Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Gretna FC - Dundee United 0:3

Gretna nezopakovala výsledek z minulého kola a v odloženém zápase podlehla Dundee United na Fir Parku 0:3. O branky hostí se postarali Garry Kenneth, Morgaro Gomis a David Robertson.

Preview: Gretna FC - Dundee United

Na Raydale Parku dnes diváci uvidí souboj domácí Gretny, jenž se nachází na poslední dvanácté příčce a čtvrtého Dundee United.

Dundee United - St. Mirren FC 1:1

Zápas mezi Dundee United a St. Mirrenem vítěze neměl, oba kluby si připisují bod ze remízu 1:1. Nejprve poslal domácí do vedení v 69. minutě Dillon, za St. Mirren vyrovnal až v posledních minutách hry Dorman.

Preview: Dundee United - St. Mirren FC

Dundee United přivítá na svém stadionu St. Mirren a rozhodně ho nečeká lehký zápas. St. Mirren v minulém kole potrápil Celtic, kterému se povedlo vsítil gól až v závěrečných minutách hry. Dundee United ztrácí body hlavně kvůli několika remízám.

Dundee United - Falkirk FC 0:0

Falkirku se nepodařilo navázat na vítězství z minulého týdne, jelikož na Tannadice Parku uhrál s místními Dundee United bezbrankovou remízu 0:0.

Preview: Dundee United - Falkirk FC

Šestý Falkirk bude dnes na Tannadice Parku usilovat o druhé vítězství v řadě. V cestě mu bude stát domácí Dundee United, které se nachází na čtvrté příčce skotské ligy.

Inverness Caledonian Thistle - Dundee United 1:1

Zápas mezi Invernessem CT a Dundee United byl velmi vyrovnaný a tak nikoho na konci zápasu nepřekvapilo skóre 1:1. Do vedení se v 68. minutě dostali hosté gólem Buabena, Inverness ale v 84. minutě vyrovnal na konečných 1:1, když se trefil Paatelainen.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Dundee United

V dalším zápase šestadvacátého kola uvidí diváci souboj mezi Invernessem CT a Dundee United. O poznání lépe jsou na tom hosté, drží se na skvělé třetí příčce tabulky, za obry z Glasgowa. Inverness je sedmý a ztrácí na svého soupeře sedm bodů.

Dundee United - Hibernian Edinburgh 1:1

Zápas mezi Dundee United a Hibernian nakonec skončil remízou 1:1 a týmy si tak připisují po bodu. Domácí dostal do vedení ve 13. minutě z pokutového kopu Hunt, těsně po poločasové přestávce ale vyrovnal na konečných 1:1 Rankin.

Preview: Dundee United - Hibernian Edinburgh

Hibernian přijíždí ve 25. kole Premier League na hřiště třetího týmu tabulky, Dundee United. Domácí poslední dva zápasy v lize vyhráli a změnu nebudou chtít dopustit ani proti Hibs.

Kilmarnock FC - Dundee United 1:2

Očekávaným výsledkem skončilo střetnutí Dundee United a Kilmarnocku. United porazili jedenáctý tým Scottish Premier League 2:1. Hosty poslal do vedení Robson, poté skóre zdvojnásobil Conway. V samotném závěru pak korigoval domácí Wales.

Preview: Kilmarnock FC - Dundee United

Souboj dvou týmů z opačných pólů tabulky nabídne ve 24. kole skotské nejvyšší soutěže střetnutí domácího Kilmarnocku, jenž se nachází na jedenácté pozici a třetího Dundee United.

Dundee United - Aberdeen FC 3:0

Dundee United si na svém hřišti, v rámci 23. kola, snadno poradilo s Aberdeenem 3:0. Největší podíl na vítězství měl kapitán domácích Barry Robson, který zařídil dvě branky.

Preview: Dundee United - Aberdeen FC

Možná nejvyrovnanější duel kola uvidí diváci v Tannadice Parku, kde domácí Dundee United, jenž se nachází na páté příčce, přivítá pouze o jedno místo lépe postavený Aberdeen.

Rangers FC - Dundee United 2:0

Rangers zvládli na svém hřišti utkání s Dundee United, zvítězili 2:0 a posunuli se tak na čelo tabulky, o bod před Celtic.