St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 1:2

Svěřenci kouče Terryho Butchera se po dlouhé době odpoutali od posledního místa tabulky a po velice dobrém výkonu si odvážejí všechny tři body ze St. Mirren Parku. Soupeř, který byl minule deklasován Celticem poměrem 0:5, zřejmě zažívá krizi a může být rád, že doposud získal solidní počet bodů. Klesl pouze o jednu příčku, je sedmý s dvaceti body. To Caledonian poskočili na desáté místo se ziskem patnácti bodů.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

Fotbalistům St. Mirrenu se v letošní sezóně daří nad očekávání a v tuto chvíli se nacházejí na šestém místě tabulky, tedy v horní polovině SPL. Doposud nasbírali v šestnácti zápasech dvacet bodů, ovšem ve vyrovnané soutěži je porážka s konkurentem může okamžitě poslat na spodek tabulky.

Celtic FC - St. Mirren FC 5:0

Fotbalisté Celticu si s nabuzeným soupeřem nebrali žádné servítky a tentokráte ho přehráli rozdílem třídy, v tuto chvíli se tak přiblížili na rozdíl čtyř bodů na vedoucí Jezdce z Rangers a před třetím Motherwellem si vytvořili už pětibodový náskok. Saints klesli na šesté místo za Hearts, nicméně do dalšího kola určitě zůstanou v horních patrech SPL. Ovšem duel v Celtic Parku se jim vůbec nepovedl.

Preview: Celtic FC - St. Mirren FC

Fotbalisté Celticu dokázali ve středeční dohrávce zdolat nováčka z Dunfermlinu a konečně tak mají stejný počet zápasů jako Jezdci z Rangers. Na svého konkurenta se dotáhli na rozdíl sedmi bodů a určitě jsou ještě ve hře o titul. Navíc si vytvořili tříbodový náskok na třetí Motherwell a zajisté ho ještě chtějí navýšit. Nyní se střetnou z nevyzpytatelným St. Mirrenem, který už několikrát obral o body i ty největší favority.

St. Mirren FC - Dunfermline Athletic 2:1

St.Mirren doma porazil Dunfermline 2:1 a připsal si důležité tři body. Co se týče hostí, tak ti nedokázali navázat na výhru z minulého kola a po porážce zůstávají v sestupovém ohrožení. Pod výhrou 2:1 se nejvíce podepsali McLean a Hasselbaink.

Preview: St. Mirren FC - Dunfermline Athletic

Lepšící se St. Mirren přivítá v rámci 15.kola Dunfermline. Desatý tým soutěže v minulém kole prolomil několikazápasovou sérii bez vítězství a s prázdnou by se nerad vracel i nyní. V případě výhry domácích, by se St. Mirren za jistých okolností mohl posunou na páté či dokonce čtvrté místo skotské soutěže.

St. Mirren FC - Heart of Midlothian 0:0

Pouze v jednom jediném sobotním zápase se diváci branek nedočkali a sice v St. Mirren Parku, kam zavítali Hearts. Nejvýraznější postavou byl slovenský brankář Marián Kello, který zlikvidoval čtyři tutovky domácích.

Preview: St. Mirren FC - Heart of Midlothian

Napravovat dvě předchozí porážky budou fotbalisté Heart of Midlothian, kteří se představí na půdě nevyzpytatelného St. Mirrenu. V současnosti se jedná o dva sousedy z tabulky, domácí St.Mirren je šestý, Hearts dokonce pátí.

St. Johnstone FC - St. Mirren FC 0:1

Tři body z venčí si poněkud překvapivě připsal St.Mirren a stačila mu k tomu jediná branka Mcleana devět minut před koncem. St.Johnstone ale čtvrtou pozici udržel, neboť Hearts v souběžně hraném utkání podlehli Kilmarnocku.

Preview: St. Johnstone FC - St. Mirren FC

V McDiarmid Parku přivítá St.Johnstone fotbalisty St.Mirrenu. Domácí tým má před svým soupeřem šestibodový náskok, ovšem v případě ztráty může přijít o vysněnou čtvrtou pozici, neboť se na pohárová místa tlačí Hearts.

St. Mirren FC - Hibernian FC 2:3

Hibernian získalo své třetí vítězství v sezóně a od sestupové poslední příčky se vzdálilo na rozdíl tří bodů. Domácímu St. Mirrenu prostě zápas nevyšel, několikrát chyboval a ani dva góly Paula McGowana na body nestačily. Za hosty se dvakrát trefil Leigh Griffiths a jednou Sean O'Hanlon.

Preview: St. Mirren FC - Hibernian FC

Fotbalisté St.Mirrenu v první třetině základní části SPL předváděli vcelku slušné výkony a ty jim vynesly prozatímní šesté místo, se kterým by vedení na konci ročníku jistě bylo spokojeno. Rozdíly mezi celky jsou však naprosto minimální a Saints tak potřebují nadále rozšiřovat svůj bodový účet. Nyní k tomu mají ideální příležitost, v domácím prostředí v Saint Mirren Parku přivítají konkurenční Hibernian, které je na chvostu SPL.

Rangers FC - St. Mirren FC 1:1

Dlouhá série bez ztráty kytičky je u konce. Rangers doma pouze remizovali se St.Mirrenem 1:1, ale z jejich náskoku jim vlastně nic neubylo. Největší konkurent Celtic rovněž ztratil, takže neni důvod k panice. Přesto Rangers ještě v 90. minutě vedli.

Preview: Rangers FC - St. Mirren FC

Suverénní lídr skotské soutěže Rangers bude usilovat o další body proti St.Mirrenu. Náskok domácích na čele soutěže je enormní a dá se předpokládat, že v Ibrox Parku překvapení nenastane.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 2:1

Inverness otočil nepříznivě se vyvíjející duel se St. Mirrenem, zvítězil 2:1 a přiblížil se na dostřel předposledním Dunfermline. St. Mirren zůstává na šesté příčce. Skóre sice otevřel hostující McAusland, jenže ještě do přestávky vyrovnal Shinnie a o tříbodovém zisku pro domácí rozhodl dvanáct minut před koncem Tade.