první fáze - skupina 1

13.11.201911:00 
Černá Hora - Bulharsko
1:3
13.11.201914:00 
Turecko - Arménie
4:1
16.11.201911:00 
Bulharsko - Arménie
3:0
16.11.201914:00 
Turecko - Černá Hora
2:1
19.11.201913:00 
Bulharsko - Turecko
1:2
19.11.201913:00 
Arménie - Černá Hora
3:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Turecko33008:39
2.Bulharsko32017:36
3.Černá Hora30125:81
4.Arménie30124:101

první fáze - skupina 2

08.10.201912:00 
Španělsko - Litva
2:0
08.10.201918:00 
Rumunsko - Srbsko
1:1
11.10.201914:00 
Španělsko - Rumunsko
1:0
11.10.201914:00 
Srbsko - Litva
8:0
14.10.201914:00 
Srbsko - Španělsko
0:4
14.10.201914:00 
Litva - Rumunsko
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko33007:09
2.Srbsko31119:54
3.Litva31021:103
4.Rumunsko30121:31

první fáze - skupina 3

09.10.201913:00 
Německo - Andorra
3:0
09.10.201920:00 
Bělorusko - Skotsko
2:2
12.10.201913:00 
Německo - Bělorusko
9:2
12.10.201913:00 
Skotsko - Andorra
2:0
15.10.201920:05 
Skotsko - Německo
1:0
15.10.201920:05 
Andorra - Bělorusko
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Skotsko32105:27
2.Německo320112:36
3.Bělorusko31116:114
4.Andorra30030:70

první fáze - skupina 4

13.11.201914:30 
Island - Belgie
0:3
13.11.201919:30 
Řecko - Albánie
5:1
16.11.201919:30 
Řecko - Island
2:5
16.11.201919:30 
Belgie - Albánie
2:1
19.11.201914:30 
Belgie - Řecko
1:0
19.11.201914:30 
Albánie - Island
2:4
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Belgie33006:19
2.Island32019:76
3.Řecko31027:73
4.Albánie30034:110

první fáze - skupina 5

13.11.201914:00 
Rusko - Kosovo
1:1
13.11.201914:00 
Wales - Polsko
3:0
16.11.201914:00 
Rusko - Wales
2:2
16.11.201914:00 
Polsko - Kosovo
4:1
19.11.201914:00 
Polsko - Rusko
0:4
19.11.201914:00 
Kosovo - Wales
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Wales32107:27
2.Rusko31207:35
3.Polsko31024:83
4.Kosovo30122:71

první fáze - skupina 6

13.11.201912:00 
Kypr - Slovensko
1:2
13.11.201915:00 
Itálie - Malta
2:0
16.11.201912:00 
Slovensko - Malta
3:0
16.11.201915:00 
Itálie - Kypr
2:0
19.11.201915:00 
Slovensko - Itálie
0:3
19.11.201915:00 
Malta - Kypr
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie33007:09
2.Slovensko32015:46
3.Kypr31023:43
4.Malta30030:70

první fáze - skupina 7

09.10.201915:00 
Ázerbájdžán - Norsko
0:1
09.10.201918:00 
Česko - San Marino
6:0
12.10.201915:00 
Norsko - San Marino
8:1
12.10.201918:00 
Česko - Ázerbájdžán
4:0
15.10.201915:00 
Norsko - Česko
1:1
15.10.201915:00 
San Marino - Ázerbájdžán
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Česko321011:17
2.Norsko321010:27
3.Ázerbájdžán31022:53
4.San Marino30031:160

první fáze - skupina 8

13.11.201914:30 
Francie - Faerské ostrovy
5:0
13.11.201919:00 
Finsko - Dánsko
2:1
16.11.201913:00 
Francie - Finsko
2:0
16.11.201918:00 
Dánsko - Faerské ostrovy
2:0
19.11.201914:00 
Dánsko - Francie
1:0
19.11.201914:00 
Faerské ostrovy - Finsko
1:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie32017:16
2.Dánsko32014:26
3.Finsko31113:44
4.Faerské ostrovy30121:81

první fáze - skupina 9

13.11.201913:00 
Ukrajina - Estonsko
4:0
13.11.201918:00 
Slovinsko - Švédsko
2:2
16.11.201913:00 
Švédsko - Estonsko
4:0
16.11.201915:00 
Ukrajina - Slovinsko
1:1
19.11.201913:00 
Švédsko - Ukrajina
1:2
19.11.201913:00 
Estonsko - Slovinsko
0:7
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina32107:27
2.Slovinsko312010:35
3.Švédsko31117:44
4.Estonsko30030:150

první fáze - skupina 10

13.11.201911:00 
Švýcarsko - Irsko
odl.
14.11.201913:00 
Rakousko - Gibraltar
14:0
16.11.201913:00 
Irsko - Gibraltar
13:0
16.11.201917:00 
Rakousko - Švýcarsko
2:1
19.11.201914:30 
Irsko - Rakousko
0:2
19.11.201914:30 
Gibraltar - Švýcarsko
1:16
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko330018:19
2.Švýcarsko210117:33
3.Irsko210113:23
4.Gibraltar30031:430

první fáze - skupina 11

13.11.201913:00 
Anglie - Lucembursko
4:0
13.11.201913:00 
Severní Makedonie - Bosna a Herc.
0:0
16.11.201913:00 
Anglie - Severní Makedonie
5:0
16.11.201913:00 
Bosna a Hercegovina - Lucembursko
1:0
19.11.201913:00 
Bosna a Hercegovina - Anglie
1:4
19.11.201913:00 
Lucembursko - Severní Makedonie
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie330013:19
2.Severní Makedonie31113:54
3.Bosna a Hercegovina31112:44
4.Lucembursko30030:80

první fáze - skupina 12

08.10.201913:00 
Nizozemsko - Moldavsko
5:0
08.10.201914:00 
Lotyšsko - Izrael
0:0
11.10.201913:00 
Izrael - Moldavsko
2:0
11.10.201917:00 
Nizozemsko - Lotyšsko
8:2
14.10.201913:00 
Izrael - Nizozemsko
0:2
14.10.201913:00 
Moldavsko - Lotyšsko
0:6
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko330015:29
2.Lotyšsko31118:84
3.Izrael31112:24
4.Moldavsko30030:130

první fáze - skupina 13

09.10.201914:00 
Chorvatsko - Kazachstán
3:0
09.10.201918:00 
Maďarsko - Gruzie
2:4
12.10.201914:00 
Gruzie - Kazachstán
3:1
12.10.201920:00 
Chorvatsko - Maďarsko
2:0
15.10.201920:00 
Gruzie - Chorvatsko
2:0
15.10.201920:00 
Kazachstán - Maďarsko
0:5
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Gruzie33009:39
2.Chorvatsko32015:26
3.Maďarsko31027:63
4.Kazachstán30031:110

druhá fáze - skupina 1

02.09.2020? 
Rakousko - Srbsko
odl.
02.09.2020? 
Německo - Wales
odl.
05.09.2020? 
Rakousko - Německo
odl.
05.09.2020? 
Wales - Srbsko
odl.
08.09.2020? 
Wales - Rakousko
odl.
08.09.2020? 
Srbsko - Německo
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko00000:00
 Wales00000:00
 Německo00000:00
 Srbsko00000:00

druhá fáze - skupina 2

02.09.2020? 
Španělsko - Severní Makedonie
odl.
02.09.2020? 
Bulharsko - Belgie
odl.
05.09.2020? 
Belgie - Severní Makedonie
odl.
05.09.2020? 
Španělsko - Bulharsko
odl.
08.09.2020? 
Belgie - Španělsko
odl.
08.09.2020? 
Severní Makedonie - Bulharsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko00000:00
 Belgie00000:00
 Bulharsko00000:00
 Severní Makedonie00000:00

druhá fáze - skupina 3

02.09.2020? 
Francie - Skotsko
odl.
02.09.2020? 
Gruzie - Rusko
odl.
05.09.2020? 
Gruzie - Francie
odl.
05.09.2020? 
Skotsko - Rusko
odl.
08.09.2020? 
Skotsko - Gruzie
odl.
08.09.2020? 
Rusko - Francie
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Gruzie00000:00
 Skotsko00000:00
 Francie00000:00
 Rusko00000:00

druhá fáze - skupina 4

02.09.2020? 
Anglie - Lotyšsko
odl.
02.09.2020? 
Dánsko - Ukrajina
odl.
05.09.2020? 
Ukrajina - Lotyšsko
odl.
05.09.2020? 
Anglie - Dánsko
odl.
08.09.2020? 
Ukrajina - Anglie
odl.
08.09.2020? 
Lotyšsko - Dánsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie00000:00
 Ukrajina00000:00
 Dánsko00000:00
 Lotyšsko00000:00

druhá fáze - skupina 5

02.09.2020? 
Island - Norsko
odl.
02.09.2020? 
Itálie - Slovinsko
odl.
05.09.2020? 
Norsko - Slovinsko
odl.
05.09.2020? 
Itálie - Island
odl.
08.09.2020? 
Norsko - Itálie
odl.
08.09.2020? 
Slovinsko - Island
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie00000:00
 Norsko00000:00
 Island00000:00
 Slovinsko00000:00

druhá fáze - skupina 6

02.09.2020? 
Portugalsko - Slovensko
odl.
02.09.2020? 
Chorvatsko - Turecko
odl.
05.09.2020? 
Turecko - Slovensko
odl.
05.09.2020? 
Portugalsko - Chorvatsko
odl.
08.09.2020? 
Turecko - Portugalsko
odl.
08.09.2020? 
Slovensko - Chorvatsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Portugalsko00000:00
 Chorvatsko00000:00
 Turecko00000:00
 Slovensko00000:00

druhá fáze - skupina 7

02.09.2020? 
Švýcarsko - Česko
odl.
02.09.2020? 
Nizozemsko - Finsko
odl.
05.09.2020? 
Česko - Finsko
odl.
05.09.2020? 
Nizozemsko - Švýcarsko
odl.
08.09.2020? 
Česko - Nizozemsko
odl.
08.09.2020? 
Finsko - Švýcarsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko00000:00
 Česko00000:00
 Švýcarsko00000:00
 Finsko00000:00
20.10. UEFA zrušila ME hráčů do 19 let
Mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let se letos neuskuteční. UEFA kvůli pandemii koronaviru zrušila závěrečnou fázi kvalifikace, v níž měl startovat také český výběr, i finálový turnaj v Severním Irsku. Na světový šampionát dvacítek na jaře příštího roku, na který se mělo postupovat právě z turnaje v Severním Irsku, vyslala UEFA pět zemí podle žebříčku národních koeficientů. Startovat v Indonésii tak budou týmy Anglie, Francie, Itálie, Nizozemska a Portugalska. Reprezentace i kluby z Arménie a Ázerbájdžánu přišly kvůli ozbrojenému konfliktu o Náhorní Karabach o domácí prostředí. Na neutrální půdě už musely hrát oba národní týmy v Lize národů nebo mužstvo Araratu-Armenie ve 4. předkole Evropské ligy, UEFA nyní prodloužila platnost tohoto opatření do odvolání. Červnové zápasy ME v Baku zatím ohroženy nejsou. (ČTK)
15.10.2019 Devatenáctka remizovala s Norskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let:
ČR - Norsko 1:1 (0:0)
Branky:
90.+1 Kosař - 60. Holm.
Sestava ČR: Markovič - Szewieczek, Gabriel, Vlček, Kosek (72. Hošek) - Červ (81. Kosař), Žambůrek - Kozák (67. Svoboda), Karabec (46. Pech), Zeronik (67. Radosta) - Firbacher. Trenér: Kozel.
Český tým vyhrál skupinu a postoupil společně s Norskem do elitní fáze. (ČTK)
09.10.2019 ČR "19" - San Marino "19" 6:0
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let:
Česká republika - San Marino 6:0 (3:0).
Branky:
4. a 16. Vít, 22. Firbacher, 53. Szewieczek, 84. Vlček, 90.+1 Zeronik.
Sestava ČR: Markovič - Szewieczek, Cedidla, Vlček, Žilák - Žambůrek, Vít (56. Kosař) - Karabec, Kozák (74. Zeronik), Radosta (74. Pech) - Firbacher (56. Svoboda). Trenér: Kozel. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
08.09.
Wales - Rakousko
odl.
08.09.
Srbsko - Německo
odl.
08.09.
Belgie - Španělsko
odl.
08.09.
Severní Makedonie - Bulharsko
odl.
08.09.
Skotsko - Gruzie
odl.
08.09.
Rusko - Francie
odl.
08.09.
Ukrajina - Anglie
odl.
08.09.
Lotyšsko - Dánsko
odl.
08.09.
Norsko - Itálie
odl.
08.09.
Slovinsko - Island
odl.
08.09.
Turecko - Portugalsko
odl.
08.09.
Slovensko - Chorvatsko
odl.
08.09.
Česko - Nizozemsko
odl.
08.09.
Finsko - Švýcarsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy