Atlético Madrid Španělsko - Atlético Madrid - Expres Zprávy

26.04.202409:24

Witsel se dočká smlouvy na jeden rok

Pětatřicetiletý belgický stoper Axel Witsel má v Atlétiku Madrid platnou smlouvu pouze do konce sezóny, jak každopádně uvádí španělský sportovní list Marca, dojde k prodloužení spolupráce, lépe řečeno španělský celek má takový krok v plánu. Italský novinář Fabrizio Romano k těmto zprávám, jež se kolem Belgičana objevily už během čtvrtka, dodal, že délka nového kontraktu by měla být platná do června roku 2025.

marca.com, twitter.com/FabrizioRomano
25.04.202422:46

Witsel rokuje s Atléticem

Atlético Madrid je sice po nepříliš vyvedené sezoně svolné k celé řadě defenzivních změn, muž předělaný na stopera by však mohl zůstat. Axel Witsel totiž s klubem aktuálně jedná o prodloužení kontraktu.

football-espana.net
25.04.202422:18

Fenerbahce si nenechá Söyüncüho

Caglar Söyüncü po nepovedeném půlroce v Atléticu Madrid zamířil na hostování do Fenerbahce, ani tam se mu však nedaří prosadit. Istanbulský celek proto nebude usilovat o setrvání tureckého stopera a Atléti tak musí přemýšlet, jak se svou letní posilou naložit.

24.04.202416:56

Gabriel Paulista nedokončil trénink

Altéticu Madrid se na dnešním tréninku zranil Gabriel Paulista, jenž utrpěl výron kotníku. Brazilský obránce pravděpodobně vynechá nadcházející utkání s Athleticem.

mundodeportivo.com
24.04.202414:58

Atléticu Madrid se uzdravil Morata

Álvaro Morata nechyběl na středečním tréninku Atlética Madrid. Zkušený útočník je fit po zánětu trojklanného nervu.

21.04.202411:50

Morata neodcestoval do Alavésu

Atlético Madrid se dnes představí na půdě Deportiva Alavés a v jeho výpravě schází Álvaro Morata, španělský útočník nestihl doléčit virózu.

20.04.202423:30

Alonso jedná s Atléticem

Marcos Alonso se v létě s největší pravděpodobností rozloučí s Barcelonou, přesto by měl zůstat ve Španělsku. Aktuálně vede rozhovory s Atléticem Madrid, byť ty neprobíhají úplně hladce, a ve hře tak jsou i další možnosti.

20.04.202423:00

Moratův start v ohrožení

Atlético Madrid se v neděli na hřišti Alavésu pokusí částečně napravit vypadnutí z Ligy mistrů, chybět u toho ovšem může Álvaro Morata. Španělského útočníka totiž trápí nemoc, kvůli které zmeškal trénink a je nejisté, zda se vypraví na cestu do Baskicka.

marca.com
19.04.202411:11

Atlético si vyhlédlo Hincapiého

Vedení Leverkusenu čeká pořádná fuška, pokud chce udržet své klíčové hráče a terčem spekulací se nyní stal také Piero Hincapié. O ekvádorského obránce je zájem ve Španělsku, do svých řad by ho rádo přetáhlo Atlético Madrid.

19.04.202410:39

Todibo v hledáčku Atlética Madrid

Jean-Clair Todibo v minulosti neuspěl v Barceloně a ve španělské lize by si reputaci mohl napravit díky dalšímu angažmá. Obránce hraje za Nice, zájem o něho pak hlásí Atlético Madrid.

16.04.202422:54

Dortmund doma přestřílel Atlético

Výsledek odvety čtvrtfinále Ligy mistrů: Dortmund - Atlético Madrid 4:2 (34. Brandt, 39. Maatsen, 71. Füllkrug, 74. Sabitzer - 49. vlastní Hummels, 64. Correa), první zápas 1:2, postupuje Dortmund.

16.04.202421:49

Poločas: Dortmund - Atlético 2:0

Poločasový výsledek odvety čtvrtfinále Ligy mistrů: Dortmund - Atlético Madrid 2:0 (34. Brandt, 39. Maatsen), první zápas 1:2.

16.04.202419:59

Sestavy: Dortmund - Atlético

Základní sestavy pro dnešní odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů:

Dortmund: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Adeyemi, Brandt, Sancho - Füllkrug.

Atlético: Oblak - Molina, Witsel, Giménez, Hermoso, Azpilicueta - Llorente, Koke, De Paul - Morata, Griezmann.

uefa.com
16.04.202408:45

Borussia se o postup utká s Atlétikem

Blíže postupu do semifinále a zároveň vzájemnému souboji je po úvodním zápase Ligy mistrů z minulé středy španělský celek, který čeká na půdě Borussie odveta milionářské soutěže. Atlético vedlo nad Dortmundem o dvě branky, jenže pak inkasovalo a v závěru se strachovalo o vítězství, jelikož hosté dvakrát trefili břevno. Borussia mezi čtyři nejlepší v Lize mistrů postoupila naposledy v sezoně 2012/13, Atlético v roce 2017.

ČTK
15.04.202411:13

Atlético bude jednat s Griezmannem

Antoine Griezmann zřejmě dostane možnost dohrát kariéru v Atléticu Madrid. Francouzskému útočníkovi je 33 let a smlouvu má do června 2026, vedení španělského celku je pak připraveno zahájit jednání o prodloužení spolupráce.

14.04.202413:13

V Dortmundu za dozoru Slovinců

Dortmund v úterý hostí Atlético Madrid a jako hlavní rozhodčí odvetu čtvrtfinále LM povede Slavko Vinčić, na pomezí mu budou pomáhat slovinští asistenti Tomaž Klančnik a Andraž Kovačič.

uefa.com
14.04.202409:40

Saúl Ñíguez se zranil

Atlético Madrid porazilo Gironu, radost ze tří bodů ale kazí jedno zranění. Utkání nedohrál Saúl Ñíguez, záložník se zranil těsně před koncem prvního poločasu a je ohrožen jeho start v zápase proti Dortmudnu.

13.04.202411:04

Hermoso se vrací do nominace

Mario Hermoso je po měsíční pauze připraven na návrat do sestavy Atlética Madrid. Obránce od poloviny března laboroval se svalovým zraněním, nyní je fit a jeho jméno figuruje v nominaci na zápas proti Gironě.

11.04.202413:42

Griezmann hráčem zápasu

Antoine Griezmann dostal cenu pro nejlepšího hráče prvního čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Atléticem Madrid a Dortmundem. Španělský klub vyhrál 2:1, francouzský útočník odehrál celý zápas a připravil jednu branku.

uefa.com
11.04.202412:26

Griezmann: Vyhráli jsme, to je důležité

Atlético Madrid se ve středu večer v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů dočkalo prvního vítězství v sedmi zápasech proti německým soupeřům od domácí výhry 1:0 proti Leverkusenu ve skupinové fázi sezony 2019/20. Cenu pro muže zápasu si pak odnesl útočník Antoine Griezmann. "Vyhráli jsme, což je důležité, nezáleží na tom, jak to dopadlo. Škoda, že jsme inkasovali gól a ukončili zápas s pocitem, že nás zatlačili do obrany. Ale první zápas čtvrtfinále jsme zvládli a za vítězstvím musíme jít také v odvetě," uvedl francouzský internacionál.