Álvarezův sporný dvojdotek zařídil změnu pravidel. Podobné penalty se budou kopat znovu

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Související články
Zobrazit jen nejnovější
Zobrazit všechny

Álvarez do dubna nepomůže Athleticu, obránce baskického klubu si odpyká trest za doping
08.09.2025, 13:50

Álvarez užil lék proti vypadávání vlasů, neprošel dopingovým testem. Má zastavenou činnost
11.07.2025, 12:46

Mistrovství světa klubů předvedlo jednu z novinek. Sudí vysvětlil rozhodnutí divákům
16.06.2025, 12:57

Atlético nebylo ochotné zaplatit tolik, kolik Feyenoord požadoval, přiznal Hancko
03.06.2025, 19:00

Atlético ukončilo spekulace: Griezmann podepsal novou smlouvu do roku 2027
02.06.2025, 21:44

Infantino na Blízkém východě doprovázel Trumpa, nestíhal kongres FIFA. Zástupci UEFA odešli
16.05.2025, 11:42

Álvarezova penalta by mohla vést ke změně pravidel. UEFA chce otevřít diskuzi o dvojdoteku
13.03.2025, 16:18
Komentáře (19)
Přidat komentářJsem zvědavý, jestli nastane situace, ze napere bombu do břevna a míč se odrazí přímo do něj, bez možnosti uhnout. Neumyslný dvojdotek a opakování penalty? Nebo v článku chybí informace o tom, kdy k neumyslnemu dvojdoteku může dojít?
jak to myslíš bez možnosti uhnout?
Napali balon vsi silou, uklouzne, balon se odrazí přímo na něj. Nemůže uhnout. Vím, ze je takový scénář hypoteticky, ale rád vymyslím blbosti a zajímalo by mě, jestli je tohle podchyceno nebo nikoliv.
jo takhle; tak to si myslim, že bude podchycený nějakym časovym určením
Nevím, no. Jakože stane se, je to smůla, nicméně takových prvků ve fotbale je
Jasně. Až potom, co se posloužilo Reálu, tak se to ujasni, nic nového.
Potrat měl být u tvých rodičů fakt řešení.. O jak lépe by na světě bylo, kdybys nebyl.
Ty máš fakt hodně nudný život, když ti ho moje přítomnost na Eurofotbale takto ovlivňuje
Ale to nevadí, I looseři musí být v populaci.
Nevšímej si ho. Někdo tady dřív psal, že je to rom a ještě k tomu gay a ti to mají těžké, protože je mlátí nejen skini, ale i jejich vlastní.
Jasně, měl se okamžitě zastavit zápas a svolat konference aby se hlasovalo jak to teda bude
Nn, mělo se to pravidlo držet, dokud to nepoškodí taky Real, ať je to fifty-fifty.
Teď už je to Atleticu k hovnu a takové situace jsou hodně vzácné. Navíc to zase bude jako pravidla s rukama v pokutovém území takže bude záležet jak si rozhodčí zrovna vyloží pravidla a jak bude potřeba podle situace ty pravidla ohnout.
Co je to za 3,14čovinu? Jak se jako bude určovat, jestli to bylo úmyslné nebo neúmyslné?
Co takhle opakování útočné akce při neúmyslném offsidu?
a žlutá pro oba útočící hráče při úmyslném
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele