Celé jméno:Brahim Abdelkader Díaz
Používané jméno:Brahim Díaz
Národnost: Španělsko
Datum narození:03.08.1999
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:AC Milán (ITA)
Na hostování z:Real Madrid (ESP), návrat 30.06.2023
Aktuální statistiky v klubu AC Milán (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko "17"64583000000
Španělsko "21"32290000100
Španělsko1901000000
Reprezentační kariéra hráče
 

AC Milán si z Realu Madrid znovu vypůjčil Díaze

Brahim Díaz bude i nadále oblékat dres AC Milán. Ofenzivní hráč Realu Madrid tentokrát k Rossoneri dorazil na dvouleté hostování, jehož součástí je opce pro oba kluby...  
19.07. | Aktuality | 142 komentářů
 

Díaz je v AC Milán šťastný, chce mu pomoci do Ligy mistrů

Brahim Díaz bude v dohledné době znovu řešit další budoucnost. Stále teprve jednadvacetiletý ofenzivní záložník patří Realu Madrid, letos hostuje v AC Milán a italský klub by rád dojednal prodloužení hostování. Sám fotbalista se koncentruje na své výkony...  
15.05. | Aktuality | 19 komentářů
 

AC Milán si z Realu Madrid vypůjčil záložníka Díaze

Brahim Díaz se na deset měsíců loučí s madridským Realem. Stále teprve jednadvacetiletý záložník se nedokázal probojovat do základní sestavy a už delší dobu se mluvilo o jeho odchodu. Ke stěhování došlo dnes, na hostování ho získal AC Milán...  
04.09.2020 | Aktuality | 20 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
18.07. Brahim Díaz se vrací do AC Milán
Brahim Díaz prošel zdravotní prohlídkou a podepsal dvouletou smlouvu s AC Milán, kam přichází na další hostování z Realu Madrid. Ofenzivní španělský fotbalista v italském klubu hostoval už loni, vše by mělo být oficiálně potvrzeno zítra. (football-italia.net)
16.07. Díaz zítra přicestuje do Milána
Brahim Díaz zítra přiletí do Milána a podrobí se zdravotní prohlídce v AC. Ofenzivní španělský záložník přijde na další hostování z Realu Madrid, tentokráte bude k Rossoneri zapůjčen na dva roky. (mundodeportivo.com)
16.07. Brahim Díaz se vrátí do AC Milán
Brahim Díaz loni hostoval z Realu Madrid v AC Milán a za italský klub bude hrát i nadále. Dojednáno bylo nové dvouleté hostování za tři miliony eur, Rossoneri pak budou mít opci na přestup za 22 milionů, Bílý balet pro změnu bude moci ofenzivního fotbalistu v případě zájmu odkoupit zpět za 27 milionů. (football-italia.net)
28.06. Brahim Díaz prý bude pokračovat v AC Milán
Brahim Díaz by měl rovněž v příští sezoně hostovat v AC Milán. Ofenzivní španělský záložník v italském klubu loni hostoval z Realu Madrid, všechny strany se pak nyní podle posledních zpráv dohodly na prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců. (sport-express.ru)
08.06. Kubo a Díaz znovu odejdou z Realu Madrid
Takefusa Kubo letos hostoval ve Villarrealu a Getafe a z Realu Madrid odejde i za několik týdnů - španělský klub s ofenzivně laděným japonským záložníkem znovu příliš nepočítá a je připraven ho zapůjčit jinam. Podobně na tom je i Brahim Díaz, který letos vypomáhal AC Milán. (mundodeportivo.com)
13.05. AC Milán chce prodloužit hostování Díaze
Brahim Díaz hostuje z Realu Madrid v AC Milán a ten má zájem o prodloužení spolupráce. Rossoneri ovšem nehodlají usilovat o přestup, v ideálním případě chtějí dojednat prodloužení hostování o dalších dvanáct měsíců. (mundodeportivo.com)
06.04. AC Milán se mají vrátit Díaz a Leão
Brahim Díaz a Rafael Leão by se měli vrátit AC Milán pro nadcházející ligové utkání s Parmou. Zmíněná dvojice se zotavuje ze zdravotních problémů. (football-italia.net)
30.03. Španělská 21 trénovala bez Díaze
Brahim Díaz podle všeho přijde o rozhodující zápas základní skupiny ME hráčů do 21 let proti Česku. Španělský záložník AC Milán má zdravotní problémy, nehrál už proti Itálii a vynechal i včerejší trénink, jeho dnešní start není příliš pravděpodobný. (mundodeportivo.com)
06.03. Brahim Díaz se vrátí do Madridu?
Záložník Brahim Díaz, který hostuje z Realu Madrid v AC Milán, se podle Gazzetty Dello Sport po sezoně vrátí zpět do Španělska. Mladý fotbalista v úvodu Serie A zaujal představitele Milána natolik, že začali vyjednávat o jeho přestupu do Itálie, nicméně podle listu je aktuálně nepravděpodobné, že by se tak stalo. Zvlášť v případě, že by se Milánští nakonec přece jen dohodli na nové smlouvě s Hakanem Calhanogluem. (football-italia.net)
20.02. AC Milán se uzdravil Brahim Díaz
Brahim Díaz se po více než třech týdnech vrací do nominace AC Milán, ofenzivní španělský fotbalista je v pořádku po svalovém zranění a je připraven na derby proti Interu. (football-italia.net)
Další expres zprávy