Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - Rangers FC

Možná nejočekávanější zápas kola se odehraje v Aberdeenu, kam přijedou druzí Rangers. Aberdeen bojuje o evropské poháry a zatím se mu daří, povede se mu i utkání proti silným Rangers?

Aberdeen FC - Celtic FC 4:2

Svědky velké přestřelky byli v neděli odpoledne diváci na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen přestřílel favorizovaný Celtic 4:2. Hvězdou utkání se stal obránce Dons Zander Diamond, jenž dvěma góly rozhodl o vítězství červených.

Preview: Aberdeen FC - Celtic FC

Lídr tabulky Celtic zavítá v neděli odpoledne na Pittodrie Stadium, kde domácí zápasy hraje pátý celek skotské ligy Aberdeen.

Kilmarnock FC - Aberdeen FC 1:2

Dohrávka sedmnáctého ligového kola, mezi Kilmarnockem a Aberdeenem nakonec překvapivý výsledek nepřinesla. I když se domácí celek dostal už po deseti minutách hry do vedení, Miller dvěma góly rozhodl o výhře Aberdeenu 2:1.

Hamilton Academical - Aberdeen FC 2:0

Velmi cenné tři body získal v New Douglas Parku domácí Hamilton, který porazil Aberdeen 2:0. Z pokutového kopu otevřel skóre Simon Mensing, druhou branku přidal Richard Offiong.

Preview: Hamilton Academical - Aberdeen FC

Velice těžký duel čeká na poslední tým Clydesdale Bank Premier League Hamilton, jenž na New Douglas Parku hostí Calderwoodův Aberdeen, který hájí šestou pozici.

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 1:0

Aberdeen v dnešním zápase jasně přehrál Hearts a zaslouženě bral všechny tři body. O výhru domácího celku se postaral v 36. minutě hry Lee Miller, hosté do konce zápasu odpovědět nedokázali.

Preview: Aberdeen FC - Heart of Midlothian

Aberdeen bude ve dvacátém ligovém kole bojovat o čtvrtou příčku tabulky s Hearts. Aberdeem hodlá na vlastním hřišti pokračovat v oslnivé formě, i když Hearts nejsou lehkým soupeřem.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 0:3

Aberdeen nedal slabému Invernessu šanci a na venkovním hřišti ho dokázal porazit 3:0. O vedení se zasloužil už po šesti minutách hry Mulgrew, v 51. minutě zvýšil McDonald a o pět minut později pojistil výhru Aberdeenu Mackie.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Invernessu se nedaří a tým tak klesá tabulkou dolů, naopak jeho sobotní soupeř, šestý celek tabulky Aberdeen, předvádí v poslední době dobré výkony.

Aberdeen FC - Falkirk FC 2:1

Tři body si z domácího utkání odnesli hráči Aberdeenu, kteří porazili 2:1 Falkirk. Do dvoubrankového vedení dostal domácí mužstvo Lee Miller, minutu před koncem pouze korigoval výsledek Steve Lovell.

Preview: Aberdeen FC - Falkirk FC

Souboj týmů, kterým by určitě slušelo lepší postavení v tabulce skotské ligy, než na jakém se nyní nachází, se uskuteční na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen hostí Hughesův Falkirk.

Preview: Kilmarnock FC - Aberdeen FC

Kilmarnock přivítá v sedmnáctém kole na svém hřišti zvedající se Aberdeen. Hostům se start sezóny nevydařil, o to větší formu však mají v posledních týdnech, naopak domácí Kilmarnock je na tom hůře.

Aberdeen FC - Motherwell FC 2:0

Aberdeen si s Motherwellem na vlastním hřišti poradil a díky vítězství 2:0 si připisuje do tabulky tři body. Vedení zajistil domácím po hodině hry Gary McDonald a o pár minut později upravil z penalty na konečných 2:0 Lee Miller.

Preview: Aberdeen FC - Motherwell FC

Aberdeenu ani Motherwellu se minulé kolo nevydařilo, o to více si budou chtít chuť napravit ve vzájemném zápase. Oba kluby myslí jen na výhru, která by je posunula do vyšších pater tabulky.