Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace 2018 - zprávy

Další články

Česká devatenáctka po prohře s Řeckem na ME nepostoupí

Čeští fotbalisté do 19 let ve svém druhém vystoupení v závěrečné fázi kvalifikace mistrovství Evropy prohráli s Řeckem 2:3 a na šampionát nepostoupí. Ve skupině už nemohou skončit lépe než druzí, Itálie totiž uspěla i podruhé a porazila 4:3 Polsko, s kterým Češi na úvod jen remizovali. Právě s Itálií český tým v úterý turnaj zakončí.

Devatenáctka nedala proti Polsku penaltu. Do kvalifikace tak vstoupila remízou

Česká fotbalová reprezentace do 19 let vstoupila do závěrečné fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy bezbrankovou remízou s Polskem. Výběr trenéra Luboše Kozla mohl v italském Cordovadu pomýšlet i na vítězství, ale kapitán Michal Sadílek v prvním poločase neproměnil pokutový kop.

Českou devatenáctku čeká v Itálii závěrečný boj o Euro

Česká reprezentace do 19 let se po suverénním postupu ze základní části kvalifikace pokusí v závěrečné skupině vybojovat účast na mistrovství Evropy. Výběr trenéra Luboše Kozla se v Itálii od středy do úterý postupně utká s Polskem, Řeckem a domácím týmem.

Devatenáctka a sedmnáctka znají soupeře pro závěrečné boje o ME

Česká reprezentace do 19 let se v závěrečné fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy utká s Itálií, Řeckem a Polskem. Na červencový turnaj ve Finsku postoupí pouze vítězové sedmi skupin. Rozhodl o tom los v sídle UEFA v Nyonu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele