Utkání Mallorcy s Getafe skončilo 0:0

Podprůměrný fotbal a nakonec spravedlivá remíza 0:0 byla k vidění na Mallorce, kam v roli soupeře zavítalo madridské Getafe. Za devadesát minut došlo jen ke dvěma střelám na branku a o ty se výhradně postarali Bermellones.
28.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mallorca potřebuje nastartovat. Getafe by mohlo být ideální šancí

Sobotní podvečer v LaLize a jejím už 15. kole otevře brány Estadio Iberostar na Mallorce, kam se podívá zoufale bojující Getafe. A není tak úplně bez šance, protože zatímco domácímu celku se dařit přestává, Getafe se pokouší zvednout.
26.11. | Previews | žádný komentář

Rayo Vallecano nasázelo Mallorce tři branky a dostalo se před Barcelonu

Rayo Vallecano nemělo v pondělní dohrávce 14. kola žádné problémy s Mallorkou a nenechalo jí ani bod. Především první poločas, v němž domácí nasázeli soupeři dvě rychlé branky, se Rayu opravdu povedl.
22.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Dobře hrající Rayo se utká s Mallorcou

Pondělní dohrávka španělské LaLigy nabídne souboj dvou nováčků Vallecana s Mallorcou. Domácí se pohybují na příčkách zaručujících evropské poháry a tam budou chtít setrvat i po tomto duelu. Mallorca nevyhrála pět kol v řadě, na druhou stranu v nich našla jen jednoho přemožitele.
20.11. | Previews | žádný komentář

Mallorca vydřela v nastavení bod proti Elche

Blízko vítězství bylo na Estadio Iberostar Elche. Ještě v nastavení vedlo, ale v jeho páté minutě srovnal na konečných 2:2 Pablo Maffeo. Mallorca musela v zápase pokaždé dotahovat a vždy to nakonec zvládla.
07.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mallorca i Elche čekají čtyři zápasy na vítězství

Na Estadio Iberostar se spolu utkají RCD Mallorca a Elche. Oba celky v tuto chvíli čekají už čtyři kola na vítězství a rády by nelichotivou sérii utnuly. Rozdíl mezi oběma týmy činí čtyři body.
06.11. | Previews | žádný komentář

Negredo zachránil Cádizu v nastavení bod proti Mallorce

Hostující Bermellones se zřejmě viděli s třemi body v kapse, jenomže v nastavení jim sudí Gómez vyřkl krutý verdikt v podobě nařízené penalty. Zákrok Sastreho na Lozana byl nešťastný, nicméně znamenal šanci na vyrovnání pro Cádiz a té se zodpovědně a účinně chopil Álvaro Negredo.
31.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Cádiz i Mallorca chtějí ukončit čekání na vítězství

Nedělní program LaLigy odstartují ve 14 hodin Cádiz a Mallorca, přičemž půjde o souboj z druhé poloviny tabulky. V týdnu si oba aktéři připsali bod, ale zároveň prodloužili čekání na další ligové vítězství.
31.10. | Previews | žádný komentář

Mallorca urvala cenný bod v souboji se Sevillou

Sevilla nepotvrdila roli mírného favorita a na vždy nevyzpytatelné půdě Mallorky musela zachraňovat aspoň zisk jednoho bodu až ve druhém poločase. Domácí tak potvrdili, že před vlastními fanoušky neprohrávají často, proti nynějšímu soupeři tomu bylo již popáté v rámci tohoto ročníku ze šesti případů, a i nadále uchovávají slušný odstup od sestupového pásma.
28.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mallorca se doma pokusí zaskočit rozjetou Sevillu

Sevilla zatím patří k výběrům pohybující se v popředí La Ligy a po utkání ve vloženém kole může dokonce zaútočit, alespoň dočasně, na pozici nejvyšší. Musí však i nadále potvrzovat své dobré rozpoložení a uspět na půdě Mallorky, která si od návratu do nejvyšší soutěže nepočíná vyloženě špatně. Doma navíc z pěti případů pohrála pouze jednou.
27.10. | Previews | žádný komentář
28.11. Kubo se vrátil do sestavy Mallorky
Mallorca včera remizovala s Getafe (0:0) a závěrečné minuty na trávníku strávil Takefusa Kubo. Ofenzivní japonský záložník je konečně v pořádku po problémech s kolenem, mimo hru byl dva měsíce. (marca.com)
24.11. Reina je novým rekordmanem Mallorky
Manolo Reina má jisté místo v sestavě Mallorky, na rukáv navléká kapitánskou pásku a nyní stanovil jeden rekord. Brankář vedl celek z Baleárských ostrovů do boje jako kapitán ve 113 zápasech, na druhé místo byl v tomto ohledu odsunut Ezaki Badou (112). (mundodeportivo.com)
19.11. Mallorce bude chybět Greif
Realu Mallorca bude v duelu proti Rayu Vallecano chybět brankář Dominik Greif. Slovenský reprezentant měl pozitivní test na koronavirus a zamířil do izolace. (marca.com)
17.11. Mallorca čeká na informace o Sevillovi
Dnešní trénink Mallorky nedokončil Salva Sevilla, španělský záložník si přivodil svalový problém a je ohrožen jeho start v utkání proti Rayu. (marca.com)