Augsburg proti Mohuči otočil výsledek a slaví tři body

Augsburg vylepšil svojí nepříliš lichotivou pozici a porazil v duelu dvou týmů z dolní poloviny tabulky Mohuč 2:1. V sestavě vítězů nechyběl brankář Tomáš Koubek, který inkasoval jen jednou z kopačky Levina Öztunaliho. Mohuč sice rychle vedla, ale výsledek nedokázala udržet a nakonec se z Bavorska vrací s nepořízenou. Vyrovnání bavorského celku zařídil ještě do poločasu Marco Richter a vítěznou branku vstřelil z pokutového kopu Florian Niederlechner.
09.12. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Utkání Augsburgu proti Mohuči slibuje napínavou podívanou

Dva zápasy pod novým trenérem stačily, aby si Mohuč vydobyla před svým dalším soupeřem velký respekt. Po sérii špatných výsledků se kormidla ujal Achim Beierlorzer a jeho nový tým deklasoval Hoffenheim a porazil i Eintracht Frankfurt. O třetí výhru v řadě bude Mohuč usilovat v Augsburgu.
06.12. | Previews | 2 komentáře

Mainz dokázal otočit derby s Frankfurtem a o gól vyhrál

Mainz vyhrál díky dvěma gólům ve druhé půli regionální derby s Eintrachtem Frankfurt. Hosté sice po půli vedli, minutu před koncem však obdržel červenou kartu jejich Kohr a domácí zápas otočili.
02.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mainz přivítá Frankfurt, mírným favoritem jsou hosté

V rámci dohrávky jedenáctého bundesligového kole se v pondělí večer představí Frankfurt na půdě nedalekého Mainzu. Oba týmy jsou ve spodní polovině tabulky a mírným favoritem zápasu jsou hosté.
01.12. | Previews | žádný komentář

Hoffenheim prohrál s Mainzem, který hrál většinu zápasu v deseti

Výsledkem 1:5 skončil zápas Hoffenheimu s Mainzem. Domácím nepomohlo ani to, že hosté hráli celý druhý poločas v deseti kvůli vyloučení Bakua z nastaveného času první půle.
24.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Na půdu Hoffenheimu zajíždí Mainz, jasným favoritem jsou domácí

Hoffenheim se v rámci dvanáctého bundesligového kola utká s Mainzem. S ohledem na postavení v tabulce i poslední formu jsou jasným favoritem domácí.
22.11. | Previews | 1 komentář

Mainz má nového trenéra, představil Beierlorzera

Achim Beierlorzer sice teprve před nedávnem skončil v Kölnu, dlouho však bez práce nezůstal. Novým zaměstnavatelem 51letého kouče se stal Mainz, kde podepsal smlouvu do roku 2022...
18.11. | Aktuality | 5 komentářů

Mainz hledá nového trenéra, u týmu nepokračuje Schwarz

V německé lize v průběhu jednoho týdne skončil už třetí trenér. Bayern Mnichov se nedávno rozloučil s Nikem Kovaće, 1. FC Köln už nevede Achim Beierlorzer a nového kormidelníka bude mít také Mainz, na rozvázání spolupráce se s vedením dohodl Sandro Schwarz...
10.11. | Aktuality | 8 komentářů

Union Berlín se raduje z výhry nad Mohučí

Svěřenci Urse Fischera však měli štěstí, že po osmdesáti minutách hry vedli o tři branky. Soupeř totiž dokázal snížit, ale osmou porážku už neodvrátil. Na druhou stranu se nedá tvrdit, že by mohli být hráči klubu z hlavního města před duelem s Borussií Mönchengladbach o dost klidnější.
09.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mohuč bude napravovat reputaci proti Unionu

Fotbalisté Mohuče mají před sebou důležitý zápas s Unionem Berlín a nejde ani tolik o body, jako o návrat hrdosti. Po výprasku od Lipska si musí "Karnevalsverein" udobřovat své fanoušky a jinak, než dobrým výsledek proti Unionu to zřejmě nepůjde.
08.11. | Previews | žádný komentář
09.12. Latza do konce roku vypadl Mainzu
Mainz se musí do konce roku obejít bez Dannyho Latzy. Kapitán falckého klubu má potíže se zády a podle prvotních předpokladů by se měl do přípravy vrátit během ledna. (kicker.de)
05.12. Mateta vyhlíží návrat na trávníky
Jean-Philippe Mateta si tento týden na chvíli zatrénoval s prvním týmem Mainzu. Útočník německého klubu v probíhající sezoně ještě nehrál, na konci července si natrhl meniskus a musel na operaci. (sport1.de)
25.11. Mainzu bude dvakrát chybět Baku
Ridle Baku ve dvou ligových utkáních nebude k dispozici Mainzu. Německý mládežnický reprezentant si odpyká trest za vyloučení v zápase na půdě Hoffenheimu (1:5). (kicker.de)
25.11. Mainz stanovil nový bundesligový rekord
Trenér Achim Beierlorzer za sebou má úspěšný debut na lavičce Mainzu, který včera vyhrál v Hoffenheimu vysoko 5:1. Hosté hráli od konce prvního poločasu v oslabení a zapsali se do bundesligové historie, vůbec poprvé došlo k tomu, že tým hrající v početní nevýhodě dal čtyři branky. (sport1.de)
18.11. Mainz se domluvil s Beierlorzerem
Achim Beierlorzer byl před devíti dny odvolán z funkce trenéra 1. FC Köln a od dneška má novou práci. Kouč nahradí Sandra Schwarze u kormidla Mainzu, s novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do léta 2022. (sport1.de)
18.11. Herrlich se trenérem Mainzu nestane
Heiko Herrlich v nadcházejících dnech zůstane bez angažmá. Jméno někdejšího kouče Leverkusenu bylo spojováno s Mainzem, německý klub se ale nakonec poohlédne jinde. Z Mainzu nedávno odešel Sandro Schwarz, vaz mu zlomily špatné výsledky. (sport1.de)
17.11. Beierlorzer novým trenérem Mainzu?
Mainz hledá náhradu za kouče Sandra Schwarze, načež by mohl vybrat dalšího nedávno odvolaného kormidelníka. Falcký celek se podle posledních zpráv zajímá o Achima Beierlorzera, jenž před nedávnem opustil Köln. (transfermarkt.de)
11.11. V Mainzu končí také asistent Thurk
Sandro Schwarz už není trenérem Mainzu a společně s ním končí i jeho asistent, německý klub se rozloučil rovněž s Michaelem Thurkem. (sport1.de)
11.11. Herrlich na lavičku Mainzu?
Sandro Schwarz skončil ve funkci trenéra Mainzu a vedení německého klubu hledá jeho nástupce. Magazín Kicker dost možná už zná jeho jméno, žhavým kandidátem dle jeho informací je někdejší kormidelník Regensburgu či Leverkusenu Heiko Herrlich. (kicker.de)
07.11. Mainz neplánuje lednové posily
Příchod lednových posil neplánuje Mainz. Bundesligový celek sice naposledy na půdě RB Lipsko prohrál vysoko 0:8 a nebodoval v sedmém z deseti ligových zápasů, přesto podle sportovního ředitele Rouvena Schrödera není příchod nových akvizic na pořadu dne. "Nová posila by musela okamžitě zapadnout. Momentálně ale žádný příchod neplánujeme," řekl Schröder v rozhovoru pro deník "Kicker". (transfermarkt.de)