Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - Hibernian FC

Aberdeen má poslední šanci kvalifikovat se do Evropské Ligy, musí však zvítězit v nedělním zápase nad nevyzpytatelným Hibernianem. Ten v posledních utkáních ukázal, že se s ním musí počítat.

Rangers FC - Aberdeen FC 2:1

Rangers se ve vypjatém utkání proti Aberdeenu radovali z výhry 2:1 a až do nedělního zápasu Celticu se nyní posunuli znovu na první ligovou příčku. Utkání okořenily také dvě vyloučení, hned v první půli.

Preview: Rangers FC - Aberdeen FC

Rangers zřejmě budou až do závěrečného ligového kola bojovat o mistrovský titul, ovšem musí porazit nevyzpytatelný Aberdeen. Ten stále bojuje o pohárovou Evropu a v Ibrox Parku chce proto překvapit.

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 0:0

Přestože dohrával Heart of Midlothian zápas proti Aberdeenu bez vyloučeného Mariuse Zaliukase, dokázal ubránit bezbrankovou remízu. Přestože tomu výsledek nenapovídá, byl zápas na šance velice bohatý.

Preview: Aberdeen FC - Heart of Midlothian

Aberdeen čeká netradičně v úterý zápas proti Heart of Midlothian a manažer domácího celku Jimmy Calderwood si je jistý, že jen tři body udrží jeho tým ve hře o evropské poháry.

Dundee United - Aberdeen FC 1:1

Dundee United zdaleka nemá ještě Pohár UEFA jistý, dnes totiž pouze remizovalo na domácím hřišti s Aberdeenem 1:1. Do vedení šli po půl hodině hry hosté zásluhou Lee Millera. O chvíli později srovnal David Goodwille.

Preview: Dundee United - Aberdeen FC

O Pohár UEFA se dnes bude bít na Tannadice Parku domácí Dundee United s pátým celkem skotské ligy Aberdeenem, který ztrácí na čtvrté místo čtyři body.

Aberdeen FC - Celtic FC 1:3

Celtic v prvním duelu nadstavbové části skotské Premier League nezaváhal a na Pittodrie Stadium zvítězil nad Aberdeenem 3:1. Domácí nejprve poslal do vedení Maguire, Celtic ale poté zásluhou vlastní branky Considineho a dvěma góly McDonalda stav utkání otočil a zvítězil.

Preview: Aberdeen FC - Celtic FC

Mistrovský Celtic zavítá v prvním duelu nadstavbové části skotské Premier League na Pittodrie Stadium, kde se mu postaví houževnatý Aberdeen.

Celtic FC - Aberdeen FC 2:0

Celtic díky výhře 2:0 nad Aberdeenem vede nejvyšší skotskou ligu nyní o čtyři body před Rangers, kteří mají zápas k dobru. Těsně před koncem první půle dostal favorita do vedení Vennegoor of Hesselink a definitivní tečku za utkáním udělal v pětapadesáté minutě McDonald.

Preview: Celtic FC - Aberdeen FC

Celtic základní část skotské Premier League zakončí na svém hřišti v souboji se čtvrtým Aberdeenem.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian 1:0

Zápas mezi Aberdeenem a Invernessem rozhodl svým gólem Gary McDonald a zajistil tak svému týmu umístění mezi nejlepšími šesti kluby skotské Premier League. Utkání bylo velice vyrovnané a vítězný gól vstřelil McDonald až v 79. minutě.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian

Inverness stále bojuje o udržení se v lize a zatím se mu to daří. Tentokrát zajíždí do Aberdeenu, který má stále reálnou šanci na Ligu mistrů, sám si ji ale posledními výsledky vzdálil.

Motherwell FC - Aberdeen FC 1:1

Nerozhodný výsledek se zrodil v sobotu odpoledne na Fir Parku, kde Motherwell remizoval 1:1 s Aberdeenem. Domácí poslal do vedení hned v první desetiminutovce James O'Brien, v druhé půli vyrovnal Chris Maguire.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Aberdeen se bude na Fir Parku snažit o udržení pozice zaručující účast v evropských pohárech. Domácí Motherwell stále bojuje o umístění v horní polovině tabulky.