Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Real Valladolid - Sevilla FC 3:2

Valladolid zažil historickou noc, když se mu podařil úžasný zvrat proti početně oslabené Seville. Andalusané vedli už 2:0, nakonec ale dohrávali o deseti, inkasovali hned třikrát a odjíždí domů s prázdnou.

Preview: Real Valladolid - Sevilla FC

Na Sevillu čeká Valladolid a Andalusané doufají, že se jim proti Pucele podaří napravit šokující zaváhání z posledního kola, kdy nestačili doma na Málagu. Valladolid má také co napravovat, nestačil pro změnu na Getafe.

Getafe CF - Real Valladolid 1:0

Getafe se povedlo až na čtvrtý pokus v letošní sezoně vyhrát na domácím stadionu, když dokázalo porazit na stadionu Alfonsa Pereze Valladolid nejtěsnějším možným rozdílem. Madridský klub se posunul na sedmou příčku v tabulce, Real je patnáctý.

Preview: Getafe CF - Real Valladolid

V osmém kole španělské Primery Division se na Coliseum Alfonsa Pereze utká domácí Getafe s hostujícím Valladolidem.

Real Valladolid - Recreativo Huelva 1:1

Ani jednomu z týmů se vstup do sezony příliš nepovedl, případná výhra ve vzájemném duelu tak mohla být impulsem k úniku ze spodních pater. Nakonec se body dělily, branky padaly vždy až v poslední minutě poločasu.

Preview: Real Valladolid - Recreativo Huelva

Kouč Valladolidu Jose Luis Mendilibar se se svým celkem velice důkladně připravuje na Recreativo Huelva, jelikož v tomto zápase půjde doslova o šest bodů.

Real Valladolid - Valencia CF 0:1

Čtvrtou výhru v řadě si připsala na své konto Valencie po vydřeném vítězství nad Valladolidem, netopýři se v tabulce vrátili na první pozici o skóre před Villarreal. Valladolid je třináctý.

Preview: Real Valladolid - Valencia CF

Vedoucí Valencie cestuje v šestém kole španělské nejvyšší soutěže do Valladolidu, kterému patří zatím jedenáctá pozice.

Málaga CF - Real Valladolid 2:1

Málaga konečně skórovala a stačilo to hned na první vítězství v soutěži. Výhra nad Realem Valladolid znamená odpoutání se ze sestupových pozic. Do vedení ji poslal Manuel Lolo, deset minut po změně stran navýšil skóre Adrián López, po hodině hry ještě zařídil drama hostující Pedro Leon. A to ještě od dalších gólů zachránil Valladolid gólman Sergio Asenjo.

Preview: Málaga CF - Real Valladolid

Málaga hostí Valladolid a s jedním bodem na kontě už potřebuje konečně zvítězit.

Real Valladolid - UD Almería 2:0

Neporazitelnost Almeríe skončila ve Valladolidu, přestože domácí dohrávali zápas o deseti mužích v poli.

Preview: Real Valladolid - UD Almería

Ve čtvrtém kole se odehraje další z četných derby z Andalusie, tentokrát mezi Valladolidem a Almerií.

Athletic Bilbao - Real Valladolid 2:0

Athletic dokázal zabrat a proti Valladolidu urval první vítězství v sezóně. Hosté tak nedokázali navázat na triumf proti Atléticu Madrid a po matném výkonu zaslouženě prohráli. Nebýt skvělého gólmana Sergia Asenja, mohlo být pro Pucelu ještě hůře.

Preview: Athletic Bilbao - Real Valladolid

Athletic přivítá na svém stadiónu Valladolid, který se pokusí navázat na překvapivý úspěch z minulého kola, ve kterém Pucela porazila Atlético Madrid. To domácí na moc věcí z úvodu navazovat nechtějí, naopak by je rádi napravili.

Real Valladolid - Atlético Madrid 2:1

Valladolid překvapivě porazil na domácím stadionu Joseho Zorrilly Atlético Madrid 2:1, i přesto, že hrál od 21. minuty v deseti hráčích. Pucela si tak připsala na konto první body v sezoně.