25.03.2020 ? CET

Itálie   -   Černá Hora

- : -zápas odložen
Stadión:  
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
24.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 13
Itálie - Černá Hora
3:0
24.10.20171.f Sk 13
Itálie - Černá Hora
3:0
Itálie - poslední zápasy
16.05.2019ME U17Pl. SF
Francie - Itálie
1:2
19.05.2019ME U17Pl. F
Nizozemsko - Itálie
4:2
24.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 2
Itálie - Lucembursko
6:0
27.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 2
Itálie - Severní Irsko
2:0
28.10.2019MS U17Sk F
Šalamounovy o. - Itálie
0:5
30.10.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 2
Turecko - Itálie
0:4
01.11.2019MS U17Sk F
Mexiko - Itálie
1:2
04.11.2019MS U17Sk F
Itálie - Paraguay
1:2
07.11.2019MS U17Pl. OF
Ekvádor - Itálie
0:1
12.11.2019MS U17Pl. ČF
Itálie - Brazílie
0:2
13.03.20182.f Sk 5
Island - Itálie
0:1
27.10.20181.f Sk 13
Itálie - Andorra
7:0
30.10.20181.f Sk 13
Itálie - Arménie
3:0
02.11.20181.f Sk 13
Chorvatsko - Itálie
0:3
20.03.20192.f Sk 1
Itálie - Turecko
2:0
23.03.20192.f Sk 1
Itálie - Rumunsko
3:0
26.03.20192.f Sk 1
Rakousko - Itálie
1:4
24.10.20191.f Sk 2
Itálie - Lucembursko
6:0
27.10.20191.f Sk 2
Itálie - Severní Irsko
2:0
30.10.20191.f Sk 2
Turecko - Itálie
0:4
Černá Hora - poslední zápasy
22.03.2017ME U17 - kvalifikace2.f Sk 4
Černá Hora - Srbsko
0:1
24.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 13
Itálie - Černá Hora
3:0
27.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 13
Gruzie - Černá Hora
2:0
30.10.2017ME U17 - kvalifikace1.f Sk 13
Černá Hora - Lotyšsko
1:1
27.09.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Černá Hora - Švédsko
0:2
30.09.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Nizozemsko - Černá Hora
6:0
03.10.2018ME U17 - kvalifikace1.f Sk 1
Lichtenšt. - Černá Hora
0:2
12.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 3
Černá Hora - Izrael
0:1
15.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 3
Irsko - Černá Hora
3:1
18.11.2019ME U17 - kvalifikace1.f Sk 3
Andorra - Černá Hora
0:2
22.03.20172.f Sk 4
Černá Hora - Srbsko
0:1
24.10.20171.f Sk 13
Itálie - Černá Hora
3:0
27.10.20171.f Sk 13
Gruzie - Černá Hora
2:0
30.10.20171.f Sk 13
Černá Hora - Lotyšsko
1:1
27.09.20181.f Sk 1
Černá Hora - Švédsko
0:2
30.09.20181.f Sk 1
Nizozemsko - Černá Hora
6:0
03.10.20181.f Sk 1
Lichtenštejnsko - Černá Hora
0:2
12.11.20191.f Sk 3
Černá Hora - Izrael
0:1
15.11.20191.f Sk 3
Irsko - Černá Hora
3:1
18.11.20191.f Sk 3
Andorra - Černá Hora
0:2
Mistrovství Evropy do 17 let - kvalifikace - tabulky
 TýmZVRPSB
1.Itálie00000:00
 Polsko00000:00
 Wales00000:00
 Černá Hora00000:00
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
01.10.2019 Sedmnáctka rozstřílela Bosnu a Hercegovinu
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let ve Finsku:
ČR - Bosna a Hercegovina 4:1 (2:0)
Branky:
24. Uriča, 42. Vecheta, 52. Vitík, 54. Šíp - 86. Mehičević.
Sestava ČR: Vágner - Černák, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd (56. Kudela) - Šíp (80. Višinský), Langhamer (80. Daněk), Uriča (74. Hadaš) - Vecheta (75. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
28.09.2019 Sedmnáctka jenom remizovala s Moldavskem
Úvodní fáze kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 17 let:
ČR - Moldavsko 0:0.
Sestava ČR:
Vágner - Burgo (77. Daněk), Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (62. Uriča), Langhamer, Šíp - Hadaš (62. Vecheta). Trenér: Bejbl. (ČTK)
25.09.2019 Sedmnáctka remizovala s Finskem
Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let v Salu (Finsko):
ČR - Finsko 0:0
Sestava ČR: Vágner - Burgo, Vitík, Zentrich, Fojt - Jambor, Drozd - Černák (71. Uriča), Daněk (46. Langhamer), Šíp (71. Hadaš) - Vecheta (81. Molitorisz). Trenér: Bejbl. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
31.03.
Ukrajina - Řecko
odl.
31.03.
Bělorusko - Turecko
odl.
31.03.
Polsko - Itálie
odl.
31.03.
Černá Hora - Wales
odl.
31.03.
Chorvatsko - Španělsko
odl.
31.03.
Izrael - Švýcarsko
odl.
31.03.
Slovensko - Irsko
odl.
31.03.
Česko - Skotsko
odl.
31.03.
Nizozemsko - Rakousko
odl.
31.03.
Portugalsko - Německo
odl.
31.03.
Belgie - Anglie
odl.
31.03.
Gruzie - Rumunsko
odl.
31.03.
Finsko - Dánsko
odl.
31.03.
Srbsko - Rusko
odl.
31.03.
Norsko - Francie
odl.
31.03.
Maďarsko - Švédsko
odl.
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy