US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Oslabené Udinese přivítá Sassuolo

Hodně náročnou misi rovnající se skoro až nemožné má před sebou Udinese. Tým, který je zmítán zraněními, narazí na celek, který za normálních okolností hraje dobře. Po minulém kole ale jeho sebevědomí vylétlo hodně vysoko.

Sassuolo senzačně potopilo Juventus

Juventus Turín opět nezvládl navázat na dobrý výkon z minulého kola a se Sassuolem prohrál. Jediným střelcem utkání se stal Sansone, který způsobil, že hlasy volající po odvolání trenéra Allegriho ještě zesilují.

Sassuolo registruje zájem o Berardiho, v zimě ho ale neprodá

Hodně žádané zboží představuje Domenico Berardi. 21letý italský útočník hraje rovněž letos za Sassuolo a je jen otázkou času, než dostane příležitost ve věhlasnějším klubu. Nejreálněji vypadá jeho návrat do Juventusu, turínský celek ovšem není jediným zájemcem o jeho služby...

Obchodní vztahy stranou. Sassuolo vyzve Juventus

Bianconeri budou doufat, že se jim povede navázat na poslední výkony proti týmu, který by mohl být jejich "farmou". Právě do Sassuola Juventus často posílá mladé hráče na rozehrání. Nyní však půjde o hodně.

AC Milán - US Sassuolo 2:1

AC Milán doma porazil Sassuolo 2:1, ale se soupeřem, který hrál od 30.minuty bez jednoho hráče v poli měl těžkou práci. Defenzíva Rossoneri znovu nezabránila Berardimu ke skórování, naštěstí se ale trefili i Bacca s Adrianem a tři body zůstali na San Siru. Horkou ligovou premiéru prožil teprve šestnáctiletý brankář Gianluigi Donnarumma.

Preview: AC Milán - US Sassuolo

Velmi nepříjemného soupeře bude hostit trápící se AC Milán. Rossoneri se před vlastním publikem představí proti Sassuolu, kterému se proti milánskému velkoklubu mimořádně daří. A v sestavě Neroverdi by se měl objevit milánský postrach Domenico Berardi.

US Sassuolo - SS Lazio 2:1

Konečně se to Sassuolu povedlo! Ambiciózní celek porazil římské Lazio rozdílem jedné branky dočkal se první výhry nad Biancocelesti. Oslabené Lazio se nevzdalo, ale stačilo vstřelit pouze kontaktní branku.

Sassuolo ještě Lazio neporazilo. Teď má další pokus

Sassuolo se v neděli odpoledne pokusí přepsat klubovou historii. Římské Lazio totiž ještě nikdy neporazilo. Další šanci dostane ve chvíli, kdy se samo potřebuje zvednout z nevydařené formy.

Sassuolo poprvé padlo, nestačilo na Empoli

Až v sedmém kole ztratilo neporazitelnost Sassuolo. Jediný tým, který ještě neprohrál si vylámal zuby na Empoli, které naopak vylepšuje svojí pozici. V utkání na stadionu Carla Castellaniho padla jediná branka a postaral se o ní dvě minuty před koncem veterán Massimo Maccarone.

Preview: Empoli FC - US Sassuolo

Trápící se Empoli vyzve v neděli krátce po poledni Sassuolo a obejít se bude muset bez svého klíčového záložníka Riccarda Saponary i trenéra Giampaola. Za šest kol vybojovali Azzurri jen čtyři body, kdežto Sassuolo jich má na svém kontě hned dvanáct.

US Sassuolo - Chievo Verona 1:1

Bitva dvou příjemných překvapení nakonec rozuzlení nepřinesla. Sassuolo totiž doma jen remizovalo s Chievem Verona a body si tak oba týmy dělí. Vstup do zápasu se výrazně lépe povedl Sassuolu, protože se za něj trefil už ve třetí minutě Defrel. O dvacet minut později pak srovnal útočník Alberto Paloschi.

Souboj dvou překvapení svede Sassuolo s Chievem

Dvě příjemná překvapení letošního ročníku se konečně utkají tváří v tvář. Sassuolo na stadionu Città del Tricolore vyzve hosty z Verony, kterým se rovněž skvěle daří. Zatímco Sassuolo neprohrálo ještě ani jednou, Chievo už ví, jak porážka chutná.

Città di Palermo - US Sassuolo 0:1

Skvělou sérii neporazitelnosti nadále drží Sassuolo. Neroverdi dokázali vyhrát i na půdě Palerma a v tabulce jim patří třetí místo! Už v prvním poločase se trefil Floccari a pět minut před koncem zápasu uviděl červenou kartu domácí Rigoni.

Preview: Città di Palermo - US Sassuolo

Jeden ze čtyř týmů, který ještě neokusil hořkost porážky je překvapivě také US Sassuolo. Neroverdi se pokusí prodloužit sérii neporazitelnosti i na stadionu Renza Barbery v Palermu. Sicilané po dobrém začátku poněkud polevili.

AS jen remizovalo se Sassuolem

Fotbalisté AS Řím nedokázali navázat na dobrý výkon proti Barceloně a z utkání se Sassuolem si připisují jen jeden bod. Ani jejich výkon navíc nebyl ideální. Za hosty skórovali Defrel a Politano, za domácí si třístou trefu připsal Totti a remízový gól měl na svědomí Mohamed Salah.