Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Celtic FC - Dundee United 2:2

Překvapivý výsledek se zrodil na Celtic Parku, kde domácí borci pouze remizovali s Dundee United 2:2. Za Hoops se dvakrát prosadil nejlepší střelec týmu Georgios Samaras, za hosty Dixon a Feeney.

Preview: Celtic FC - Dundee United

Celtic v dalším kole na cestě za obhajobou titulu přivítá na domácím hřišti třetí celek skotské Premier League Dundee United, které má zaděláno na ještě lepší celkové umístění než minulou sezonu.

Dundee United - Falkirk FC 1:0

Dundee United v domácím utkání, které bylo součástí dvacátého kola skotské ligy, nezaváhalo, ze souboje s Falkirkem si odneslo výhru 1:0. Jedinou branku vstřelil Scott Robertson.

Preview: Dundee United - Falkirk FC

Zápas třetího s devátým uvidí diváci ve skotské nejvyšší soutěži na stadiónu Tannadice Park. U domácích Dundee stále visí otazník nad startem nejlepšího střelce Francisca Sandazy.

Heart of Midlothian - Dundee United 0:0

Vyrovnaný souboj mezi Hearts a Dundee United nakonec skončil spravedlivou remízou. Ani na jedné straně hráči své šance neproměnili a zápas skončil bezbrankovou remízou.

Preview: Heart of Midlothian - Dundee United

Čtvrtý tým tabulky, Hearts, se v minulém zápase ukázal v dobrém světle, když uhrál remízu s vedoucím Celticem, Dundee ovšem také není nijak lehký soupeř. Hosté už čtyři zápasy v řadě neprohráli.

Dundee United - Rangers FC 2:2

Rangers šli po vysoké výhře nad Hamiltonem z minulého kola do zápasu dobře naladěni, proti ve formě hrajícímu Dundee však výkon nenapodobili a mohou být rádi za remízu 2:2. Do vedení šli Rangers zásluhou Boyda, Wilkie a Feeney ovšem ve druhé půli stav otočili a čtvrt hodiny před koncem zápasu už jen srovnal na konečných 2:2 Lafferty.

Preview: Dundee United - Rangers FC

Ve formě hrající Dundee Unired a Rangers FC si své síly změří v sobotním vzájemném zápase. Oba soupeře od sebe v tabulce dělí deset bodů, i tak se dá ale očekávat zajímavé utkání.

Inverness Caledonian - Dundee United 1:3

Dundee United prokázalo svoji formu i v Invernessu, nad kterým zvítězilo 3:1. Všechny branky padly až ve druhé půli. Nejprve dostal hosty do vedení Daly a náskok zvýšili ještě Conway a Robertson. Rooneymu se podařilo v 73. minutě už jen snížit stav na konečných 1:3.

Preview: Inverness Caledonian - Dundee United

Na Caledonian Stadium zavítá v sobotu odpoledne čtvrtý tým skotské Premier League Dundee United, které bude plnit roli mírného favorita v duelu s domácím Invernessem.

St. Mirren FC - Dundee United 0:2

Dundee United s přehledem zvládlo utkání na St. Mirren Stadium, kde zvítězilo nad místními Saints 2:0. Největší zásluhu na vítězství měl Jon Daly, který vstřelil dvě branky.

Preview: St. Mirren FC - Dundee United

Předposlední mužstvo tabulky skotské ligy přivítá ve svém stánku St. Mirren Stadium čtvrté Dundee United, které prožívá mírnou ztrátu formy.

Dundee United - Hamilton Academical 1:1

V patnáctém kole nejvyšší skotské soutěže byl v utkání domácího Dundee United a hostů z Hamiltonu jasným favoritem domácí celek. Hosté se však v 8. minutě dostali do vedení a Dundee nakonec mohlo být rádo za plichtu. Vyrovnávací gól totiž přišel až v 90. minutě. Dundee si stále drží čtvrtou pozici se ziskem 23 bodů. Hamilton zůstává poslední s 11 body.

Preview: Dundee United - Hamilton Academical

Souboj týmů z opačných pólů tabulky se uskuteční na Tannadice Parku, kde domácí Dundee United hostí poslední celek Scottish Premier League Hamilton.

Kilmarnock FC - Dundee United 2:0

Kilmarnock nečekaně ukončil skvělou sérii Dundee bez porážky, když na svém hřišti zvítězil 2:0. Nejprve se z penalty prosadil Hamill, poté vítězství zpečetil David Fernandez.