RCD Mallorca Španělsko - RCD Mallorca - Zprávy

Mallorca potřebuje zlepšit vzájemnou bilanci s Realem Sociedad

Real Sociedad dělí v této sezoně opět svou pozornost mezi ligovou scénu a evropské poháry, což ho stojí hodně sil. Přesto sídlí po sedmi odehraných kolech na skvělém třetím místě. Jeho sobotním soupeřem se stane Mallorca, která po sérii čtyř zápasů bez výhry minule konečně zabrala.

Mallorca se dočkala vítězství, čtvrthodinu před koncem rozhodl Iddrisu Baba

Po čtyřech kolech bez vítězství se RCD Mallorce podařílo získat tři body. Ve vyrovnaném utkání s Levante se čtvrthodinu před koncem prosadil Iddrisou Baba a to byla zároveň jediná branka za devadesát minut, protože hostující Morales neproměnil pokutový kop. Hosté si tak na svojí premiérovou výhru musí ještě počkat.

Trápící se Levante chce první výhru. Cestuje na Mallorku

Sobotní odpoledne se bude týkat i Mallorky a Levante, které se dostanou do křížku v rámci osmého kola LaLigy. Levante se na stadionu Iberostar bude potýkat s jednou velkou nepříjemností - na Mallorce se mu totiž absolutně vůbec nedaří.

Osasuna veze z Mallorcy všechny body

Pětigólová přestřelka se šťastným koncem pro Osasunu byla k vidění na stadionu Iberostar. Domácí nehráli špatně a po prvním poločase dokonce vedli, ale nadějný stav nedokázali udržet. Vítězný gól na 3:2 vstřelil minutu před koncem Javier Martínez.

Mallorca po debaklu od Realu doma vyzve Osasunu

Mallorca má před sebou velmi náročnou úlohu. Kouč Luis García totiž musí najít v hráčích chuť do hry i schopnost znovu bodovat poté, co jeho tým utrpěl od Realu Madrid debakl 6:1. Soupeřem mu v neděli odpoledne bude Osasuna.

Real Madrid deklasoval Mallorku šesti góly a je znovu první

Na to, jak málo padá v LaLize v poslední době gólů, jsme zažili neuvěřitelně produktivní večerní utkání. Villarreal dal Elche čtyři branky a Real Madrid zvládl vměstnat do sítě Mallorky ještě o dvě branky navíc. A to především díky dvojici Asensio - Benzema, která se dohromady postarala hned o pět branek Bílého baletu.

Real Madrid nehodlá proti Mallorce nic podcenit

Po výhře ve Valencii se dostal Real Madrid na první místo tabulky a tam bude chtít zůstat i po zápase s Mallorcou. Svěřenci Carla Ancelottiho ztratili body jen remízou v Levante, jinak všechny zápasy vyhráli. Mallorca zase o víkendu ubránila vítěze Evropské ligy a věří si i na zvučnější jméno.

Mallorca ukopala bezbrankovou remízu s Villarrealem

Villarreal jede z Baleárských ostrovů jen s bodem a to ještě může být vcelku rád. Sudí mu totiž pomohl, když v závěru neuznal branku Mallorky kvůli ofsajdu.

Překvapivě solidní Mallorca doma vyzve účastníka Ligy mistrů

Villarrealu se pohled na tabulku rozhodně líbit nemůže a hodlá s ním něco provést. Šanci dostane v neděli krátce po poledni, kdy jede na Baleárské ostrovy. Na Estadio Iberostar ho čeká Mallorca a kromě ní bude Villarreal válčit také s jednou nepříjemnou statistikou.

Athletic má další výhru, Mallorcu sestřelili Vivian a Williams

Neporažen zůstává v novém ročníku LaLigy baskický Athletic. Mallorca sice na San Mamés častěji držela balón, ale o góly se výhradně starali domácí. Až po změně stran se prosadili Daniel Vivian a Iňaki Williams.

Neporažené Bilbao hostí nováčka z Mallorcy

Dosud neporažené Bilbao přivítá na San Mamés rovněž neporaženého nováčka RCD Mallorca. Svěřenci trenéra Marcelina se v úvodu nové sezony prezentují opatrnými výsledky a na svém kontě mají solidních pět bodů. Především pak neprohráli a v tom budou chtít pokračovat.

Mallorca bere tři body, zajistil jí je Dani Rodríguez

Mallorca získala cenné tři body, které jí zaručila přesná rána Daniho Rodrígueze. Espanyol naopak selhal na obou stranách hřiště.

Mallorca hostí v pátek bitvu nováčků. Dorazí Espanyol

Mallorca vstoupila do nového ročníku první ligy naprosto skvělým způsobem a další body by nováček měl na účtu moc rád už v pátek. To se totiž na Estadio Iberostar utká s dalším staronovým účastníkem LaLigy, barcelonským Espanyolem.

RCD Mallorca dobyla Mendizorrotzu!

Nejtěsnější vítězství si ze hřiště Deportiva Alavés odváží nováček RCD Mallorca. Výrazně k tomu dopomohlo i vyloučení Rubéna Duarteho, protože zhruba půlhodinová přesilovka vedla deset minut před koncem k jedinému gólu. O ten se postaral Niňo.

Alavés bude na Mendizorrotze skládat reparát, dočká se prvních bodů?

Deportivo Alavés se ve druhém kole znovu představí doma a tentokrát má o poznání hratelnějšího soupeře z Mallorcy. Oba celky usilují o záchranu v nejvyšší soutěži, takže jejich vzájemný duel může na konci soutěže sehrát nemalou roli.