Rubén García proměněnou penaltou zařídil Osasuně tři body

Baskický Athletic nebyl v zápase s Osasunou horším týmem, ale devět minut před koncem zapříčinil pokutový kop a z něho rozhodl o vítězství domácího celku Rubén García.
24.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Osasuna vs. Bilbao. Povede se konečně prorazit domácí smůlu?

Krátce po poledni se na Estadio El Sadar v Pamploně představí Bilbao, které přijede za jediným účelem. Navázat na minulé kolo a znovu vyhrát. Domácí Osasuna ale už několikrát ukázala, že má pro strach uděláno.
23.10. | Previews | 1 komentář

Eibar přečkal šance Osasuny a remizoval s ní 0:0

Odpolední utkání mezi Eibarem a Osasunou žádnou branku nepřineslo. Mnohem více ze hry měli hosté, ale veškeré jejich příležitosti skončili nezdarem. V samotném závěru neunesl střeleckou smůlu Moncayola a po druhé žluté kartě byl vyloučen.
18.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Eibar hostí po přestávce Osasunu

Osasuna orámovala své dosavadní učinkování v nové sezoně dvěma výhrami v prvním a pátém kole a po reprezentační přestávce se těší na duel v Eibaru. I domácí tým před pauzou zvítězil a na utkání před na vlastním hřišti je optimisticky naladěn.
17.10. | Previews | žádný komentář

Osasuna přetlačila Celtu dvěma góly

Hráči Osasuny porazili Celtu Vigo 2:0 po velmi dobrém výkonu v obou poločasech. Hosté sice drželi balón, ale góly střílela jen domácí strana. Nejprve se prosadil Facundo Roncaglia a po něm pečetil vítězství velice aktivní Jonathan Calleri.
04.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Osasuna vyzve v domácím prostředí Celtu Vigo

Na El Sadaru v Pamploně vyběhnout krátce po poledni fotbalisté Osasuny a Celty Vigo. Oba celky mají co napravovat. Domácí poslední dva duely prohrály a Celta zase musela skousnout porážku od Barcelony. Který z týmu si tentokrát povede lépe?
04.10. | Previews | žádný komentář

Levante nedalo penaltu, ale stejně otočilo utkání s Osasunou

Levante překvapilo v Pamploně a domácí Osasuně nenechalo ani bod. Osasuna sice šla do vedení, jenže především díky skvělé druhé půli slaví tři body právě celek z Valencie.
27.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Odpočinuté Levante jede do Pamplony, kde se mu moc nedaří

Nedělní program třetího kola LaLigy začne souboj v pravé poledne. Proti sobě se na stadionu El Sadar postaví domácí Osasuna a Levante. Nespornou výhodou hostí je především jejich odpočinek, protože v minulém kole měli utkání odložené.
25.09. | Previews | žádný komentář

Getafe doma těsně porazilo Osasunu

Getafe bere tři body, i když pohledné utkání to s Osasunou zrovna nebylo. Každopádně má tři body, které mu zaručil Jaime Mata po trochu sporné brance z druhé půle.
19.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Osasuna se pokusí zlomit prokletí stadionu v Getafe

I druhé kolo nejvyšší španělské ligy bude značně omezené v počtu utkání. Čeká nás jen sedm duelů a druhý z nich proti sobě postaví Getafe s Osasunou. Zatímco hosté první kolo zvládli velmi dobře, pro domácí se právě nyní bude jednat o ligovou premiéru.
17.09. | Previews | žádný komentář
21.10. Osasuně se uzdravil Roberto Torres
Roberto Torres si po třech týdnech znovu zatrénoval se spoluhráči z Osasuny, záložník doléčil svalové zranění a bude připraven na derby proti Athleticu. (marca.com)
20.10. Osasuna si pojistila brankáře Herreru
Sergio Herrera se může těšit na další roky v dresu Osasuny, baskický klub se svým brankářem uzavřel nový tříletý kontrakt. (marca.com)
20.10. Calleri si poranil kolenní vaz
Osasuně bude ve zbytku tohoto roku chybět Jonathan Calleri, útočník španělského klubu si natrhl kolenní vaz a mimo hru bude minimálně dva měsíce. (marca.com)
16.10. Budimir měl pozitivní test na koronavirus
Ante Budimir před deseti dny odešel z Mallorky na hostování do Osasuny a musí si počkat na debut v dresu baskického klubu. Chorvatského útočníka čeká karanténa, měl pozitivní test na koronavirus. (marca.com)
14.10. Osasuna má šest pozitivních testů
Do karantény bylo umístěno šest zaměstnanců Osasuny. V pěti případech se jedná o hráče, posledním s pozitivním testem na koronavirus je jeden člen trenérského týmu. (marca.com)
08.10. Osasuna si pojistila Rubéna Garcíu
Rubén García stráví i další část kariéry v Osasuně, záložník se s vedením účastníka španělské nejvyšší soutěže dohodl na novém čtyřletém kontraktu. (marca.com)
07.10. Unai García pokračuje v Osasuně
Unai García bude i v dalších sezonách hrát v Pamploně, tamní Osasuna se svým obráncem podepsala nový tříletý kontrakt. (marca.com)
06.10. Osasuna obchodovala s Mallorcou
Mallorca loni sestoupila ze španělské nejvyšší soutěže, Ante Budimir ale bude v LaLize pokračovat - chorvatský útočník odešel na hostování do Osasuny. Opačným směrem putuje jiný útočník Marc Cardona. (transfermarkt.de)
29.09. Roberto Torres na marodce Osasuny
Osasuně bude minimálně v utkání s Celtou Vigo chybět Roberto Torres, záložníka na trávník nepustí svalové zranění. (marca.com)
23.09. Osasuně chybí Aridane Hernández
O první zápas v letošní sezoně přijde Aridane Hernández. Obránce Osasuny vynechá minimálně utkání proti Levante, důvodem je svalové zranění. (marca.com)