Celé jméno:Jordi Masip López
Používané jméno:Jordi Masip
Národnost: Španělsko
Datum narození:03.01.1989
Výška:180 cmVáha:72 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:1
Klub:Real Valladolid (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Real Valladolid (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Enrique zatím nemá jasno, kdo bude brankářskou jedničkou

V Barceloně během léta nezůstal kámen na kameni a změny se nevyhnuly ani brankářskému postu. Katalánský klub opustil Víctor Valdés a zatím není jasné, kdo ho v pozici týmové jedničky nahradí. Trenér Luis Enrique si s rozhodnutím dává na čas...  
11.08.2014 | Aktuality | 233 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.06. Valladolid prodloužil spolupráci s Masipem
Jordi Masip si ještě protáhne působení ve Valladolidu, nováček španělské nejvyšší soutěže s 33letým brankářem prodloužil smlouvu do června 2024. (mundodeportivo.com)
17.09.2020 Masip měl pozitivní test na koronavirus
Bez své brankářské jedničky se bude muset obejít Valladolid. Do domácí karantény byl umístěn Jordi Masip, gólman měl pozitivní test na koronavirus. (marca.com)
29.06.2019 Masip pokračuje ve Valladolidu
Jordi Masip spojil i další část kariéry s Valladolidem, španělský klub se svým brankářem podepsal nový tříletý kontrakt. (marca.com)
17.07.2017 Masip se dohodl s Valladolidem
Jordi Masip odešel z Barcelony a ve své kariéře bude pokračovat v dresu Valladolidu, s nímž podepsal tříletý kontrakt. 28letý gólman po vypršení kontraktu v Katalánsku přišel jako volný hráč. (soccerway.com)
03.09.2014 Masip má zlomený prst na pravé ruce
Jordi Masip musí zhruba na měsíc zapomenout na fotbal, náhradní brankář Barcelony utrpěl během tréninku frakturu prstu na pravé ruce. (insidespanishfootball.com)
22.05.2014 Masip dostal novou smlouvu a byl povýšen
Jordi Masip figuruje v dalších plánech Barcelony. Ta s 25letým gólmanem podepsala novou smlouvu platnou do června 2017 a od nové sezony ho povýšila z druholigové rezervy do prvního týmu. (insidespanishfootball.com)
13.11.2013 Valdés by jako nástupce uvítal Jordiho Masipa
Víctor Valdés po sezóně opustí Barcelonu a živě se spekuluje, kdo ho v brance katalánského klubu nahradí. Sám zkušený brankář by přitom nástupce viděl v rezervním týmu - Jordiho Masipa. "Toto je poprvé, kdy se mě na něj ptáte. Musím přiznat, že by se mi tato alternativa hodně líbila. Bylo by skvělé, kdyby klub znovu postavil do branky svého odchovance," řekl Valdés.
Další expres zprávy