první fáze - skupina 1

09.10.201915:30 
Belgie - Lichtenštejnsko
12:0
09.10.201915:30 
Severní Makedonie - Polsko
2:3
12.10.201911:00 
Belgie - Severní Makedonie
3:1
12.10.201915:30 
Polsko - Lichtenštejnsko
11:0
15.10.201915:30 
Polsko - Belgie
2:2
15.10.201915:30 
Lichtenštej. - Severní Makedonie
0:4
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Belgie321017:37
2.Polsko321016:47
3.Severní Makedonie31027:63
4.Lichtenštejnsko30030:270

první fáze - skupina 2

24.10.201919:00 
Itálie - Lucembursko
6:0
24.10.201919:00 
Severní Irsko - Turecko
0:4
27.10.201919:00 
Itálie - Severní Irsko
2:0
27.10.201919:00 
Turecko - Lucembursko
4:1
30.10.201919:00 
Turecko - Itálie
0:4
30.10.201919:00 
Lucembursko - Severní Irsko
0:7
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie330012:09
2.Turecko32018:56
3.Severní Irsko31027:63
4.Lucembursko30031:170

první fáze - skupina 3

12.11.201916:00 
Černá Hora - Izrael
0:1
12.11.201920:30 
Irsko - Andorra
6:0
15.11.201916:00 
Izrael - Andorra
0:1
15.11.201920:30 
Irsko - Černá Hora
3:1
18.11.201915:00 
Izrael - Irsko
2:4
18.11.201915:00 
Andorra - Černá Hora
0:2
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko330013:39
2.Černá Hora31023:43
3.Izrael31023:53
4.Andorra31021:83

první fáze - skupina 4

27.09.201916:00 
Švédsko - Litva
4:2
27.09.201916:00 
Faerské ostrovy - Dánsko
1:6
30.09.201916:00 
Švédsko - Faerské ostrovy
2:0
30.09.201916:00 
Dánsko - Litva
6:1
03.10.201916:00 
Dánsko - Švédsko
5:1
03.10.201916:00 
Litva - Faerské ostrovy
4:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Dánsko330017:39
2.Švédsko32017:76
3.Litva31027:113
4.Faerské ostrovy30032:120

první fáze - skupina 5

22.10.201914:00 
Francie - Gibraltar
8:0
22.10.201914:00 
Kypr - Slovensko
0:3
25.10.201914:00 
Francie - Kypr
2:0
25.10.201914:00 
Slovensko - Gibraltar
9:1
28.10.201914:00 
Slovensko - Francie
0:2
28.10.201914:00 
Gibraltar - Kypr
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie330012:09
2.Slovensko320112:36
3.Kypr31023:53
4.Gibraltar30031:200

první fáze - skupina 6

24.10.201911:00 
Srbsko - Lotyšsko
1:2
24.10.201915:00 
Bělorusko - Maďarsko
0:0
27.10.201911:00 
Maďarsko - Lotyšsko
3:0
27.10.201915:00 
Srbsko - Bělorusko
2:1
30.10.201913:00 
Maďarsko - Srbsko
0:0
30.10.201915:00 
Lotyšsko - Bělorusko
0:1
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Maďarsko31203:05
2.Srbsko31113:34
3.Bělorusko31112:24
4.Lotyšsko31022:53

první fáze - skupina 7

22.10.201913:00 
Island - Chorvatsko
2:3
22.10.201919:00 
Skotsko - Arménie
2:0
25.10.201913:00 
Chorvatsko - Arménie
4:0
25.10.201919:00 
Skotsko - Island
2:1
28.10.201920:05 
Chorvatsko - Skotsko
2:1
28.10.201920:05 
Arménie - Island
1:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Chorvatsko33009:39
2.Skotsko32015:36
3.Arménie31021:63
4.Island30033:60

první fáze - skupina 8

13.11.201916:00 
Portugalsko - Albánie
4:0
13.11.201916:00 
Gruzie - Ukrajina
0:2
16.11.201916:00 
Ukrajina - Albánie
2:0
16.11.201918:00 
Portugalsko - Gruzie
0:0
19.11.201916:00 
Ukrajina - Portugalsko
0:0
19.11.201916:00 
Albánie - Gruzie
0:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Ukrajina32104:07
2.Portugalsko31204:05
3.Gruzie30210:22
4.Albánie30120:61

první fáze - skupina 9

13.11.201913:00 
Německo - Kazachstán
5:0
13.11.201914:00 
Ázerbájdžán - Řecko
1:6
16.11.201913:00 
Německo - Ázerbájdžán
2:0
16.11.201914:00 
Řecko - Kazachstán
5:1
19.11.201913:00 
Řecko - Německo
2:0
19.11.201913:00 
Kazachstán - Ázerbájdžán
2:0
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Řecko330013:29
2.Německo32017:26
3.Kazachstán31023:103
4.Ázerbájdžán30031:100

první fáze - skupina 10

24.10.201915:00 
Rusko - San Marino
7:0
24.10.201919:00 
Rumunsko - Švýcarsko
0:1
27.10.201915:00 
Švýcarsko - San Marino
7:0
27.10.201919:00 
Rusko - Rumunsko
0:1
30.10.201918:00 
Švýcarsko - Rusko
1:2
30.10.201918:00 
San Marino - Rumunsko
0:6
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rusko32019:26
 Švýcarsko32019:26
3.Rumunsko32017:16
4.San Marino30030:200

první fáze - skupina 11

25.09.201912:00 
Bosna a Hercegovina - Moldavsko
3:0
25.09.201915:30 
Finsko - Česko
0:0
28.09.201912:00 
Bosna a Hercegovina - Finsko
1:2
28.09.201915:30 
Česko - Moldavsko
0:0
01.10.201915:30 
Česko - Bosna a Hercegovina
4:1
01.10.201915:30 
Moldavsko - Finsko
0:3
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Finsko32105:17
2.Česko31204:15
3.Bosna a Hercegovina31025:63
4.Moldavsko30120:61

první fáze - skupina 12

09.10.201916:00 
Wales - Slovinsko
1:0
09.10.201919:00 
Nizozemsko - Kosovo
1:1
12.10.201913:00 
Slovinsko - Kosovo
2:0
12.10.201916:00 
Nizozemsko - Wales
2:1
15.10.201919:00 
Slovinsko - Nizozemsko
0:1
15.10.201919:00 
Kosovo - Wales
1:4
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Nizozemsko32104:27
2.Wales32016:36
3.Slovinsko31022:23
4.Kosovo30122:71

první fáze - skupina 13

17.10.201913:00 
Rakousko - Malta
6:0
17.10.201917:30 
Bulharsko - Norsko
1:2
20.10.201913:00 
Rakousko - Bulharsko
4:1
20.10.201917:30 
Norsko - Malta
8:0
23.10.201917:00 
Norsko - Rakousko
0:1
23.10.201917:00 
Malta - Bulharsko
0:4
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko330011:19
2.Norsko320110:26
3.Bulharsko31026:63
4.Malta30030:180

druhá fáze - skupina 1

25.03.2020? 
Řecko - Bělorusko
odl.
25.03.2020? 
Turecko - Ukrajina
odl.
28.03.2020? 
Ukrajina - Bělorusko
odl.
28.03.2020? 
Řecko - Turecko
odl.
31.03.2020? 
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.2020? 
Bělorusko - Turecko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Řecko00000:00
 Ukrajina00000:00
 Turecko00000:00
 Bělorusko00000:00

druhá fáze - skupina 2

25.03.2020? 
Itálie - Černá Hora
odl.
25.03.2020? 
Wales - Polsko
odl.
28.03.2020? 
Itálie - Wales
odl.
28.03.2020? 
Polsko - Černá Hora
odl.
31.03.2020? 
Polsko - Itálie
odl.
31.03.2020? 
Černá Hora - Wales
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Itálie00000:00
 Polsko00000:00
 Wales00000:00
 Černá Hora00000:00

druhá fáze - skupina 3

25.03.2020? 
Švýcarsko - Chorvatsko
odl.
25.03.2020? 
Španělsko - Izrael
odl.
28.03.2020? 
Španělsko - Švýcarsko
odl.
28.03.2020? 
Chorvatsko - Izrael
odl.
31.03.2020? 
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.2020? 
Izrael - Švýcarsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Španělsko00000:00
 Chorvatsko00000:00
 Švýcarsko00000:00
 Izrael00000:00

druhá fáze - skupina 4

25.03.2020? 
Irsko - Česko
odl.
25.03.2020? 
Skotsko - Slovensko
odl.
28.03.2020? 
Irsko - Skotsko
odl.
28.03.2020? 
Slovensko - Česko
odl.
31.03.2020? 
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.2020? 
Česko - Skotsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Irsko00000:00
 Slovensko00000:00
 Skotsko00000:00
 Česko00000:00

druhá fáze - skupina 5

25.03.2020? 
Rakousko - Portugalsko
odl.
25.03.2020? 
Německo - Nizozemsko
odl.
28.03.2020? 
Nizozemsko - Portugalsko
odl.
28.03.2020? 
Rakousko - Německo
odl.
31.03.2020? 
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.2020? 
Portugalsko - Německo
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Rakousko00000:00
 Nizozemsko00000:00
 Německo00000:00
 Portugalsko00000:00

druhá fáze - skupina 6

25.03.2020? 
Anglie - Gruzie
odl.
25.03.2020? 
Rumunsko - Belgie
odl.
28.03.2020? 
Anglie - Rumunsko
odl.
28.03.2020? 
Belgie - Gruzie
odl.
31.03.2020? 
Belgie - Anglie
odl.
31.03.2020? 
Gruzie - Rumunsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Anglie00000:00
 Belgie00000:00
 Rumunsko00000:00
 Gruzie00000:00

druhá fáze - skupina 7

25.03.2020? 
Dánsko - Srbsko
odl.
25.03.2020? 
Rusko - Finsko
odl.
28.03.2020? 
Finsko - Srbsko
odl.
28.03.2020? 
Dánsko - Rusko
odl.
31.03.2020? 
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.2020? 
Srbsko - Rusko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Dánsko00000:00
 Finsko00000:00
 Rusko00000:00
 Srbsko00000:00

druhá fáze - skupina 8

25.03.2020? 
Švédsko - Norsko
odl.
25.03.2020? 
Francie - Maďarsko
odl.
28.03.2020? 
Francie - Švédsko
odl.
28.03.2020? 
Norsko - Maďarsko
odl.
31.03.2020? 
Norsko - Francie
odl.
31.03.2020? 
Maďarsko - Švédsko
odl.
Tabulka
 TýmZVRPSB
1.Francie00000:00
 Norsko00000:00
 Švédsko00000:00
 Maďarsko00000:00
01.10.2019 Sedmnáctka rozstřílela Bosnu a Hercegovinu
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let ve Finsku:
ČR - Bosna a Hercegovina 4:1 (2:0)
Branky:
24. Uriča, 42. Vecheta, 52. Vitík, 54. Šíp - 86. Mehičević.
Sestava ČR: Vágner - Černák, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd (56. Kudela) - Šíp (80. Višinský), Langhamer (80. Daněk), Uriča (74. Hadaš) - Vecheta (75. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
28.09.2019 Sedmnáctka jenom remizovala s Moldavskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let:
ČR - Moldavsko 0:0.
Sestava ČR:
Vágner - Burgo (77. Daněk), Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (62. Uriča), Langhamer, Šíp - Hadaš (62. Vecheta). Trenér: Bejbl. (ČTK)
25.09.2019 Sedmnáctka remizovala s Finskem
Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let v Salu (Finsko):
ČR - Finsko 0:0
Sestava ČR: Vágner - Burgo, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (71. Uriča), Daněk (46. Langhamer), Šíp (71. Hadaš) - Vecheta (81. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.03.
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.
Bělorusko - Turecko
odl.
31.03.
Polsko - Itálie
odl.
31.03.
Černá Hora - Wales
odl.
31.03.
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.
Izrael - Švýcarsko
odl.
31.03.
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.
Česko - Skotsko
odl.
31.03.
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.
Portugalsko - Německo
odl.
31.03.
Belgie - Anglie
odl.
31.03.
Gruzie - Rumunsko
odl.
31.03.
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.
Srbsko - Rusko
odl.
31.03.
Norsko - Francie
odl.
31.03.
Maďarsko - Švédsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy