Arminia Bielefeld Německo - Arminia Bielefeld - Zprávy

Preview: Arminia Bielefeld - VfL Bochum

V rámci 31. kola přivítá domácí Arminia Bielefeld, která balancuje na hranici sestupové zóny, VfL Bochum.

1. FC Norimberk - Arminia Bielefeld 2:2

Remízou skončilo očekávané utkání klubů bojujících o udržení se v nejvyšší soutěži. Přitom pro předposlední Norimberk to vypadalo tak nadějně. Domácí si už v první půli zápasu zajistili pohodlné dvoubrankové vedení a užuž se zdálo, že získají kýžené tři body. Jenže...

Preview: 1. FC Norimberk - Arminia Bielefeld

Sestupem ohrožený Norimberk hostí v utkání 30. kola německé Bundesligy Arminii Bielefeld, taktéž strachující se o bytí a nebytí v nejvyšší soutěži. Poslední zápasy naznačují, že se norimberským konečně vrací dobrá forma z předchozího ročníku a boj o přežití je dnes pro ně mnohem reálnější.

Gabriel po sezoně odejde z Bielefeldu, přemýšlí o konci kariéry

Český obránce Petr Gabriel má před sebou posledních pět bundesligových utkání v Arminii Bielefeld. Vedení klubu čtyřiatřicetiletému fotbalistovi oznámilo, že s nim již dále nepočítá, ať už se tým v nejvyšší soutěži udrží či nikoli.

Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen 1:0

V boji o záchranu slavila Arminia Bielefeld na domácím hřišti vítězství nad Bayerem Leverkusen a získala důležité body. Bayer Leverkusen jakoby měl alergii na pohárové pozice, odehrál nemastný a neslaný zápas, na jehož konci byla již čtvrtá porážka z pěti posledních utkání.

Preview: Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen

V dalším bundesligovém zápase 29. kola přivítá Arminia Bielefeld celek z horní části tabulky - Bayer Leverkusen. Tentokrát si kouč Michael Frontzek při připravování sestavy pro středeční zápas nenechá koukat do karet. A změny oproti minulému zápasu, kdy Arminia inkasovala porážku od Chotěbuzi, určitě budou.

Energie Cottbus - Arminia Bielefeld 1:0

Třetí výhru v řadě si připsala Chotěbuz, která tentokrát porazila doma dalšího sestupového aspiranta Bielefeld 1:0. Jedinou branku utkání dal krátce po pauze z pokutového kopu Skela.

Preview: Energie Cottbus - Arminia Bielefeld

Mezi méně sledovaná utkání 28. kola nejvyšší německé soutěže jistě patří souboj dvou týmů ohrožených sestupem. Bielefeld se drží jedno místo nad sestupovým pásmem, Chotěbuz se zatím drží o pozici výše.

Arminia Bielefeld - Karlsruher SC 1:0

Bielefeldská Arminia urvala doma vítězství nad Karlsruhe až gólem z poslední minuty. Štastným střelcem byl Leonidas Kampantais.

Preview: Arminia Bielefeld - Karlsruher SC

Do škatulky méně sledovaných utkání bychom měli zařadit souboj mezi Bielefeldem a hosty z Karlsruhe. Ovšem zápas to může být zajímavý, vždyť Karlsruhe platí za černého koně soutěže a Bielefeld dokázal v poslední době celkem zdatně konkurovat svým soupeřům.

Hamburger SV - Arminia Bielefeld 1:1

Guerrero zabránil první domácí porážce Hamburku. V sobotním utkání 26. kola HSV proti kandidátovi sestupu Arminii Bielefeld zařídil Peruánec v 82. minutě spásné vyrovnání.

Preview: Hamburger SV - Arminia Bielefeld

V zápase 26. kola hostí HSV Arminii Bielefeld, která se momentálně nachází přesně na hranici sestupové zóny a bude se z ní chtít určitě dostat. HSV se bude snažit na druhé straně snížit náskok na vedoucí Bayern Mnichov.

Arminia Bielefeld - Werder Brémy 1:1

Brémy dokázaly na půdě zachraňujícího se Bielefeldu jen remizovat 1:1. Domácí Arminia dokonce dlouho vedla díky brance Kirche, bod Werderu zachránil ve druhé půli proměněnou penaltou Diego.

Preview: Arminia Bielefeld - Werder Brémy

25. kolo s sebou mimo jiné přináší i utkání mezi šestnáctým a čtvrtým celkem bundesligové tabulky, tedy Arminí Bielefeld a Werderem Brémy. Hostující a jasně favorizovaný Werder se jistě bude snažit setřást ze sebe krizi, která na něj dolehla v několika posledních bundesligových i pohárových utkáních.

Hannover 96 - Arminia Bielefeld 2:2

Čtyři branky přineslo utkání v Hannoveru mezi domácími borci a Arminií Bielefeld. Arminia se navzdory pracně získanému bodu dostala do sestupem ohroženého pásma, kde po výhře Cottbusu figurují také Duisburg s Norimberkem. Na remíze se za domácí podílel vstřeleným gólem i český útočník Jan Štajner.