Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Valencia CF - Elche CF 3:1

Valencia podle očekávání zvládla zápas proti Elche. Domácí vítězství 3:1 se zrodilo po třech úspěšných rohových kopech. Hosté pouze korigovali v samotném závěru zásluhou Jonathase rovněž po kopu od rohového praporku. Valencia je nyní s dvaceti body třetí, Elche se boří hlouběji do boje o záchranu.

Preview: Valencia CF - Elche CF

Valencia má co napravovat, protože v minulém utkání selhala na celé čáře a Deportivo La Coruňa jí nadělilo tři branky. Ambiciózní tým Netopýrů má další možnost usmířit si fanoušky díky zápasu s Elche, které rozhodně není favoritem tohoto duelu.

Elche CF - Sevilla FC 0:2

Sevilla nakonec dokázala překonat obranu Elche a z jejího hřiště si odvezla všechny tři body. Obě branky padly až ve druhé půli. Nejprve se podařilo skórovat Carlosi Baccovi, po něm skóre zápasu uzavřel Kevin Gameiro.

Preview: Elche CF - Sevilla FC

Elche se zuby nehty drží na šestnáctém místě tabulky La Ligy a zatím to nevypadá, že by se mělo prát o příčky ve středu tabulky. Teď jej navíc čeká velmi nebezpečný soupeř, protože na Estadio Manuel Martínez Valero zavítá favorizovaná Sevilla.

UD Almería - Elche CF 2:2

Elche se sice na půdě Almeríe podařilo zarazit šňůru tří porážek v řadě, ovšem vzhledem k průběhu utkání bude i remíza 2:2 zpětně z pohledu hostů vnímána především jako zklamání a ztracené dva body. Klíčovým hybatelem téměř všeho podstatného se stal Jonathas, jenž připravil první gól a také napodruhé poslal hosty do vedení, ovšem následně se nechal vyloučit. Tím svému celku zatopil natolik, až o hubený náskok přišel.

Preview: UD Almería - Elche CF

Poslední týdny byly pro Elche velmi krušné. Svěřenci Frana Escriby totiž prohráli tři kola v řadě a nachází se tak po šesti zápasech nové sezony na sestupových příčkách. Využít černé série svého soupeře hodlá Almería, která má aktuálně v souboji loňských nováčků bodově značně navrch.

Elche CF - Celta Vigo 0:1

Elche potřetí za sebou padlo, tentokrát si všechny tři body za nejtěsnější možné vítězství odvezli z Estadio Manuel Matínez Valero hráči Celty Vigo. Výhru zajistil hostům Nolito až v samém závěru zápasu. Célticos tak letos stále hledají přemožitele. Elche se bude tabulkou propadat směrem k sestupovým příčkám.

Preview: Elche CF - Celta Vigo

Primera División pokračuje o víkendu šestým kolem, které odstartuje soubojem mezi Elche a Celtou Vigo. Domácí v týdnu dostali pětigólový příděl od Realu Madrid, ze kterého se chtějí vzpamatovat prvním vítězstvím před vlastními diváky. Célticos však začátek sezóny vychází na jedničku, vždyť ještě letos nenašli přemožitele.

Real Madrid - Elche CF 5:1

Real Madrid rozstřílel Elche a jeho defenzíva opět nadělovala. Bílý balet utancoval svého soupeře, který se nechytil zadaného tempa a až do konce nestíhal. Hrdinou utkání se stal portugalský mág Cristiano Ronaldo, který vstřelil čtyři branky. Jednu přidal Gareth Bale, který načal skvělý obrat. Jako první totiž udeřilo Elche.

Preview: Real Madrid - Elche CF

Elche přijede ve vloženém kole španělské La Ligy do Madridu a čeká jej velmi náročný úkol. Domácí Real Madrid je totiž ve formě a každý jeho zápas slibuje množství branek v síti soupeře. Překvapí jej Elche, nebo Real dodrží standard v počtu vstřelených branek?

Elche CF - SD Eibar 0:2

Ligový nováček z Eibaru nepřestává překvapovat. V páteční předehrávce čtvrtého kola totiž baskický klub zvítězil na půdě Elche 2:0, o čemž rozhodl již v prvním poločase. Na góly Daniho Garcíi s Raúlem Albentosou domácí celek nedokázal jakkoli zareagovat a přenechal soupeři jak tři body, tak postavení v tabulce nad sebou.

Preview: Elche CF - SD Eibar

Loňský nováček vyzve toho letošního - i tak by šlo ve zkratce charakterizovat páteční předehrávku Primera División mezi Elche a Eibarem. Hosté se nacházejí v poněkud nevýhodné situaci, zatímco Elche se zdá být po úvodní prohře od Barcelony na vzestupu.

Rayo Vallecano - Elche CF 2:3

Přestřelka na stadionu Vallecas v Madridu nakonec vynesla tři body hostům z Elche za vítězství 2:3. Hosté si během druhého poločasu vypracovali dvoubrankový náskok díky gólům Jonathase a Mosquery, Bleskům pak už nepomohla ani penalta nařízená v 90. minutě. Elche se posunulo do vytouženého středu tabulky, Rayo je se dvěma remízami patnácté.

Preview: Rayo Vallecano - Elche CF

Rayo se po zápase v La Coruňi a reprezentační přestávce opět představí v domácím prostředí. Na souboj vyzve Madriďany Elche, které si v minulém kole připsalo první bod v nové sezóně. Favoritem by mělo být domácí mužstvo, které vloni Elche na svém hřišti vyprovodilo vysoko 3:0.

Elche CF - Granada CF 1:1

Elche vybojovalo zaslouženou remízu 1:1 s Granadou po brance Davida Lombána v první minutě nastavení a svěřenci Frana Escribá tak mohou slavit první bodový zisk v sezóně. Granadě k zisku tří bodů nakonec nepomohla branka Frana Rica z 81. minuty, obě si tak mužstva připisují pouze bod.