Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace 2016 - zprávy

Další články

Českou devatenáctku čeká závěrečná fáze kvalifikace ME

Čeští fotbalisté do 19 let ve čtvrtek vstoupí do poslední fáze kvalifikace mistrovství Evropy. V Rakousku se postupně utkají s Rumunskem, Slovenskem a domácí reprezentací. Na šampionát, který v červenci přivítá Německo, projde pouze vítěz skupiny.

Devatenáctka se o ME utká se Slovenskem, Rakouskem a Rumunskem

Čeští reprezentanti do 19 let se v elitní fázi kvalifikace o mistrovství Evropy utkají se Slovenskem, Rakouskem a Rumunskem. Skupina se odehraje 24. až 29. března v Rakousku. Rozhodl o tom dnešní los. Na červencový šampionát do Německa se probojuje jen vítěz skupiny.

Devatenáctka postoupila do další fáze kvalifikace o ME

Čeští fotbalisté do 19 let postoupili do elitní fáze kvalifikace o mistrovství Evropy. Po výhře nad Arménií zvládli i druhý zápas v základní skupině v Tallinnu, domácí Estonsko udolali 2:1 góly Ondřeje Mihálika a Jana Kuchty. V závěrečném duelu si zahrají se Srbskem o první místo ve skupině, postup už mají jistý. Další fáze kvalifikace se bude losovat 3. prosince.

Devatenáctka bude hrát o ME se Slováky i obhájci Němci

Čeští reprezentanti do 19 let se v elitní fázi kvalifikace mistrovství Evropy utkají ve druhé skupině se Slovenskem, Irskem a obhájcem titulu Německem. Na finálový turnaj postoupí pouze vítězové sedmi skupin, kteří doplní hostitelské Řecko. Šampionát se bude hrát v červenci příštího roku.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele