VfL Wolfsburg Německo - VfL Wolfsburg - Zprávy

Wolfsburg mění trenéra, rozhodl se odvolat Van Bommela

Mark van Bommel po čtyřech měsících skončil na lavičce Wolfsburgu. Bundesligový celek nevyhrál uplynulých osm soutěžních duelů, což se 44letému kouči stalo osudným...

Další ztráta pro Wolfsburg, tentokrát nestačil doma na Freiburg

Co se Bundesligy týče, byla to pro Vlky čtvrtá porážka v řadě. Přitom do šestého kola. Naopak SC zažívají velice dobré období. Po páté výhře dokonce poskočili na prozatímní třetí příčku.

Freiburg zajíždí hájit čtvrté místo do Wolfsburgu

Freiburg zažívá nadmíru povedenou sezónu. Po osmi odehraných kolech bundesligy je čtvrtý a v rámci dalšího zápasu bude zajíždět do Wolfsburgu, který je šestý.

Salzburg doma znovu úspěšně, po Lille zdolal také Wolfsburg

Salzburg útočí na postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů, skupinu má rozehranou skvěle a po třech kolech má na svém kontě sedm bodů. Rakouský šampion si po remíze ze Sevilly a triumfu nad Lille poradil rovněž s Wolfsburgem, defenzívu německého celku hned dvakrát pokořil Noah Okafor.

Wolfsburg přestal vyhrávat, zlepší si náladu v Salzburgu?

Wolfsburg měl skvělý vstup do sezony a vyhrál první čtyři bundesligové zápasy sezony, od té doby ovšem všechny body nebral a snadné to nebude mít ani ve středu večer. Vlci cestují do Salzburgu a potřebují uspět.

Union Berlín potvrdil dobrou formu i proti Wolfsburgu

Při výhře 2:0 se nepřekvapivě opět prosadil Taiwo Awoniyi, který má tak na kontě už šest zásahů. Die Eisernen oplatili "Vlkům" květnovou porážku, přičemž výběr Marka van Bommela pomalu začíná vyklízet čelní pozice.

Union se utká o evropské poháry s Wolfsburgem, zápas nemá favorita

Union Berlín se utká ve velice důležitém zápase s Wolfsburgem. V případě výhry může svého soka přeskočit v tabulce bundesligy a dostat se na příčky zajišťující evropské poháry.

Gladbach uštědřil Wolfsburgu první domácí porážku

Wolfsburg nestačil doma na Mönchengladbach. Není pochyb, že Hříbatům výrazně pomohly dvě brzké trefy, a poté ještě vyloučení Maxence Lacroixe patnáct minut před koncem řádné hrací doby. Klub z Borussia-Parku tak navázal na týden staré těsné vítězství nad Dortmundem, zatímco Vlci podruhé v řadě prohráli.

"Hříbata" se pokusí navázat na důležité vítězství. V cestě jim stojí Wolfsburg

Domácí Wolfsburg by rád zastavil sérii utkání bez výhry, když ve středu remizoval 1:1 se Sevillou v Lize mistrů. Hostující Mönchengladbach se naopak bude snažit potvrdit cenné vítězství nad Borussií Dortmund.

Wolfsburg neudržel vedení a ze souboje se Sevillou odchází jen s bodem

Fotbalisté Wolfsburgu na svém hřišti přivítali španělskou Sevillu. Domácí vedli od 48. minuty, kdy se trefil záložník Steffen. Svůj náskok však ztratili krátce před koncem utkání, poté co Rakitič srovnal v 87. minutě z penalty na konečných 1:1.

V zajímavě rozjeté skupině na sebe narazí Wolfsburg a Sevilla

Obě úvodní utkání skupiny G Ligy mistrů skončila nerozhodným výsledkem, nyní tak na sebe narazí mužstva, která odlišuje jen počet vstřelených branek. Sevilla by každopádně po domácí ztrátě ráda ve Wolfsburgu nějaké body získala.

Hoffenheim i díky brance Pavla Kadeřábka zdolal Wolfsburg

Před tímto kolem byli Vlci spolu s Bayernem a Freiburgem jediným neporaženým klubem v Bundeslize. Také na domácím stánku TSG vedli, jenže nakonec odjíždějí s prázdnou. V tabulce je tedy předskočil Leverkusen, zatímco Sebastian Hoeneß se může po rozpačitějším úvodu sezony těšit ze druhého vítězství.

Hoffenheim vyhrál dosud jen jednou, teď bude čelit aktuálně druhému Wolfsburgu

Wolfsburg po minulém ligovém střetnutí přišel o stoprocentní bilanci, doma totiž pouze remizoval s Frankfurtem, přepustil zároveň vedoucí místo Bayernu, a bude tak hledat nápravu v souboji s Hoffenheimem. Ten se zatím drží kolem příček ve středu tabulky, doposud uzmul jen jedno vítězství a, jednoduše řečeno, suma sumárum si v podstatě počíná jaksi průměrně.

Wolfsburg sahal v závěru po vítězství, VAR mu ale přiřkl jen bod

Fotbalisté Wolfsburgu na svém hřišti nepotvrdili roli jasného favorita a ze zápasu s Frankfurtem odchází s pouhým bodem. "Orli" dokonce od 38. minuty vedli po trefě Lammerse. Na jeho trefu dokázali domácí odpovědět v 70. minutě, když skóroval Weghorst. V závěru Wolfsburg sahal po vítězství, ale gól z 93. minuty mu nakonec správně nebyl uznán kvůli ofsajdu.

Glasner se vrací na stará známá místa, jeho Frankfurt cestuje do Wolfsburgu

Wolfsburg před pár dny nevstoupil do Ligy mistrů úplně ideálně, po čtyřech ligových výhrách poprvé v sezóně ztratil a byl navíc rád, že uhrál alespoň remízu. Jeho sok z Lille totiž působil lepším dojmem, německý soupeř těžko hledal recept. Vrátit se tak do starých výsledkových kolejí proti Frankfurtu je pro něj jasným cílem, obzvláště když Eintracht není v dobré formě.