Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Hibernian FC - Aberdeen FC 0:0

Hibernian mohl po zápase litovat několika neproměněných gólových šancí, které ho stály dva body. S Aberdeenem uhráli Hibs pouze bezbrankovou remízu a připsali si tak bod.

Preview: Hibernian FC - Aberdeen FC

Aberdeen se poslední dobou vzdálil od třetí ligové příčky zajišťující postup do třetího předkola Poháru UEFA a nyní bude navíc hrát na hřišti Hibernianu, který plánuje získat pozici svého soupeře a tím i kvalifikovat se do evropských pohárů.

Aberdeen FC - Hamilton Academical 1:0

Aberdeen se zvedá a zaznamenal svoji první ligovou výhru od ledna, když dokázal porazit 1:0 Hamilton. Jedinou a tedy i vítěznou branku zápasu vstřelil po 28. minutách hry Chris Maguire.

Preview: Aberdeen FC - Hamilton Academical

Jeden ze zápasů 29. kola Scottish Premier League se odehraje na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen přivítá Hamilton.

St. Mirren FC - Aberdeen FC 1:1

Remízou 1:1 skončilo večerní utkání mezi domácím St. Mirrenem a hosty z Aberdeenu. Skóre otevřel v osmasedmdesáté minutě Craig Dargo. V nastaveném čase zajistil hostujícímu celku alespoň bod Tommy Wright.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

St. Mirren, který už sedm zápasu čeká na vítězství, přivítá na svém hříšti ve 28. kole skotské Premier League Calderwoodův Aberdeen.

Aberdeen FC - Kilmarnock FC 0:0

Aberdeen hrál i přes velké množství gólových šancí s Kilmarnockem bez branek. Blíže k výhře byli hosté, ovšem Brysonovu střelu zastavila ve druhé půli tyč.

Preview: Aberdeen FC - Kilmarnock FC

V sedmadvacátém kole skotské ligy zavítá potácející se Kilmarnock na Pittodrie Stadium, kde vyzve domácí Aberdeen, který se nachází na pátém místě tabulky.

Aberdeen FC - Dundee United 2:2

Nerozhodný výsledek přinesl souboj dvou týmů bojujících o pohárovou Evropu. Aberdeen na Pittodrie Stadium remízoval s Dundee United 2:2. Za domácí skórovali Scott Severin a Alexander Diamond, v hostujícím týmu se z branky radovali Francisco Sandaza a David Robertson.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Na Pittodrie Stadium se dnes potkají dva sousedé v tabulce skotské ligy. Domácí Aberdeen hájící pátou pozici vyzve k souboji o příčku lépe postavené Dundee United.

Heart of Midlothian - Aberdeen FC 2:1

Heart of Midlothian se stalo vítězem napínavého souboje proti Aberdeenu. Na Tynecastlu byl k vidění ofenzivní fotbal, ve kterém byli úspěšnější domácí. Výhru 2:1 zařídili Hearts svými góly Nade a Driver, za hosty se trefil Mackie.

Preview: Heart of Midlothian - Aberdeen FC

Aberdeen zajíždí ve 25. kole do Edinburghu, kde se utká s domácím Heart of Midlothian. Ani jeden z klubů v minulém kole nezvítězil, o to více chtějí tři body ze vzájemného souboje.

Falkirk FC - Aberdeen FC 1:0

Důležité vítězství si připsal Falkirk, který na svém hřišti porazil mírného favorita zápasu Aberdeen 1:0. Jedinou branku vstřelil kanonýr Michael Higdon.

Preview: Falkirk FC - Aberdeen FC

Sestupovým pásmem ohrožený Falkirk přivítá ve svém stánku pátý celek skotské Premier League, Calderwoodův Aberdeen.

Aberdeen FC - Rangers FC 0:0

Rangers nedosáhli v zápase proti Aberdeenu na vítězství a promarnili šanci na posunutí se na čelo ligové tabulky. Vyrovnaný zápas skončil bezbrankovou remízou.