CA Osasuna   -   Real Valladolid

0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.91 - 3.47 - 4.66

V Pamploně gól nepadl, Osasuna i Valladolid mají po bodu

Bez branek to měli diváci na El Sadaru v Pamploně. Osasuna nenaplnila roli mírnějšího favorita a s Valladolidem hrála 0:0. V největší příležitosti utkání orazítkoval hostující Guardiola jen břevno. Dělba bodů je vzhledem k vývoji zápasu pro obě strany spravedlivá.

V úvodu zápasu zatrnulo divákům zejména v 7. minutě při "malé domů" v podání Torrese. Brankář Herrera přihrávku vzduchem zvládl a v následujících minutách nemusel řešit nic závažnějšího. To na druhé straně Masip měl práci, rána Ávily z dobrých pětadvaceti metrů vyzkoušela jeho pozornost. Ve 29. minutě zase musel rychle reagovat proti Adriánovi v dosud největší příležitosti. Valladolid přidal na aktivitě až před koncem prvního poločasu, nicméně bezbrankový stav přetrvával.

I ve druhém poločase byl obraz hry totožný. Herrera v 50. minutě zakročil na zadní tyči proti Guardiolovi a jen o devět minut později měl obrovské štěstí, když ho stejný muž přeloboval a místo branky trefil jen břevno.

Další minuty zápasu už výraznější šanci nepřinesly, až v samotném závěru zápasu pálil těsně nad Ávila a to bylo z obou stran všechno. Diváci na El Sadaru gól neviděli a oba celky si připisují spravedlivou remízu.
Autor: Ondřej Linhart / onlajny.com, football-espana.net