Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Racing Santander - Real Sociedad 0:0

Bezbrankovou remízou skončilo klání mezi Racingem a Realem Sociedad, oba týmy tak zůstaly na pozicích, které jim náležely i před tímto kolem. Domácí byli mírně lepším týmem, jejich převaha se navíc zvýšila po vyloučení hostujícího obránce Iňiga, ovšem gól dát Racing nedokázal.

Preview: Racing Santander - Real Sociedad

Nejdůležitější zápas podzimu čeká Racing, který na domácím trávníku přivítá Real Sociedad a pokud vyhraje, po dlouhé době se dostane z pásma sestupu. Domácí ale nečeká nic jednoduchého, vzájemná bilance totiž hovoří zcela jasně ve prospěch Sociedadu, stejně jako aktuální forma.

Villarreal CF - Real Sociedad 1:1

V 16. kole La Ligy se zrodila remíza 1:1 mezi týmem Villarrealu a Realu Sociedad. Hosté šli do vedení díky brance Mikela Aranbura z 52. minuty, ale alespoň jeden bod zachránil pro domácí Marco Rubén, který se strefil o 20 minut později.

Preview: Villarreal CF - Real Sociedad

V 16. kole La Ligy se na stadionu El Madrigal představí hráči Realu Sociedad. Ti jsou v tabulce překvapivě o dvě příčky nad Villarrealem, a to přesně na 13. pozici. Navíc se nachází ve velmi dobré formě, z posledních tří utkání vytěžili 7 bodů, a tak Žlutou ponorku nebude čekat vůbec jednoduchý zápas.

Real Sociedad - Málaga CF 3:2

Překvapení se zrodilo v Baskicku, kde domácí Real Sociedad potvrdil zlepšenou formu a podruhé za sebou zvítězil 3:2, tentokrát to odnesla pátá Málaga. Domácí se brzy dostali do vedení, jenže v šedesáté minutě už Málaga vedla a vypadalo to, že si dokráčí pro další tři body. Ovšem v devětaosmdesáté minutě vyrovnal Carlos Vela a už o dvě minuty později rozhodl Ifran.

Preview: Real Sociedad - Málaga CF

V dalším nedělním utkání 15. kola Primera Division se představí Málaga, která bojuje o poháry, na půdě Realu Sociedad, který bojuje o záchranu. Rozdílné situace obou celků favorizují v zápase Málagu, která také bude chtít v zápase získat tři body. Mezi oběma celky je v tabulce propastný jedenáctibodový rozdíl.

Real Betis - Real Sociedad 2:3

Real Sociedad po osmi zápasech zvítězil a odpoutal se tak od posledního místa v tabulce. Zato mizérie Realu Betis pokračuje, sevillský klub naopak svou šňůru zápasů bez výhry natáhl již na osm utkání.

Preview: Real Betis - Real Sociedad

V neděli v poledne si tentokrát zahrají celky Betisu a Realu Sociedad, které si to rozdají o důležité body v boji o záchranu. Oba týmy jsou ale v hluboké herní i výsledkové krizi, a tak se zřejmě bude hrát hned o šest bodů. Hosté by se rádi dostali ze sestupového pásma, domácí by případná výhra alespoň na pár hodin posunula zpět do první poloviny tabulky.

Real Sociedad - Espanyol Barcelona 0:0

Velmi nezajímavé utkání viděli diváci na stadionu v San Sebastianu. Domácí Real Sociedad přivítal Espanyol Barcelona a po bezbrankové remíze si oba týmy připsaly po bodu. V zápase dokonce ani nebylo příliš příležitostí ke vstřelení gólu a remíza je zaslouženým výsledkem. V tabulce zůstal Espanyol na solidní sedmé příčce. Sociedad nezažívá povedený vstup do sezóny a s devíti body je poslední.

Preview: Real Sociedad - Espanyol Barcelona

Poslední, tedy dvacátá pozice nyní trochu překvapivě patří Realu Sociedad, odpoutat se od úplného dna tabulky se však Baskové mohou v domácím utkání s Espanyolem. Ten zažívá dobré časy, po sérii skvělých výsledků se posunul až na sedmou příčku. Oba celky se teď potkají ve vzájemném souboji a přestože byste si na to po přečtení předešlých řádků nevsadili, mírnými favority jsou domácí.

Rayo Vallecano - Real Sociedad 4:0

Ve 12. kole La Ligy Rayo Vallecano rozstřílelo svého soupeře Real Sociedad 4:0 a posunulo se již na 8. příčku, což je velký úspěch. Naopak Sociedad zaznamenal šestou porážku ze sedmi zápasů a setrvává na předposledním místě tabulky, což je velkým zklamáním.

Preview: Rayo Vallecano - Real Sociedad

Dvanácté Rayo proti šestnáctému Realu Sociedad, takoví jsou aktéři dalšího důležitého duelu ve spodní části tabulky. Domácí zatím působí v sezoně sympatickým dojmem, prezentují se útočnou hrou v nejvyšší soutěži se rozhodně neztrácí, naopak hosté musí hodně přidat, pokud chtějí hrát Primera División i v příštím roce.

Real Sociedad - Real Madrid 0:1

Real je znovu první, dokázal totiž okamžitě zareagovat na večerní vítězství Barcelony a vrátil se o bod před katalánského giganta. Těžké utkání na půdě Realu Sociedad rozhodl už v deváté minutě kanonýr Gonzalo Higuain.

Preview: Real Sociedad - Real Madrid

Ve šlágru jedenáctého kola se nám v sobotu večer představí rozjetý Real Madrid, který cestuje na horkou půdu Realu Sociedad. Hosté zvítězili už pětkrát v řadě a na vynikající formu by rádi navázali i dnes, proti Baskům je ale nečeká vůbec nic lehkého.

Levante UD - Real Sociedad 3:2

Úžasná jízda Levante neskončila ani v desátém ligovém kole, valencijský klub i nadále zůstává neporažen a seznačně vládne španělské nejvyšší soutěži. Dnes Levante přehrálo na domácím stadionu Real Sociedad. Po první půli sice prohrávalo 0:1, po přestávce však otočilo vývoj zápasu.