druhá fáze - skupina 1

25.03.2020? 
Řecko - Bělorusko
odl.
25.03.2020? 
Turecko - Ukrajina
odl.
28.03.2020? 
Ukrajina - Bělorusko
odl.
28.03.2020? 
Řecko - Turecko
odl.
31.03.2020? 
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.2020? 
Bělorusko - Turecko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Řecko00000:00
 Ukrajina00000:00
 Turecko00000:00
 Bělorusko00000:00

druhá fáze - skupina 2

25.03.2020? 
Itálie - Černá Hora
odl.
25.03.2020? 
Wales - Polsko
odl.
28.03.2020? 
Itálie - Wales
odl.
28.03.2020? 
Polsko - Černá Hora
odl.
31.03.2020? 
Polsko - Itálie
odl.
31.03.2020? 
Černá Hora - Wales
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie00000:00
 Polsko00000:00
 Wales00000:00
 Černá Hora00000:00

druhá fáze - skupina 3

25.03.2020? 
Švýcarsko - Chorvatsko
odl.
25.03.2020? 
Španělsko - Izrael
odl.
28.03.2020? 
Španělsko - Švýcarsko
odl.
28.03.2020? 
Chorvatsko - Izrael
odl.
31.03.2020? 
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.2020? 
Izrael - Švýcarsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko00000:00
 Chorvatsko00000:00
 Švýcarsko00000:00
 Izrael00000:00

druhá fáze - skupina 4

25.03.2020? 
Irsko - Česko
odl.
25.03.2020? 
Skotsko - Slovensko
odl.
28.03.2020? 
Irsko - Skotsko
odl.
28.03.2020? 
Slovensko - Česko
odl.
31.03.2020? 
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.2020? 
Česko - Skotsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko00000:00
 Slovensko00000:00
 Skotsko00000:00
 Česko00000:00

druhá fáze - skupina 5

25.03.2020? 
Rakousko - Portugalsko
odl.
25.03.2020? 
Německo - Nizozemsko
odl.
28.03.2020? 
Nizozemsko - Portugalsko
odl.
28.03.2020? 
Rakousko - Německo
odl.
31.03.2020? 
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.2020? 
Portugalsko - Německo
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko00000:00
 Nizozemsko00000:00
 Německo00000:00
 Portugalsko00000:00

druhá fáze - skupina 6

25.03.2020? 
Anglie - Gruzie
odl.
25.03.2020? 
Rumunsko - Belgie
odl.
28.03.2020? 
Anglie - Rumunsko
odl.
28.03.2020? 
Belgie - Gruzie
odl.
31.03.2020? 
Belgie - Anglie
odl.
31.03.2020? 
Gruzie - Rumunsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie00000:00
 Belgie00000:00
 Rumunsko00000:00
 Gruzie00000:00

druhá fáze - skupina 7

25.03.2020? 
Dánsko - Srbsko
odl.
25.03.2020? 
Rusko - Finsko
odl.
28.03.2020? 
Finsko - Srbsko
odl.
28.03.2020? 
Dánsko - Rusko
odl.
31.03.2020? 
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.2020? 
Srbsko - Rusko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Dánsko00000:00
 Finsko00000:00
 Rusko00000:00
 Srbsko00000:00

druhá fáze - skupina 8

25.03.2020? 
Švédsko - Norsko
odl.
25.03.2020? 
Francie - Maďarsko
odl.
28.03.2020? 
Francie - Švédsko
odl.
28.03.2020? 
Norsko - Maďarsko
odl.
31.03.2020? 
Norsko - Francie
odl.
31.03.2020? 
Maďarsko - Švédsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie00000:00
 Norsko00000:00
 Švédsko00000:00
 Maďarsko00000:00
01.10.2019 Sedmnáctka rozstřílela Bosnu a Hercegovinu
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let ve Finsku:
ČR - Bosna a Hercegovina 4:1 (2:0)
Branky:
24. Uriča, 42. Vecheta, 52. Vitík, 54. Šíp - 86. Mehičević.
Sestava ČR: Vágner - Černák, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd (56. Kudela) - Šíp (80. Višinský), Langhamer (80. Daněk), Uriča (74. Hadaš) - Vecheta (75. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
28.09.2019 Sedmnáctka jenom remizovala s Moldavskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let:
ČR - Moldavsko 0:0.
Sestava ČR:
Vágner - Burgo (77. Daněk), Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (62. Uriča), Langhamer, Šíp - Hadaš (62. Vecheta). Trenér: Bejbl. (ČTK)
25.09.2019 Sedmnáctka remizovala s Finskem
Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let v Salu (Finsko):
ČR - Finsko 0:0
Sestava ČR: Vágner - Burgo, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (71. Uriča), Daněk (46. Langhamer), Šíp (71. Hadaš) - Vecheta (81. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.03.
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.
Bělorusko - Turecko
odl.
31.03.
Polsko - Itálie
odl.
31.03.
Černá Hora - Wales
odl.
31.03.
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.
Izrael - Švýcarsko
odl.
31.03.
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.
Česko - Skotsko
odl.
31.03.
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.
Portugalsko - Německo
odl.
31.03.
Belgie - Anglie
odl.
31.03.
Gruzie - Rumunsko
odl.
31.03.
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.
Srbsko - Rusko
odl.
31.03.
Norsko - Francie
odl.
31.03.
Maďarsko - Švédsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy