Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Aberdeen FC - Dundee United 0:1

Utkání mezi Aberdeenem a Dundee United skončilo překvapivým vítězstvím hostů, kteří z minima šancí dokázali vytěžit rozhodující branku zápasu. Tu zařídil ve 47. minutě z pokutového kopu Francisco Sandaza.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Aberdeen se na svém stadiónu pokusí napravit zaváhání z minulého kola, proti ale nyní stojí Dundee United, od kterého se čekají mnohem lepší výsledky, než tým doposud předvedl.

Hibernian FC - Dundee United 2:1

Utkání rozhodl útočník domácího Hibernianu Steven Fletcher, který vstřelil obě branky a zařídil tak vítězství 2:1. Za hosty skóroval Lee Wilkie.

Preview: Hibernian FC - Dundee United

Trápící se Dundee United v pátém kole čeká další nepříjemný soupeř. Zavítá totiž na půdu Hibernianu, který touží po nepovedeném minulém domácím utkání opět zvítězit.

Dundee United - Kilmarnock FC 0:2

Kilmarnock ve skvěle rozjeté sezoně pokračoval i na Tannadice Parku, kde porazil po brankách Gavina Skeltona a Dannyho Invincibileho Dundee United 2:0.

Preview: Dundee United - Kilmarnock FC

Kilmarnock se bude snažit prodloužit svou sérii neporazitelnosti i na Tannadice Parku, kde se mu postaví místní Dundee United, které potřebuje po nevydařeném úvodu sezony pořádně zabrat.

Motherwell FC - Dundee United 1:1

Hostující brankař z týmu Dundee United Lukazs Zaluska zachránil svému týmu jednobodový zisk ze hřiště zatím tápajícího celku Motherwellu chycenou penaltou ve druhém poločase.

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Souboj dvou týmů, který loni zažily velmi vydařenou sezonu a skončily v horní polovině tabulky. Souboj týmů, kterým se vůbec nepovedl úvod nové sezony, to je duel mezi domácím Motherwellem a hosty z Dundee United.

Dundee United - Celtic FC 1:1

Francisco Sandaza se stal hrdinou Dundee United, ovšem fanoušci Celticu jeho jméno slyší od dnešního dne neradi. Právě 23letý Španěl obral svým gólem v 79. minutě Celtic o body, zápas skončil remízou 1:1.

Preview: Dundee United - Celtic FC

V dohrávce druhého kola skotské nejvyšší soutěže se představí Dundee a Celtic. Utkání to bude určitě zajímavé, United totiž budou chtít týmu Gordona Stratchana vrátit porážku z posledního kola minulé sezony.

Hamilton Academical - Dundee United 3:1

Nováček skotské Premier League Hamilton Academical hned v úvodním utkání ukázal, že nechce dopadnout jako minulý rok Gretna a díky brankám Tonyho Stevensona, Jamese McArthura a Davida Grahama porazil Dundee United 3:1.

Preview: Hamilton Academical - Dundee United

Dnes večer bude hostit stadion New Douglas Park po dlouhých devatenácti letech opět zápas skotské Premier League. Nováček soutěže Hamilton Academical přivítá čtvrtý tým loňské sezony Dundee United.

Dundee United - Celtic FC 0:1

Mistrovská trofej míří na Celtic Park, jelikož svěřenci Gordona Stratchana dokázali v posledním ligovém kole porazit Dundee United na jeho hřišti 1:0. Vítěznou branku zápasu zařídil Jan Venegoor of Hesselink.

A je to tady! Poslední ligové kolo skotské Premier League. Jeden z trojice dnešních zápasů se odehraje na Tannadice Parku, kde domácí Dundee United přivítá rozjetý Celtic, kterému titul nečekaně téměř padl do klína.

Rangers FC - Dundee United 3:1

Rangers díky dvěma brankám Nacha Nova porazili 3:1 Dundee United a nadále drží první příčku ligové tabulky. Vedoucí gól dal Novo v 7. minutě, v 18. minutě vedení Rangers ještě zvýšil. Hosté snižovali v 76. minutě, po trefě De Vriese, v nastavení si ale Rangers svoji výhru pojistili třetím gólem, tentokrát skóroval Darcheville.