnes porazili domácí výběr 4:0 a mají jistotu, že v tabulce 10. skupiny skončí nejhůře druzí.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele