RCD Mallorca Španělsko - RCD Mallorca - Zprávy

Dobře hrající Rayo se utká s Mallorcou

Pondělní dohrávka španělské LaLigy nabídne souboj dvou nováčků Vallecana s Mallorcou. Domácí se pohybují na příčkách zaručujících evropské poháry a tam budou chtít setrvat i po tomto duelu. Mallorca nevyhrála pět kol v řadě, na druhou stranu v nich našla jen jednoho přemožitele.

Mallorca vydřela v nastavení bod proti Elche

Blízko vítězství bylo na Estadio Iberostar Elche. Ještě v nastavení vedlo, ale v jeho páté minutě srovnal na konečných 2:2 Pablo Maffeo. Mallorca musela v zápase pokaždé dotahovat a vždy to nakonec zvládla.

Mallorca i Elche čekají čtyři zápasy na vítězství

Na Estadio Iberostar se spolu utkají RCD Mallorca a Elche. Oba celky v tuto chvíli čekají už čtyři kola na vítězství a rády by nelichotivou sérii utnuly. Rozdíl mezi oběma týmy činí čtyři body.

Negredo zachránil Cádizu v nastavení bod proti Mallorce

Hostující Bermellones se zřejmě viděli s třemi body v kapse, jenomže v nastavení jim sudí Gómez vyřkl krutý verdikt v podobě nařízené penalty. Zákrok Sastreho na Lozana byl nešťastný, nicméně znamenal šanci na vyrovnání pro Cádiz a té se zodpovědně a účinně chopil Álvaro Negredo.

Cádiz i Mallorca chtějí ukončit čekání na vítězství

Nedělní program LaLigy odstartují ve 14 hodin Cádiz a Mallorca, přičemž půjde o souboj z druhé poloviny tabulky. V týdnu si oba aktéři připsali bod, ale zároveň prodloužili čekání na další ligové vítězství.

Mallorca urvala cenný bod v souboji se Sevillou

Sevilla nepotvrdila roli mírného favorita a na vždy nevyzpytatelné půdě Mallorky musela zachraňovat aspoň zisk jednoho bodu až ve druhém poločase. Domácí tak potvrdili, že před vlastními fanoušky neprohrávají často, proti nynějšímu soupeři tomu bylo již popáté v rámci tohoto ročníku ze šesti případů, a i nadále uchovávají slušný odstup od sestupového pásma.

Mallorca se doma pokusí zaskočit rozjetou Sevillu

Sevilla zatím patří k výběrům pohybující se v popředí La Ligy a po utkání ve vloženém kole může dokonce zaútočit, alespoň dočasně, na pozici nejvyšší. Musí však i nadále potvrzovat své dobré rozpoložení a uspět na půdě Mallorky, která si od návratu do nejvyšší soutěže nepočíná vyloženě špatně. Doma navíc z pěti případů pohrála pouze jednou.

Valencia doma vydřela remízu, oba góly dala v nastavení

Valencia dokázala skoro nemožné. Ještě v 90. minutě sice doma s Mallorcou prohrávala, ale v dlouhém osmiminutovém nastavení dokázala dát dva góly a srovnat! V honbě za vyrovnáním jí hodně pomohl někdejší hráč Kang-in Lee, který se nechal deset minut po změně stran vyloučit.

Valencia se proti Mallorce chce opět opřít o skvělou domácí formu

První sobotní duel 10. kola nás zavádí na Mestallu do města, které podle legendy tak udatně bránil El Cid. S ofenzivními choutky se sem na druhou hodinu přiřítí Mallorca, jež kromě své aktuální tragické formy bude bojovat i s historickými statistikami, které jí rozhodně nefandí.

Oslabený Real Sociedad v nastavení urval výhru nad Mallorcou a je první

Nového lídra má španělská nejvyšší soutěž. Real Sociedad se na výhru nad Mallorcou pořádně nadřel, ale tři body získal a posunul se do čela před madridské kluby. Důležitou výhru vystřelil v první minutě nastavení Julen Lobete a to domácí hráli celý poločas bez vyloučeného Muňoze.

Mallorca potřebuje zlepšit vzájemnou bilanci s Realem Sociedad

Real Sociedad dělí v této sezoně opět svou pozornost mezi ligovou scénu a evropské poháry, což ho stojí hodně sil. Přesto sídlí po sedmi odehraných kolech na skvělém třetím místě. Jeho sobotním soupeřem se stane Mallorca, která po sérii čtyř zápasů bez výhry minule konečně zabrala.

Mallorca se dočkala vítězství, čtvrthodinu před koncem rozhodl Iddrisu Baba

Po čtyřech kolech bez vítězství se RCD Mallorce podařílo získat tři body. Ve vyrovnaném utkání s Levante se čtvrthodinu před koncem prosadil Iddrisou Baba a to byla zároveň jediná branka za devadesát minut, protože hostující Morales neproměnil pokutový kop. Hosté si tak na svojí premiérovou výhru musí ještě počkat.

Trápící se Levante chce první výhru. Cestuje na Mallorku

Sobotní odpoledne se bude týkat i Mallorky a Levante, které se dostanou do křížku v rámci osmého kola LaLigy. Levante se na stadionu Iberostar bude potýkat s jednou velkou nepříjemností - na Mallorce se mu totiž absolutně vůbec nedaří.

Osasuna veze z Mallorcy všechny body

Pětigólová přestřelka se šťastným koncem pro Osasunu byla k vidění na stadionu Iberostar. Domácí nehráli špatně a po prvním poločase dokonce vedli, ale nadějný stav nedokázali udržet. Vítězný gól na 3:2 vstřelil minutu před koncem Javier Martínez.

Mallorca po debaklu od Realu doma vyzve Osasunu

Mallorca má před sebou velmi náročnou úlohu. Kouč Luis García totiž musí najít v hráčích chuť do hry i schopnost znovu bodovat poté, co jeho tým utrpěl od Realu Madrid debakl 6:1. Soupeřem mu v neděli odpoledne bude Osasuna.