Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Preview: Villarreal CF - Real Valladolid

V jednom ze zápasů nedělního programu hostí Villarreal Valladolid. Zatímco domácí se perou o Ligu mistrů, hosté potřebují v bojích o záchranu každý bod.

Atletiko přišlo o výhru ve Valladolidu na poslední chvíli

Také v dnešním zápase toužil Valladolid potvrdit skvělou formu, kterou nabral v posledních zápasech, nakonec ale po gólu Maxi Rodrigueze zachraňoval v závěrečných minutách pouze remízu. V 89. minutě se prosadil Ogbeche a oba týmy si tak rozdělily pouze po bodu.

Preview: Real Valladolid - Atlético Madrid

Real Valladolid hostí Atlétiko Madrid, Domácí celek může výhra výrazně přiblížit k záchraně v soutěži, hosty zase blíže k Lize mistrů. Oba týmy hrají rozkolísanou sezonu se střídavými výsledky, i když poslední forma je spíše na straně hostujících Colchoneros

Levante UD - Real Valladolid 0:3

Levante prohrálo rozdílem třídy s Valladolidem a může se začít připravovat na Segundu. Naopak hosté udělali velký krok k záchraně, černý petr se blíží do rukou Zaragozy.

Preview: Levante UD - Real Valladolid

V souboji dvou celků ze spodku tabulky hostí Levante Valladolid. Zatímco domácí už od sestupu do Segundy asi nezachrání nic, Valladolid se dokáže zatím držet nad hranicí ponoru.

Real Valladolid - Real Zaragoza 2:1

Zlaté tři body urval Valladolid na domácím hřišti proti Zaragoze. V souboji vážných aspirantů na sestup sice z počátku prohrával, ale ve druhém poločase Pucela zabrala a góly Víctora s Llorentem nechala úvodní gól Zapatera v zapomnění.

Preview: Real Valladolid - Real Zaragoza

Opravdový šlágr sestupových bojů se chystá na stadiónu José Zorilla ve Valladolidu. Domácí Pucela zde totiž hostí Zaragozu a remíza je porážkou pro oba. Tři body nerozhodnou, ale značně napoví...

FC Barcelona - Real Valladolid 4:1

Barca si snadno poradila s Valladolidem, který sice dokázal na první zásah domácích odpovědět a ve druhém poločase dvakrát orazítkovat konstrukci brány, ale po celý zápas přesto tahal za kratší konec.

Preview: FC Barcelona - Real Valladolid

Barcelona v krizi, Deco zraněný, Ronaldinho mimo nominaci... zkrátka další veselé nedělní odpoledne v Ciudad Condal. Blaugranas na Nou Campu přivítají Valladolid a pokud opět nedokáží zvítězit, mohli by se propadnout na třetí příčku. Pucela pro změnu nehezky flirtuje s osmnáctou – sestupovou – pozicí.

Real Valladolid - Osasuna Pamplona 0:0

Valladolid jen remizoval na domácím stadionu Josého Zorrilly s Osasunou 0:0 a z posledních osmi zápasů získal jen pět bodů. V tabulce patři svěřencům kouče Mendilibara sedmnáctá pozice. Naopak Osasuna počtvrté v řadě neprohrála a v tabulce je na dvanáctém místě.

Preview: Real Valladolid - Osasuna Pamplona

Na stadionu Josého Zorrilly se utká sedmnáctý Valladolid s třináctou Osasunou. Domácí mužstvo se v posledních týdnech propadá tabulkou, v minulých sedmi zápasech dokázal tým trenéra Mendilibara vyhrát jen jedinkrát a po poslední prohře s Bilbaem se propadl až na poslední nesestupující příčku.

Athletic Bilbao - Real Valladolid 2:0

Poprvé v historii se dnes držela na San Mamés minuta ticha za oběti teroristických útoků organizace ETA. Athletic navíc porazil dvěma góly Gabilonda Valladolid a na sestupové pozice už má náskok čtyř bodů, což se v nesmírně našlapané dolní polovině tabulky cení zlatem. Valladolid už dělí od temných oblastí jen body dva.

Preview: Athletic Bilbao - Real Valladolid

Souboj třináctého Valladolidu s patnáctým Bilbaem je díky neobvyklé vyrovnanosti dolní poloviny tabulky ve skutečnosti přímým bojem o udržení. Pucela je totiž od osmnácté (sestupové) pozice vzdálená jen dva body, Athletic dokonce pouhý bod jeden.

Real Valladolid - Racing Santander 0:1

Racing porazil nejtěsnějším možným rozdílem Valladolid, pro Santander to bylo druhé vítězství v řadě, v tabulce se svěřenci trenéra Marcelina posunuli na šestou pozici zajišťující účast v Poháru UEFA. Valladolid si po prohře v tabulce pohoršil o dvě pozice, nyní je na třináctém místě.

Preview: Real Valladolid - Racing Santander

Vyrovnaný souboj bude s velkou pravděbodobnosti k vidění na stadionu Josého Zorrilly, kde se střetne domácí Valladolid, jenž okopuje jedenáctou pozici v tabulce, s Racingem, který je na sedmém místě.