31.03.2020 ? CET

Gruzie   -   Rumunsko

- : -zápas odložen
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
26.10.2015ME U17 - kvalifikace1.f Sk 4
Rumunsko - Gruzie
0:3
26.10.20151.f Sk 4
Rumunsko - Gruzie
0:3
Gruzie - poslední zápasy
24.03.2018ME U17 - kvalifikace2.f Sk 3
Irsko - Gruzie
2:0
27.03.2018ME U17 - kvalifikace2.f Sk 3
Makedonie - Gruzie
1:6
24.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 6
Gruzie - Dánsko
1:3
27.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 6
Rusko - Gruzie
7:1
30.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 6
Estonsko - Gruzie
1:0
13.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 8
Gruzie - Ukrajina
0:2
16.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 8
Portugalsko - Gruzie
0:0
19.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 8
Albánie - Gruzie
0:0
25.03.2020ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6 
Anglie - Gruzie
odl.
28.03.2020ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6 
Belgie - Gruzie
odl.
24.03.20182.f Sk 3
Irsko - Gruzie
2:0
27.03.20182.f Sk 3
Makedonie - Gruzie
1:6
24.10.20181.f Sk 6
Gruzie - Dánsko
1:3
27.10.20181.f Sk 6
Rusko - Gruzie
7:1
30.10.20181.f Sk 6
Estonsko - Gruzie
1:0
13.11.20191.f Sk 8
Gruzie - Ukrajina
0:2
16.11.20191.f Sk 8
Portugalsko - Gruzie
0:0
19.11.20191.f Sk 8
Albánie - Gruzie
0:0
25.03.20202.f Sk 6 
Anglie - Gruzie
odl.
28.03.20202.f Sk 6 
Belgie - Gruzie
odl.
Rumunsko - poslední zápasy
03.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 9
Srbsko - Rumunsko
2:2
06.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 9
Litva - Rumunsko
0:4
20.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 1
Rumunsko - Rakousko
1:5
23.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 1
Itálie - Rumunsko
3:0
26.03.2019ME U17 - kvalifikace2.f Sk 1
Turecko - Rumunsko
1:3
24.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 10
Rumunsko - Švýcarsko
0:1
27.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 10
Rusko - Rumunsko
0:1
30.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 10
San Marino - Rumunsko
0:6
25.03.2020ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6 
Rumunsko - Belgie
odl.
28.03.2020ME U17 - kvalifikace2.f Sk 6 
Anglie - Rumunsko
odl.
03.10.20181.f Sk 9
Srbsko - Rumunsko
2:2
06.10.20181.f Sk 9
Litva - Rumunsko
0:4
20.03.20192.f Sk 1
Rumunsko - Rakousko
1:5
23.03.20192.f Sk 1
Itálie - Rumunsko
3:0
26.03.20192.f Sk 1
Turecko - Rumunsko
1:3
24.10.20191.f Sk 10
Rumunsko - Švýcarsko
0:1
27.10.20191.f Sk 10
Rusko - Rumunsko
0:1
30.10.20191.f Sk 10
San Marino - Rumunsko
0:6
25.03.20202.f Sk 6 
Rumunsko - Belgie
odl.
28.03.20202.f Sk 6 
Anglie - Rumunsko
odl.
Mistrovství Evropy do 17 let - kvalifikace - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Anglie00000:00
 Belgie00000:00
 Rumunsko00000:00
 Gruzie00000:00
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
01.10.2019 Sedmnáctka rozstřílela Bosnu a Hercegovinu
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let ve Finsku:
ČR - Bosna a Hercegovina 4:1 (2:0)
Branky:
24. Uriča, 42. Vecheta, 52. Vitík, 54. Šíp - 86. Mehičević.
Sestava ČR: Vágner - Černák, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd (56. Kudela) - Šíp (80. Višinský), Langhamer (80. Daněk), Uriča (74. Hadaš) - Vecheta (75. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
28.09.2019 Sedmnáctka jenom remizovala s Moldavskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let:
ČR - Moldavsko 0:0.
Sestava ČR:
Vágner - Burgo (77. Daněk), Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (62. Uriča), Langhamer, Šíp - Hadaš (62. Vecheta). Trenér: Bejbl. (ČTK)
25.09.2019 Sedmnáctka remizovala s Finskem
Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let v Salu (Finsko):
ČR - Finsko 0:0
Sestava ČR: Vágner - Burgo, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (71. Uriča), Daněk (46. Langhamer), Šíp (71. Hadaš) - Vecheta (81. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.03.
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.
Bělorusko - Turecko
odl.
31.03.
Polsko - Itálie
odl.
31.03.
Černá Hora - Wales
odl.
31.03.
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.
Izrael - Švýcarsko
odl.
31.03.
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.
Česko - Skotsko
odl.
31.03.
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.
Portugalsko - Německo
odl.
31.03.
Belgie - Anglie
odl.
31.03.
Gruzie - Rumunsko
odl.
31.03.
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.
Srbsko - Rusko
odl.
31.03.
Norsko - Francie
odl.
31.03.
Maďarsko - Švédsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy