US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Janov CFC - US Sassuolo 3:3

Na stadionu Luigi Ferraris byla k vidění strhující podívaná, ve které padlo dohromady šest branek! Utkání skončilo konečnou remízou 3:3, ale bod pro Janov vystřelil Fetfatzidis až v nastaveném čase.

Preview: Janov CFC - US Sassuolo

Hodně zajímavé utkání se odehraje na Marassi v Janově. Místní Grifové přivítají nebezpečného soupeře ze Sassuola a budou se chtít vrátit k dobrým výsledkům z konce roku 2014.

US Sassuolo - Udinese Calcio 1:1

Osmnácté kolo italské ligy načalo utkání mezi Sassuolem a Udinese a po devadesáti minutách hry se body rozdělily. Domácí Neroverdi tak nepotvrdili vítězství nad AC, avšak na druhou stranu opět neprohráli. Všechny branky padly už během prvního poločasu.

Preview: US Sassuolo - Udinese Calcio

Po senzační výhře na San Siru ztrácí Sassuolo na evropské poháry už jen čtyři body, a jelikož s jídlem roste chuť, bude chtít v domácím zápase s Udinese jednoznačně zvítězit. Zvláště když hostům se nedaří podle představ.

Zaza prodloužil smlouvu, v Sassuolu ale dlouho vydržet nemusí

Simone Zaza za sebou má po individuální stránce hodně povedený rok 2014, za který se mu nyní dostalo jedné dodatečné odměny. Italský útočník hraje za Sassuolo a to s ním prodloužilo kontrakt až do června 2019, to ovšem neznamená, že Zaza u Neroverdi musí vydržet dlouho...

AC Milán - US Sassuolo 1:2

Málo platné byly bodové zisky s Neapolí a Římem a výhra v přátelském utkání nad Realem Madrid, když hned první ligové utkání AC Milán prohrál. Zpátky na zem vrátilo Inzaghiho svěřence Sassuolo, které na San Siru překvapivě zvítězilo 2:1.

Preview: AC Milán - US Sassuolo

S velkým očekáváním vstupuje do roku 2015 AC Milán. Tým před zimní přestavkou porazil Neapol, remizoval v Římě s AS a v přátelském utkání zdolal aktuálně nejlepší tým světa Real Madrid. Na San Siru mu bude soupeřem nepříjemném Sassuolo, která v první části překvapilo svými výsledky.

US Sassuolo - AC Cesena 1:1

Pouze remízou 1:1 skončilo utkání mezi Sassuolem a Cesenou, přičemž domácí byli velmi blízko vítězství. Vedení jim čtvrthodiny před koncem zajistil Simone Zaza, avšak konečné slovo měli ve čtvrté minutě nastavení hosté.

Preview: US Sassuolo - AC Cesena

Sassuolo v posledním kole přišlo o svojí osmizápasovou neporazitelnost, ale nyní se může vrátit zpět na vítěznou vlnu. Na svém stánku Cittá del Tricolore přivítá oblíbeného soupeře - předposlední Cesenu.

Città di Palermo - US Sassuolo 2:1

Velmi dramatický závěr se šťastným koncem pro domácí Palermo byl k vidění na stadionu Renza Barbery. Sicilané vyhráli v souboji dvou týmů s vynikající formou 2:1, když rozhodující trefu vstřelili až v nastaveném čase. Nutno ale podotknout, že Palermo si proti Sassuolu výhru zasloužilo.

Preview: Città di Palermo - US Sassuolo

Měli bojovat o záchranu, ale místo toho se vzepřeli a momentálně jim patří klidný střed tabulky. Ba co více, Palermo i Sassuolo jsou ve výtečné formě, což pocítili i adepti na titul. Jejich vzájemné střetnutí tak nemá favorita.

Ljajić vs. Zaza - 2:2

Domácí AS nezvládlo utkání se Sassuolem podle představ, ale i bod mu je dobrý. Hosté se od začátku prezentovali aktivním napadáním a velkou chutí vyhrát. Právě tyto ingredience ale chyběly domácímu týmu, který nepodpořil ani brankář Morgan De Sanctis. Díky dvěma trefám Adema Ljajiće ale domácí vydřeli bod.

Řím se před Citizens utkají se Sassuolem

Římany čeká jeden ze zásadních zápasů celé sezony. V týdnu se Giallorossi utkají s Manchesterem City a na výsledku tohoto utkání bude záviset mnoho faktorů. Hráči Vlků to samozřejmě vědí, ale nyní se budou muset koncentrovat na zápas se Sassuolem. A ambiciózní tým je ve formě...

US Sassuolo - Hellas Verona 2:1

Hellas Verona dnes navečer jen potvrdil svou nemohoucnost. Utkání se Sassuolem sice skvěle začal, když se trefil Vangelis Moras již po sedmi minutách. Jenže Sassuolo využilo několika chyb soupeřovy obrany a dvakrát skórovalo. Srovnal nejprve Nicola Sansone, po něm rozhodl o třech bodech Saphir Taider.

Preview: US Sassuolo - Hellas Verona

Hellas Verona neustále klesá tabulkou a špatný výkon střídá ještě horší. Za posledních deset utkání Hellas vyhrál jen pouhá dvě, což je pro fanoušky velké zklamání. A nyní jej nečeká nic snadného, protože Sassuolo hraje doma a navíc nabírá formu. Prohry se mu vyhýbají a nedávný nováček mezi italskou elitou předvádí skvělé výkony.