Španělsko15111932207002300
Španělsko "19"43900000300
Reprezentační kariéra hráče

Ramos odmítl, že by Real Madrid byl v čele La Ligy díky rozhodčím

Kapitán Sergio Ramos odmítl, že by fotbalisté Realu Madrid byli v čele La Ligy díky rozhodčím. V posledních dvou ligových zápasech zvítězil "Bílý balet" 1:0 díky jeho proměněným penaltám. Ve čtvrtek nejdřív Real takto zdolal Getafe a v nedělním 34. kole Athletic.
06.07. | Aktuality | 258 komentářů

Realu se při návratu do ligy zranili Hazard, Ramos a Carvajal

Vítězný návrat Realu Madrid do španělské ligy po tříměsíční pauze zaviněné pandemií koronaviru zastínila zranění několika opor. Nedělní zápas s Eibarem, který domácí vyhráli 3:1, nedohráli Eden Hazard, Sergio Ramos a Dani Carvajal.
15.06. | Aktuality | 111 komentářů

TOP 10 nejlepších stoperů světa podle Eurofotbalu

Nizozemský buldozer Virgil Van Dijk, nebo nestárnoucí kontroverzní Sergio Ramos? Nebo někdo úplně jiný? Který báječný zadák je podle redaktorů serveru Eurofotbal.cz nejlepším středním obráncem planety a kterých devět statečných ho v našem hodnocení doplní?
13.04. | Názory a komentáře | 1111 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
03.07. Ramos odehrál jubilejní zápas
Sergio Ramos si včera na své konto připsal jubilejní 450. start ve španělské lize v dresu Realu Madrid. Reprezentační obránce a kapitán Bílého baletu to oslavil stylově, proměněnou penaltou zařídil výhru 1:0 nad Getafe. (marca.com)
23.06. Ramos bude brzy znovu fit
Sergio Ramos za sebou má podrobné vyšetření a to neodhalilo žádný vážnější problém. Obránce Realu Madrid si v neděli poranil koleno a nedohrál souboj s Realem Sociedad, nyní podle všeho nenastoupí proti Mallorce. (sport-express.ru)
22.06. Ramos je nejlépe střílejícím obráncem LaLigy
Sergio Ramos ve včerejším souboji proti Realu Sociedad proměnil pokutový kop a ve španělské lize dal už 68. gól. Jedná se o rekordní počin mezi obránci, na 67 trefách se v minulosti zastavil dosavadní rekordman Ronald Koeman. (sports.yahoo.com)
22.06. Ramos půjde na podrobné vyšetření
Na podrobné vyšetření bude muset Sergio Ramos. Obránce Realu Madrid v úvodu druhé půle včerejšího duelu v San Sebastianu proměnil pokutový kop, o deset minut později si ovšem poranil koleno a musel střídat. (sports.yahoo.com)
15.06. Ramos dorovnal rekord Koemana
Sergio Ramos včera jedním gólem přispěl k výhře Realu Madrid nad Eibarem (3:1) a ve španělské lize dal už 67. gól. Mezi obránci se dotáhl na historicky první místo, o to se nyní dělí s Ronaldem Koemanem. (sport-express.ru)
09.06. Ramos má prodloužit o jeden rok
Sergio Ramos jedná o nové smlouvě s Realem Madrid a podle deníku AS prodlouží o jeden rok, obránce a kapitán by barvy Bílého baletu měl hájit do června 2022. (as.com)
11.05. Španělsko potřebuje fotbal, říká Ramos
Obránce Realu Madrid Sergio Ramos už se nemůže dočkat, až se bude moct znovu vrátit k soutěžním zápasům. Obnovení fotbalové sezony podle něj potřebuje celá země. "Umírám touhou po tom, abychom se zase mohli na hřišti porvat o titul. Musíme být ale disciplinovaní, abychom společně virus porazili. Každopádně si myslím, že fotbal už potřebuje celé Španělsko. Jednak z ekonomických důvodů, ale i proto, aby lidé měli příležitost na chvíli zapomenout na problémy," uvedl Ramos. LaLiga by se údajně mohla rozběhnout v polovině června. (football-espana.net)
27.02. Ramos dorovnal rekord Ligy mistrů
Sergio Ramos dostává pravidelně červené karty a vyloučen byl i ve včerejším souboji s Manchesterem City. Obránce Realu Madrid putoval v rámci Ligy mistrů pod sprchy již počtvrté, stejný počet červených karet v rámci milionářské soutěže dostali jenom Edgar Davids a Zlatan Ibrahimović. (foxsportsasia.com)
23.02. Hráči Realu si stěžovali na rozhodčí
Fotbalisté Realu Madrid v sobotu večer nečekaně prohráli na půdě Levante 0:1. Hráči madridského klubu si ale po zápase stěžovali na výkon rozhodčího Alejandra Hernándeze. "Dřív rozhodčí věděli, jak se fotbal hraje. Teď už se s ním ale nemůžete ani bavit. Ptal jsem se ho, jestli se mnou má nějaký osobní problém a myslím, že se mu to moc nelíbilo," zuřil Sergio Ramos, který hrál už od 10. minuty se žlutou kartou. Real kvůli první porážce od října 2019 přišel o vedení v tabulce. Za týden se utká v El Clásicu s Barcelonou. (football-espana.net)
20.02. Real nesouhlasí s požadavkem Ramose
Sergio Ramos má v Realu Madrid smlouvu do června 2021 a s vedením jedná o prodloužení spolupráce. V tuto chvíli se rozcházejí představy obou stran ohledně délky kontraktu - obránce chce prodloužit o dva roky, klub jenom o dvanáct měsíců. (sport-express.ru)