RCD Mallorca Španělsko - RCD Mallorca - Zprávy

Sporting Gijón - RCD Mallorca 0:1

Rozjetá Mallorca dobyla Gijón, kterému tak oplatila porážku z úvodu sezóny. Sporting předvedl matný výkon a hrál během celého zápasu druhé housle. Svou čtvrtou porážkou v řadě si navíc komplikuje život v tabulce.

Preview: Sporting Gijón - RCD Mallorca

Nevyzpytatelný zápas bude k vidění na El Molinón, kde domácí Sporting přivítá znovuzrozenou Mallorcu. Baleárčané získali z posledních tří zápasů sedm bodů a náhle jsou blízko nesestupovým pozicím. Svému soupeři mají co oplácet, doma na Gijón totiž nestačili a prohráli 0:2.

RCD Mallorca - Racing Santander 1:0

Více než sporná penalta rozhodla o výsledku utkání hraném na Son Moix, kde si domácí Mallorca připsala tři body za výhru nad Santanderem. Zdá se, že se ostrované konečně chytli a druhým vítězstvím v řadě ukázali, že se se sestupem rozhodně nehodlají smířit. Pro Racing byla porážka z penalty v posledních minutách o to tvrdší, že hrál prakticky celý druhý poločas o desíti kvůli vyloučení Garaye.

Preview: RCD Mallorca - Racing Santander

V Mallorce se po posledním kole zažehl plamen naděje a ostrované jsou odhodláni druhým vítězstvím v řadě zapomenout na extrémně neúspěšnou první polovinu sezóny a dobrými výsledky zajistit účast klubu i v příštím ročníku Primera División. Jenže proti stojí Racing Santander, který vcelku solidně zvládl souboje s nejsilnějšími týmy soutěže a nyní hledí vstříc zopakování loňského umístění.

CD Numancia - RCD Mallorca 0:1

Mallorca zabrala v pravý čas a odváží si ze Soríe všechny tři body. O vítězství týmu z Baleárských ostrovů rozhodla jediná branka, kterou ve 21. minutě vsítil Aritz Aduriz. Hosté hráli značně defenzivně (i když šancí bylo na obou stranách zhruba stejně) a tato taktika slavila úspěch.

Preview: CD Numancia - RCD Mallorca

Numancia si prošla cestičkou hrůzy a po zápasech s předními celky ligy na ni zase čekají přijatelní soupeři. Nyní konkrétně Mallorca, která se nachází ve velkých problémech a na stadiónu Los Parajitos jí navíc bude chybět celá řada opor. Jedná se o souboj dvou zatím nejhorších týmů roku 2009.

RCD Mallorca - Deportivo La Coruña 1:1

Mallorca měla na dosah velmi cenné vítězství, které by jí pomohlo utéci ze dna tabulky, ovšem poněkud nešťastná závěrečná dvacetiminutovka zkazila ostrovanům veškeré plány. Depor bude vzhledem k průběhu utkání s bodem spokojen, i když před zápasem měl plány vyšší.

Preview: RCD Mallorca - Deportivo La Coruña

Ve znamení návratu ztraceného syna se ponese utkání mezi Mallorcou a Deportivem La Coruňa. Juan Carlos Valerón totiž s hosty přijíždí na hřiště celku, ve kterém započal svou slavnou fotbalovou kariéru. A nejedná se o návrat ledajaký - Valerón v něm dosáhne na hranici 300 odehraných zápasů v nejvyšší španělské soutěži.

Osasuna zvládla souboj o záchranu, porazila Mallorcu 1:0

Osasuna zvládla důležitý souboj o záchranu, když v jednadvacátém kole porazila zásluhou Waltera Pandianiho Mallorku 1:0.

Preview: CA Osasuna - RCD Mallorca

Pamplonu čeká veledůležitý souboj. Domácí Osasuna se pokusí rozjet cestu za záchranou proti dalšímu sestupem ohroženému týmu - Mallorce. Ta je nejhůře střílejícím klubem na hřištích soupeřů a honba za body bude složitá.

RCD Mallorca - Valencia CF 3:1

Překvapení se zrodilo na ONO Estadi, kde si domácí Mallorka poradila lehce 3:1 s Valencii. V tabulce to znamená posun Mallorky na osmnácté místo, Valencie zůstává čtvrtá.

Preview: RCD Mallorca - Valencia CF

Na ONO Estadi se v jednom z dalších nedělních utkání dvacátého kola Primera Division utká Mallorka s Valencii.

Villarreal CF - RCD Mallorca 2:0

Fotbalisté Villarealu využili výhodu domácího prostředí a v duelu s Mallorcou si připsali velmi důležité tři body za výhru 2:0. O branky se postarali už v první půli Capdevila a z pokutového kopu Rossi.

Preview: Villarreal CF - RCD Mallorca

Villarrealu se v poslední době příliš nedaří, v tabulce klesl až na šesté místo, příležitost k nápravě bude mít s předposlední Mallorkou. Hraje se v neděli od 17 hodin, oba týmy dělí jedenáct bodů.

Real Madrid vyškolil Mallorcu

Třetí vítězství v řadě dosáhl Real Madrid poté, co vcelku bez problémů porazil Mallorcu na jejím hřišti v poměru 3:0. Iker Casillas udržel čisté konto a kapitán Raúl oslavil svůj 500. zápas v bílém dresu gólem. Naopak Mallorca začíná mít sestupové starosti.