SD Eibar   -   Real Madrid

0 : 4 (0:3)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 5.55 - 4.19 - 1.64

Real podruhé v týdnu naděloval, čtyřmi góly přejel Eibar

Ve středu Real Madrid roznesl na kopytech Galatasaray a úžasnou střeleckou formu si přenesl i do ligového zápasu s Eibarem. Bílý balet byl nekompromisní a domácí celek zničil čtyřmi góly. Rovnou polovinu, tedy dvě branky, zaznamenali z pokutových kopů Sergio Ramos a Karim Benzema, který se trefil i ze hry. Čtvrtý gól obstaral po hodině hry Federico Valverde.

Jestli Real Madrid v zápase s Betisem střelecky pohořel, tak si vše bohatě vynahradil v soubojích s Galatasarayem Istanbul a nyní Eibarem. Tureckému soupeři nasázel šest gólů, ligovému protivníkovi zase čtyři. Real se zároveň na chvíli posunul do čela soutěže.

Zinedine Zidane nechal jen na lavičce náhradníků hrdinu utkání s Galatasarayem Brazilce Rodriga, ovšem i tak byla úderná síla hostů obrovská. Vázquez, Benzema a Hazard se měli starat o ofenzívu a starali se o ní znamenitě. Už v 17. minutě vytvořil Real obrovský tlak na balón, Eibar se nestačil bránit a v závaru před Dmitrovićem zakončil do odkryté klece Karim Benzema. Sotva se Eibar vzpamatoval a musel čelit další nepříjemnosti a sice pokutovému kopu. Faul na Hazarda potrestal Sergio Ramos.

Defenzíva Eibaru byla jako na kolotoči a ofenzivní výpady Realu zachycovala jen s pomocí faulů. Ve 29. minutě Cote nedovoleně zastavil Lucase Vázqueze a v rozmezí několika minut měli hosté další penaltu. Karim Benzema byl stejně neomylný jako jeho předchůdce Ramos a Real Madrid už vedl 3:0. První poločas se Eibaru totálně sesypal.

Po přestávce to měli domácí hodně složité, v 57. minutě se marně dožadovali penalty a o pět minut později už inkasovali čtvrtý gól. Modrićovu přihrávku poslal rovnou z první do sítě Federico Valverde. Real vyhrál, jak odpoví Barcelona?