Dundee United Skotsko - Dundee United - Zprávy

Preview: Motherwell FC - Dundee United

Motherwell se stále nedostal do nejlepší šestky soutěže a nyní to bude mít ještě těžší. O body totiž bude bojovat s Dundee United, který hraje o evropské poháry a myslí jen na výhru.

Falkirk FC - Dundee United 0:1

Dundee United zápas ve Falkirku zvládl a díky gólu z pokutového kopu zvítězil 1:0. Rozhodující branku utkání vsítil ve 27. minutě z penalty Craig Conway a zajistil svému týmu tři body.

Preview: Falkirk FC - Dundee United

Dundee United se poslední měsíc zmítá v herní krizi, která se stále prohlubuje a ambiciózní klub přichází o body, důležité pro boj o evropské poháry. Šanci vylepšit bilanci dostane tým kouče Craiga Leveina ve Falkirku.

Dundee United - Heart of Midlothian 0:1

Očekávaný zápas mezi Dundee United a Hearts skončil vítězstvím hostů 1:0. Heart of Midlothian tak utekl díky gólu Stewarta svému pronásledovateli v tabulce už na pět bodů.

Preview: Dundee United - Heart of Midlothian

Očekávaný souboj o třetí ligovou příčku se odehraje v Dundee, kde místní United narazí na Heart of Midlothian. Zvítězí domácí tým vedený koučem Leveinem, nebo Hearts v čele s Csabou Laszlem?

Aberdeen FC - Dundee United 2:2

Nerozhodný výsledek přinesl souboj dvou týmů bojujících o pohárovou Evropu. Aberdeen na Pittodrie Stadium remízoval s Dundee United 2:2. Za domácí skórovali Scott Severin a Alexander Diamond, v hostujícím týmu se z branky radovali Francisco Sandaza a David Robertson.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Na Pittodrie Stadium se dnes potkají dva sousedé v tabulce skotské ligy. Domácí Aberdeen hájící pátou pozici vyzve k souboji o příčku lépe postavené Dundee United.

Dundee United - Inverness Caledonian 1:1

Dundee United není v poslední době zcela ve formě a vidět to bylo i v dnešním utkání proti Invernessu. Hosté šli dokonce už po šestnácti minutách hry do vedení a až v 79. minutě se podařilo srovnat na konečných 1:1 Wilkiemu.

Preview: Dundee United - Inverness Caledonian

Dundee United čeká v sobotu zápas proti poslednímu Invernessu, tým kouče Craiga Leveina ale nehodlá svého soupeře podceňovat. Inverness se stále výsledkově trápí, favoritovi zápasu ale nehodlá dát nic zadarmo.

Rangers FC - Dundee United 2:0

Rangers si ve vypjatém zápase proti Dundee United nakonec připsali vítězství, díky gólu teprve sedmnáctiletého Johna Flecka. Fleck se prosadil v 78. minutě z pokutového kopu a v nastavení ještě zvýšil na konečných 2:0 Lafferty.

Preview: Rangers FC - Dundee United

Ibrox Park uvidí velmi zajímavý souboj mezi druhými Rangers a třetím celkem tabulky, Dundee United. Domácí mužstvo si nesmí dovolit zaváhat, Dundee United ale hodlají z Glasgowa přivést body.

Dundee United - St. Mirren FC 3:2

V dramatickém utkání na Tannadice Stadium nakonec zvítězilo domácí Dundee United, které porazilo St. Mirren 3:2. Dva góly zaznamenal domácí Warren Feeney.

Preview: Dundee United - St. Mirren FC

Součástí 23. kola Scottish Premier League je utkání Dundee United, které na Tannadice Parku přivítá St. Mirren, jehož v posledním kole přibrzdil v jeho spanilé jízdě Hibernian.

Dundee United - Motherwell FC 0:4

Dundee United bylo až do posledního ligového kola na třetí příčce tabulky a jen málo fanoušků očekávalo, že by Motherwellu podlehlo. Domácí tým ale na tento zápas a prohru 0:4 jistě dlouho nezapomene.

Preview: Dundee United - Motherwell FC

Ještě v minulé sezóně bojovaly oba kluby na předních ligových příčkách, v probíhající sezóně jsou však na zcela opačných pólech tabulky. Zatímco Dundee United bojuje o pohárovou Evropu, Motherwell se trápí až na devátém místě.