F91 Dudelange Lucembursko - F91 Dudelange - Zprávy

AC Milán - F91 Dudelange 5:2

AC Milán potvrdil na San Siru úlohu favorita proti lucemburskému outsiderovi z Dudelange, ovšem na tříbodovém zisku se pořádně natrápil. Vítězství 5:2 sice vypadá na první pohled jednoznačně, jenže domácí ještě v 65. minutě prohrávali 1:2. Pak ale přepnuli na vyšší obrátky a soupeře dostali na kolena hned čtyřmi brankami během pouhých čtrnácti minut. Výraznou měrou se přiblížili k postupu do jarní fáze EL, vyhráno však ještě nemají.

Preview: AC Milán - F91 Dudelange

Další zástupce italské kopané na domácí půdě San Sira hostí podceňovaného outsidera skupiny, který ale může pořádně zamotat postupujícími. Rossoneri dobře vědí, že v souboji s lucemburským Dudelange musí vyhrát, aby mohli pomýšlet na postup.

Olympiakos Pireus - F91 Dudelange 5:1

Olympiakos doma splnil povinnost a lucemburský Dudelange nejenže porazil, ale ještě si s chutí zastřílel. Řekům navíc trochu nahrál i výsledek druhého zápasu, takže po výhře 5:1 přeskočili AC Milán a drží druhou příčku. S Milánem je však čeká ještě domácí utkání.

Olympiakos Pireus hostí nováčka Dudelange

Rozum Olympiakosu velí v zápase s Dudelange bezpodmínečně zvítězit a vyvinout tlak na své konkurenty Betis a AC Milán. Řecký celek je pořád ve hře o postup, ale s lucemburským nováčkem nesmí zaváhat. První vzájemný zápas skončil dvoubrankovou výhrou přístavního celku.

Fortunis a Torosidis zařídili Olympiakosu výhru na lucemburské půdě

Byla to pořádná fuška, ale Olympiakos nakonec zápas na hřišti lucemburského Dudelange zvládl. Outsider skupiny kladl řeckému soupeři tuhý odpor a kouč hostí Pedro Martins si mohl definitivně oddechnout až v 81. minutě, kdy druhou brankou pojistil výsledek Konstantinos Fortunis. První branka přitom padla také až v 66.minutě, když se trefil zkušený stoper Vasilis Torosidis.

Preview: F91 Dudelange - Olympiakos Pireus

Lucemburské Dudelange čeká další domácí utkání v základní skupině Evropské ligy a po slavném Milánu je na řadě opět interesantní adresa, neúspěšnější řecký klub Olympiakos Pireus. Řekové jsou favoritem a pokud pomýšlejí na postup, musí získat z tohoto dvojzápasu šest bodů.

Real Betis - F91 Dudelange 3:0

Real Betis se sice v první půli trochu trápil, ale po změně stran už se mu hrálo mnohem lépe. Srdnatě bojující lucemburský celek nakonec svými zásahy potopili Sanabria, Lo Celso a také Tello, který završil skóre utkání v 88. minutě.

Preview: Real Betis - F91 Dudelange

Lucemburský nováček Evropské ligy F91 Dudelange v prvním kole proti AC Milán ukázal, že si umí jít svou cestou a nebude snadným soupeřem. Tentokrát se jeho obranu pokusí prolomit domácí Real Betis.

F91 Dudelange - AC Milán 0:1

AC Milán splnil povinnost a na půdě lucemburského Dudelange zvítězil 1:0. Obecně se však čekalo, že si italský velkoklub připíše přesvědčivější výhru, ale proti outsiderovi skupiny se musel spokojit jen s jednou brankou v podání Gonzála Higuaína.

Preview: F91 Dudelange - AC Milán

Jen málokdo má tolik zkušeností s předkoly evropských pohárů jako lucemburský Dudelange. I přes mizerný koeficient tamní soutěže se do Evropy její hegemon dostává pravidelně. Důvod? Tým z osmnácti tisícového městečka vyhrál za posledních čtrnáct let 11 titulů a šestkrát opanoval i národní pohár. Do základních skupiny se však poprvé dostal až letos - a svou cestu zahajuje symbolicky. Do Lucemburska zavítá slovutný AC Milán.