Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Preview: Rangers FC - Dundee United

Dundee United čeká v sobotu těžký zápas, cestuje na stadion vedoucího celku tabulky, Rangers FC. Hosté potřebují zvítězit, pokud stále chtějí pomýšlet na účast v evropských pohárech, domácí bojují o titul.

Aberdeen FC - Dundee United 2:1

Šance Aberdeenu na třetí místo žijí i po dnešním zápase, jelikož tým Jimmyho Calderwooda porazil na Pittodrie Stadium Dundee United 2:1. Dvoubrankové vedení zajistili domácím Richard Foster a Karim Touzani, za United pak už pouze snižoval Danny Swanson.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Souboj o účast v Poháru UEFA, se odehraje na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen přivítá čtvrté mužstvo tabulky Dundee United.

Motherwell FC - Dundee United 2:2

Velmi vyrovnaný byl souboj mezi Motherwellem a Dundee United a po právu si oba kluby připisují na své konto bod za remízu 2:2. Do vedení šli už v 17. minutě domácí, gólem Portera, těsně před koncem poločasu ale bylo vyrovnáno, když si vlastní gól vstřelil Craigan. V 50. minutě znovu vedl Motherwell, podruhé se trefil Porter a až 86. minuta znamenala vyrovnání z kopačky Wilkieho.

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Soubojem o třetí příčku by se dal nazvat sobotní zápas na Fir Parku mezi domácím Motherwellem a Dundee United. Lépe jsou na tom v tabulce domácí, mají náskok dvou bodů a ještě jeden zápas k dobru.

Dundee United - Hibernian FC 1:1

Souboj dvou sousedů v tabulce skotské ligy skončil nerozhodně. Dundee United remizovalo s Hibernianem 1:1. V 57. minutě poslal hosty do vedení Dean Shiels, o čtyři minuty později vyrovnal z pokutového kopu Noel Hunt.

Preview: Dundee United - Hibernian FC

V nedělní dohrávce 34. kola skotské nejvyšší soutěže se na Tannadice Parku představí domácí Dundee United a edinburghský Hibernian.

Dundee United - Rangers FC 3:3

Šestigólová přestřelka byla k vidění na Tannadice Parku, v zápase mezi Dundee United a Rangers FC. Do vedení šli v 37. minutě domácí gólem Kalvenese, minutu před koncem poločasu ale vyrovnal Weir. Ve druhé půli se za domácí trefil Hunt a vlastní gól si dal obránce Rangers Cuellar. Za hosty potom skórovali Novo a Boyd, zápas tak skončil smírně 3:3.

Preview: Dundee United - Rangers FC

Dundee United čeká velmi těžký soupeř - vedoucí klub tabulky, Rangers FC. Dundee je ovšem jedním ze tří klubů bojujících o poslední vstupenku do pohárové Evropy, zaváhat tak nesmí ani pro Rangers.

Heart of Midlothian - Dundee United 1:0

Heart of Midlothian na svém hřišti dokázali porazit třetí tým skotské ligy Dundee United 1:0. Jedinou branku zápasu zařídil v první půli Laryea Kingston.

Preview: Heart of Midlothian - Dundee United

V Edinburghu se na Tynecastle odehraje bitva mezi domácími Heart of Midlothian a třetím týmem skotské ligy Dundee United.

Dundee United - Motherwell FC 2:0

V přímém souboji o příčky zaručující účast v evropských pohárech bylo úspěšnější domácí Dundee United, které na Tannadice Parku zdolalo Motherwell 2:0. Obě branky padly až v poslední čtvrthodině utkání. Nejprve se prosadil Danny Swanson, poté pečetil skóre Mark De Vries.

Preview: Dundee United - Motherwell FC

Souboj dvou sousedů v tabulce uvidí diváci v Dundee. Čtvrtí United přivítají o příčku hůře postavený Motherwell.

Celtic FC - Dundee United 0:0

Celticu se o trochu vzdálila obhajoba titulu ve skotské Premier League, jelikož na domácím stadionu uhrál s Dundee United pouze bezbrankovou remízu.

Preview: Celtic FC - Dundee United

V předehrávce 30. kola skotské Premier League se střetne na Celtic Parku domácí tým Gordona Strachana s Dundee United, jenž se v tabulce nachází na čtvrté pozici.