SD Huesca Španělsko - SD Huesca - Zprávy

Barcelona začne rok 2021 na El Alcorazu v Huesce.

Nebyl to pro Barcelonu dobrý rok 2020 a jak se jí podaří vstoupit do toho nového se ukáže na El Alcorazu v Huesce. Těžko si mohou Katalánci přát lepšího soupeře, než poslední tým tabulky. Na druhou stranu Barca tu při své poslední návštěvě ztratila body. Bude se situace opakovat?

Celta Vigo končí rok výhrou, Huescu potrestali veteráni

Domácí Celta slaví další tři body a rok 2020 zakončuje tím nejlepším možným způsobem. Proti Huesce hrála celou dobu prim a díky brankám Nolita s Aspasem ji nepoložil ani závěrečný gól Seoaneho.

Huescu čeká těžká překážka. Doma ji hostí rozjetá Celta

Celta Vigo se dostala do skvělého tempa a pod novým trenérem Eduardem Coudetem dělá svým fanouškům velkou radost. Dokáže zakončit tento rok výhrou nad posledním týmem tabulky?

Huesca znovu nevyhrála, Levante odjíždí s bodem

Huesca ani tentokrát nedokázala bodovat naplno a proto poslední místo tabulky neopustí. První půli sice díky brance Ontiverose ovládla, ale po změně stran inkasovala z kopačky Melera gól na konečných 1:1.

Levante se dere nahoru. Zastaví jej předposlední Huesca?

Levante pozvolna stoupá tabulkou nahoru a doufá, že po dobrých výkonech z posledních kol si poradí také s Huescou. To je jeden z hlavních kandidátů na sestup a tuhle roli zatím plní velmi svědomitě.

Athletic Bilbao dvěma góly v závěru rozhodl utkání s Huescou

Zápas mezi Bilbaem a Huescou nepřinesl mnoho fotbalové radosti a po většinu hrací doby to byla nezáživná podívaná, která spěla k bezbrankové remíze. Bilbao ale v závěru přeci jen dvakrát skórovalo a bere tři body.

Trápící se Bilbao si chce zvednout sebevědomí proti Huesce

Bilbao má za sebou nepříjemný cyklus čtyř bodových ztrát, který chce co nejdřív ukončit. Oproti svému soupeři bude mít jednu nevýhodu, protože na rozdíl od Huescy hrálo o utkání víc. Přesto je v tomto duelu stále velkým favoritem.

Huesca poprvé v sezoně vyhrála, doma udolala Alavés

Až ve třináctém kole se prvního vítězství v sezoně dočkala Huesca. Duel s Deportivem Alavés rozhodla jediná branka, kterou vsítil v 67. minutě nádherně kroucenou ranou na zadní tyč Javier Ontiveros.

Dosáhne Huesca konečně na vítězství? Alavés nedokázala porazit přes jedenáct let

Od roku 2009 Alavés s Huescou neprohrál a favoritem bude i v sobotu v podvečer. Hosté aktuálně drží šestizápasovou šňůru neporazitelnosti a na půdě posledního týmu LaLigy jí budou chtít prodloužit. Huesca stále platí za jediný tým, který v tomto ročníku španělské ligy nevyhrál.

Granada v přestřelce remizovala s poslední Huescou

Přestřelka bez vítězného konce byla k vidění na Estadio Nuovo los Cármenes v Granadě. Domácí celek tahal za kratší konec a ještě dvě minuty před koncem prohrával 1:3. Slepené branky Moliny a Sáncheze však znamenaly vyrovnání a konečnou remízu 3:3.

Granadu čeká duel s poslední Huescou

Na první pohled má duel Granady s Huescou jasného favorita. Granada je pohárovým účastníkem a v LaLize se pohybuje v první polovině tabulky, zatímco Huesca je se sedmi body poslední. Nicméně forma Granady není nijak oslnivá, po porážkách v LaLize přišla domácí porážka i v Evropské lize.

Huesca opět prohrála, Sevillu spasil En-Nesyri

Huesca se poměrně statečně bránila mnohem lepšímu a kvalitnějšímu soupeři a sahala po bodu, který by pro ni měl velkou cenu. Nakonec ale zvítězil lepší tým, Sevillu v závěru spasil střídající útočník En-Nesyri.

Huesca usiluje o první výhru. Navštíví ji v laufu hrající Sevilla

Ve španělské LaLize je jen jeden tým, který stále čeká na první výhru. A tím je jeden z předních kandidátů na sestup Huesca. Ani v sobotu odpoledne není moc pravděpodobné, že by se radovala z výhry, protože ji navštíví účastník Ligy mistrů Sevilla.

Osasuna po špatném výkonu slaví aspoň bod s Huescou

Huesca nakonec neudržela vedení nad Osasunou, které jí zařídil Sandro Ramírez už v páté minutě. Domácí po úporném tlaku se štěstím dokázali aspoň srovnat, o což se po hodině hry zasloužil David García.

Huesca čeká na první výhru. Dočká se v Pamploně?

Desáté kolo nejvyšší španělské ligy odstartuje už v pátek večer na stadionu El Sadar v Pamploně. Domácí Osasunu se pokusí obrat o body Huesca, která body zoufale potřebuje. Je totiž až na posledním místě tabulky.