Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Preview: Real Sociedad - Getafe CF

Real Sociedad hostí na stadionu Anoeta v přímém záchranářském souboji Getafe. Domácí jsou se 44 body patnáctí, hosté mají o bod méně. O udržení hraje v posledním kole šest týmů.

Sevilla FC - Real Sociedad 3:1

Sevilla přehrála na stadionu Ramona Sancheze Pizjuana Real Sociedad 3:1 a definitivně si tak zajistila účast v příštím ročníku Evropské ligy. Sociedad naopak stále nemá jistotu záchrany, boj o sestup bude v posledním kole neuvěřitelně vyrovnaný. Největší zásluhu na výhře Sevilly měl dvougólový střelec Frederic Kanouté.

Preview: Sevilla FC - Real Sociedad

Šestá Sevilla přivítá na stadionu Ramona Sáncheze Pizjuana patnáctý Real Sociedad, oběma týmům jde o všechno. Zatímco domácí zatím úspěšně bojují o evropské poháry, hosté se na jaře nebezpečně přiblužují sestupovému pýsmu a pokud si chtěji Primera División zahrát i v příští sezoně, potřebují ve tbývahících dvou zápasech bodovat.

Real Sociedad - Real Zaragoza 2:1

Real Sociedad gólem v osmaosmdesáté minutě porazil Zaragozu 2:1 a učinil tak zřejmě rozhodující krok k udržení se v nejvyšší španělské soutěži. Zaragoza je naopak na osmnácté sestupové pozici a pokud si chce La Ligu zahrát i příští rok, musí zabrat. Hrdinou Baskicka se stal záložník Mikel Aranburu, střelec rozhodující branky dvě minuty před koncem.

Preview: Real Sociedad - Real Zaragoza

V důležitém záchranářském souboji na sebe v rámci šestatřicátého kola La Ligy narazí šestnáctý Real Sociedad a osmnáctá Zaragoza. Oba týmy potřebují tři body jako sůl, domácí jsou jen dva body od prvního sestupového místa, které momentálně drží právě Zaragoza.

Valencia CF - Real Sociedad 3:0

Valencia díky třem brankám během dvaceti minut první půle porazila Real Sociedad 3:0 a pojistila si tak třetí příčku ligové tabulky. To hosté ještě nejsou za vodou, momentálně jsou čtrnáctí a od sestupu je dělí jen tři body. Další dva góly si připsal kanonýr Roberto Soldado, třetí zásah přidal Jonas a o osudu utkání bylo ještě před poločasem rozhodnuto.

Preview: Valencia CF - Real Sociedad

Jasný cíl v podobě udržení třetí příčky před sebou má Valencia. Té bude bronzový stupínek patřit i po tomto kole, minimálně do neděle by ale ráda navýšila svůj náskok na Villarreal na šest bodů.

Real Sociedad - FC Barcelona 2:1

Barcelona, vědoma si zaváhání Realu, nestačila na Real Sociedad, kterému na stadionu Anoeta podlehla 1:2. Blaugranas poslal v první půli do vedení Thiago, v závěru však otočili průběh zápasu Ifran a Xabi Prieto. Náskok Barcelony tak zůstává pohodlný, osmibodový.

Preview: Real Sociedad - FC Barcelona

Ve 34. kole La Ligy se na půdě Realu Sociedadu představí hráči Barcelony. Domácí se před koncem ligy pohybují na 12. příčce, přičemž před sestupovou zónou mají pouze tříbodový náskok, a tak by rádi získali alespoň jeden bod nad prozatímními lídry soutěže. Ti mají v čele na druhý Real Madrid stále 8 bodů, a tak by dalším potencionálním ziskem tří bodů chtěli už definitivně rozhodnout boj o titul ve svůj prospěch.

Athletic Bilbao - Real Sociedad 2:1

Athletic v baskickém derby zdolal Real Sociedad 2:1 a znovu tak utekl svým konkurentům v boji o evropské poháry. Naopak hosté si situaci stále více komplikují, už jsou třináctí a od sestupu je dělí jen pětibodová hranice.

Preview: Athletic Bilbao - Real Sociedad

Ve 33. kole La Ligy dojde k baskickému derby, neboť Athletic přivítá na svém stadionu hráče Realu Sociedad. Zatímco domácí okupují 5. příčku a koketují s myšlenkou zahrát si příští rok Evropskou ligu, Real Sociedad je až 12., a musí tak spíše dávat pozor, aby se náhodou neocitl v zóně sestupu. Na tu má totiž náskok pouhých pěti bodů.

Real Sociedad - Sporting Gijón 2:1

Zajímavé střetnutí mezi Socieadadem a Gijónem přineslo 32. kolo španělské Primera División, ve kterém se diváci dočkali mnoha příležitostí se šťastným koncem pro domácí celek.

Preview: Real Sociedad - Sporting Gijón

Souboj týmů ze středu tabulky, tak lze charakterizovat střetnutí mezi celky Socieadadu a Gijonu v rámci 32. kola nejvyšší španělské soutěže, která pomalu, ale jistě, směřuje ke svému vyvrcholení.

Atlético Madrid - Real Sociedad 3:0

Veledůležité utkání dokázalo v rámci 31. kola španělské ligy zvládnout domácí Atlético Madrid, které na stadionu Vicente Calderóna přivítalo nepříjemného soupeře ze San Sebastian. Po jasném průběhu dokázali domácí zvítězit 3:0 a v tabulce si tak udrželi sedmou pozici a stále mají šanci bojovat o páté místo, na které nyní ztrácí bod.

Preview: Atlético Madrid - Real Sociedad

Zlé časy prožívá madridské Atlético, to však stále živí svou naději na umístění v nejlepší šestce. V jedenatřicátém kole na svém hřišti přivítá stále se zhoršující Real Sociedad, který si notně komplikuje boj o setrvání v nejvyšší španělské soutěži.