SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Valencia se pokusí zlomit prokletí Eibaru

Je to asi hodně překvapivé, ale v posledních měsících a letech se Valencii v boji proti Eibaru vůbec nedaří. Netopýři se pokusí vylepšit vzájemnou bilanci už v sobotu odpoledne, kdy se Eibar dostaví na Mestallu.

Eibar stráví Vánoce mimo sestupové příčky, Granadu zdolal o tři góly

Fotbalisté Eibaru se před vánočními svátky vytáhli a doma porazili oblíbenou Granadu 3:0, čímž si zároveň pojistili umístění mimo sestupovou trojici. Domácí se prosadili třikrát, skóre otevřel Sergio Enrich a ještě do konce prvního poločasu zvýšil Kike. Poslední slovo měl tři minuty před koncem Takashi Inui.

Eibar cítí v pátek šanci proti oblíbené Granadě

Granada stále padá tabulkou a potřebuje se nutně vzchopit. Na první pohled jí páteční předehrávka 18. kola přihrála velmi dobrého soupeře, ale faktem je, že proti Eibaru se Granadě zrovna moc nedaří. Naopak od něj často dostává solidní výprask.

Athletic i přes veškerou snahu gól Eibaru nevstřelil

S bezbrankovou remízou na San Mamés budou pochopitelně spokojenější hráči Eibaru, kteří předvedli dobrý taktický výkon a samozřejmě i s trochou štěstí ubránili šance Basků. Gól v Bilbau nakonec žádný nepadl.

Athletic Bilbao je proti Eibaru favoritem

Bilbao se na San Mamés znovu opevnilo, neprohrálo tam čtyři zápasy v řadě a co se nepovedlo jiným, teď zkusí Eibar. Ideální předpoklady k tomu nemá, nejenže v Baskicku nikdy v historii nevyhrál, ale aktuálně se sám potácí ve výsledkové krizi, když prohrál už čtyři zápasy v řadě.

Getafe vyloupilo Eibar, rozhodl Ángel Rodríguez

Jedna branka Ángela Rodrígueze nakonec stačila na tři body pro madridské Getafe. Svěřenci Pepeho Bordaláse neprohráli už v šestém ligovém zápase v řadě a díky tomu se posunuli na průběžné čtvrté místo. Naopak čtvrtou porážku v řadě registruje Eibar, jemuž se výrazně přiblížily sestupové příčky.

Na špatnou obranu Eibaru se těší pohárové Getafe

Nedělní pravé poledne je pro většinu lidí symbolem klidu a odpočinku. Pro hráče Eibaru a Getafe to ale bude tentokrát znamenat tuhý boj. Na maličkém Estadio Municipal de Ipurua se do sebe pustí dva týmy se zcela protikladnou formou.

Real Sociedad nastřílel Eibaru čtyři góly

Real Sociedad se rychle oklepal z porážky od Realu Madrid a na domácí Anoetě přejel Eibar čtyřmi brankami. Brankáře Dmitroviće překonali čtyři různí střelci, v prvním poločase to byl Robin Le Normand a po změně stran svůj příspěvek přidaly obvyklé opory Mikel Oyarzabal, Willian José a Martin Odegaard.

Eibar se pokusí prolomit prokletí baskické Anoety

V sobotu odpoledne čeká Eibar hodně nemilá povinnost. Dostavit se k utkání 15. kola LaLigy na stadion Anoeta. A tam se Eibaru moc nechce, protože v posledních dvaceti letech se domů nevracel ani jednou jako vítěz.

Eibar doma opět prohrál, od Alavésu inkasoval v závěru dva góly

Těžká porážka od Realu Madrid zanechala na Eibaru stopy, protože ani po reprezentační přestávce se mu nepodařilo bodovat. Eibar tentokrát doma podlehl Deportivu Alavés, pro který je to zároveň druhé vítězství v řadě. Utkání dlouho směřovalo k nerozhodnému výsledku, ovšem v závěrečné pětiminutovce Dmitrović dvakrát, z kopačky Josela, inkasoval.

Eibar přivítá souseda z tabulky Alavés

Fotbalisté Eibaru věří, že jim reprezentační přestávka pomohla vzpamatovat se ze čtyřbrankového přídělu od Realu Madrid. Do této doby si Eibar vedl dobře, konečně začal sbírat body a unikat sestupovému pásmu. Co platí pro Eibar, platí i pro Deportivo Alavés, které je v tabulce se stejným počtem bodů na čtrnáctém místě.

Real podruhé v týdnu naděloval, čtyřmi góly přejel Eibar

Ve středu Real Madrid roznesl na kopytech Galatasaray a úžasnou střeleckou formu si přenesl i do ligového zápasu s Eibarem. Bílý balet byl nekompromisní a domácí celek zničil čtyřmi góly. Rovnou polovinu, tedy dvě branky, zaznamenali z pokutových kopů Sergio Ramos a Karim Benzema, který se trefil i ze hry. Čtvrtý gól obstaral po hodině hry Federico Valverde.

Zlepšující se Eibar zkusí doma po roce vyzrát na Real Madrid

Real Madrid naposledy v Lize mistrů zdemoloval Galatasaray a vysoká výhra by mohla hodně prospět jeho sebevědomí. Na domácí scéně už to minule tak slavné nebylo a královský klub by si moc rád v tabulce polepšil výhrou nad Eibarem. Domácí se ale v poslední době opravdu zvedli.

Leganés opět prohrál, tři body si odvezl Eibar

Rychlá branka Youssefa En-Nesyriho sice dodala domácím dávku optimismu, jenomže to bylo v celém utkání vše. Eibar ještě do poločasu vyrovnal a v závěru strhl výsledek definitivně na svojí stranu. Leganés tak zůstává na posledním místě tabulky a jeho situace se stává čím dál kritičtější.

Leganés čeká důležitý souboj s Eibarem

Eufórie z premiérového vítězství nad Mallorcou dlouho netrvala a jen o pár dní později Leganés schytal debakl od Realu Madrid. Poslední tým soutěže musí na vysokou porážku rychle zapomenout a pokusit se zvládnout mnohem důležitější utkání proti Eibaru. Hosté po mizerném začátku zabrali a především doma začali sbírat body.