25.03.2020 ? CET

Wales   -   Polsko

- : -zápas odložen
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Wales - poslední zápasy
21.09.2016ME U17 - kvalifikace1.f Sk 10
Malta - Wales
0:3
10.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 9
Maďarsko - Wales
2:1
13.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 9
Wales - Kosovo
2:0
16.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 9
Wales - Nizozemsko
0:4
10.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 11
Bělorusko - Wales
2:2
13.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 11
Wales - Kazachstán
0:1
16.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 11
Wales - Portugalsko
1:5
09.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 12
Wales - Slovinsko
1:0
12.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 12
Nizozemsko - Wales
2:1
15.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 12
Kosovo - Wales
1:4
21.09.20161.f Sk 10
Malta - Wales
0:3
10.10.20171.f Sk 9
Maďarsko - Wales
2:1
13.10.20171.f Sk 9
Wales - Kosovo
2:0
16.10.20171.f Sk 9
Wales - Nizozemsko
0:4
10.10.20181.f Sk 11
Bělorusko - Wales
2:2
13.10.20181.f Sk 11
Wales - Kazachstán
0:1
16.10.20181.f Sk 11
Wales - Portugalsko
1:5
09.10.20191.f Sk 12
Wales - Slovinsko
1:0
12.10.20191.f Sk 12
Nizozemsko - Wales
2:1
15.10.20191.f Sk 12
Kosovo - Wales
1:4
Polsko - poslední zápasy
27.03.2018ME U17 - kvalifikace2.f Sk 3
Polsko - Irsko
0:1
25.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 7
Finsko - Polsko
1:2
28.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 7
Polsko - Lucembursko
7:3
31.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 7
Polsko - Francie
1:3
20.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6
Polsko - Rusko
2:3
23.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6
Portugalsko - Polsko
2:1
26.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6
Skotsko - Polsko
1:1
09.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Severní Makedonie - Polsko
2:3
12.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Polsko - Lichtenštejnsko
11:0
15.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Polsko - Belgie
2:2
27.03.20182.f Sk 3
Polsko - Irsko
0:1
25.10.20181.f Sk 7
Finsko - Polsko
1:2
28.10.20181.f Sk 7
Polsko - Lucembursko
7:3
31.10.20181.f Sk 7
Polsko - Francie
1:3
20.03.20192.f Sk 6
Polsko - Rusko
2:3
23.03.20192.f Sk 6
Portugalsko - Polsko
2:1
26.03.20192.f Sk 6
Skotsko - Polsko
1:1
09.10.20191.f Sk 1
Severní Makedonie - Polsko
2:3
12.10.20191.f Sk 1
Polsko - Lichtenštejnsko
11:0
15.10.20191.f Sk 1
Polsko - Belgie
2:2
Mistrovství Evropy do 17 let - kvalifikace - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Itálie00000:00
 Polsko00000:00
 Wales00000:00
 Černá Hora00000:00
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
01.10.2019 Sedmnáctka rozstřílela Bosnu a Hercegovinu
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let ve Finsku:
ČR - Bosna a Hercegovina 4:1 (2:0)
Branky:
24. Uriča, 42. Vecheta, 52. Vitík, 54. Šíp - 86. Mehičević.
Sestava ČR: Vágner - Černák, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd (56. Kudela) - Šíp (80. Višinský), Langhamer (80. Daněk), Uriča (74. Hadaš) - Vecheta (75. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
28.09.2019 Sedmnáctka jenom remizovala s Moldavskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let:
ČR - Moldavsko 0:0.
Sestava ČR:
Vágner - Burgo (77. Daněk), Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (62. Uriča), Langhamer, Šíp - Hadaš (62. Vecheta). Trenér: Bejbl. (ČTK)
25.09.2019 Sedmnáctka remizovala s Finskem
Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let v Salu (Finsko):
ČR - Finsko 0:0
Sestava ČR: Vágner - Burgo, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (71. Uriča), Daněk (46. Langhamer), Šíp (71. Hadaš) - Vecheta (81. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.03.
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.
Bělorusko - Turecko
odl.
31.03.
Polsko - Itálie
odl.
31.03.
Černá Hora - Wales
odl.
31.03.
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.
Izrael - Švýcarsko
odl.
31.03.
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.
Česko - Skotsko
odl.
31.03.
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.
Portugalsko - Německo
odl.
31.03.
Belgie - Anglie
odl.
31.03.
Gruzie - Rumunsko
odl.
31.03.
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.
Srbsko - Rusko
odl.
31.03.
Norsko - Francie
odl.
31.03.
Maďarsko - Švédsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy