Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace 2017 - zprávy

Další články

Devatenáctka doma usiluje o postup na ME

Čeští fotbalisté do 19 let se budou snažit poprvé od roku 2011 postoupit na mistrovství Evropy. Ve své kvalifikační skupině jsou spolu s Rakouskem hlavním favoritem na postup i díky tomu, že budou mít výhodu domácího prostředí. Skupinu doplňují Skotsko a Maďarsko.

Devatenáctku v boji o ME čekají Maďarsko, Skotsko a Rakousko

Česká reprezentace do 19 let se v závěrečné fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy utká s Maďarskem, Skotskem a Rakouskem. Rozhodl o tom dnešní los v sídle UEFA v Nyonu. Na šampionát, který v červenci přivítá Gruzie, projdou vítězové sedmi skupin. Češi budou 22. až 27. března kvalifikační skupinu hostit.

Česká devatenáctka postoupila do další fáze kvalifikace o ME

Čeští fotbalisté do 19 let se dostali do další fáze kvalifikace mistrovství Evropy. Po Estonsku porazili svěřenci trenéra Jana Suchopárka i Slovinsko 2:1 a už po dvou zápasech mají jistotu postupu. V závěrečném utkání s Francií jim stačí i remíza k prvnímu místu ve skupině.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele