US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

US Sassuolo - Frosinone Calcio 2:2

Jen remízu 2:2 si připsalo Sassuolo proti o záchranu bojujícímu Frosinone. Domácí dokonce tahali za kratší konec, když pokaždé dotahovali náskok soupeře.

Preview: US Sassuolo - Frosinone Calcio

Mezi největší překvapení letošního ročníku Serie A patří bezesporu výkony Sassuola. Neroverdi se překapivě zapojili do bojů o evropské poháry a s jedním zápasem k dobru ztrácejí na pátý AS Řím jen pět bodů. V tomto kole vyzvou o záchranu bojující Frosinone a o favoritovi utkání není pochyb.

Hellas Verona - US Sassuolo 1:1

A zase nic! Vánoční dárek v podobě prvního vítězství v sezoně se nekoná. Hellas doma nedokázal porazit ani Sassuolo a po remíze 1:1 zůstává nadále poslední. Sassuolo vstoupilo do zápasu lépe,ale vedení ještě v prvním poločase ztratilo.

Preview: Hellas Verona - US Sassuolo

Italská Serie A se pomaličku blíží do své poloviny a jen jeden tým stále nepoznal pocit vítězství. Veronský Hellas se i po nástupu trenéra Delneriho trápí, před vánočními svátky by rád svým příznivcům nadělil první ligové vítězství. Proti bude Sassuolo, které překvapivě bojuje o pohárovou Evropu.

UC Sampdoria - US Sassuolo 1:3

Sampdoria Janov opět zklamala a po debaklu v Miláně prohrála i doma se Sassuolem. Hosté vyhráli díky brankám Acerbiho, Floccariho a Pellegriniho 3:1 a v tabulce drží kontakt s evropskými poháry.

Preview: UC Sampdoria - US Sassuolo

Na stadionu Luigi Ferraris přivítá Sampdoria páté Sassuolo a bude chtít napravit předchozí nezdary. Ani hostům se v minulém kole nedařilo, ale zatímco jsou celkově šestí, Námořníky dělí od sestupu jen tři body.

Fiorentina jen remizovala se Sassuolem

Sassuolo dokázalo remizovat s Fiorentinu a připisuje si cenný bod. Viola se dostala do vedení díky akci Valera, ale za domácí ke konci první půle srovnal Sergio Floccari.

Fiorentina chce zpět první místo. Proti je Sassuolo

Fiorentinu čeká náročná práce, pokud si chce vzít zpět první místo. Musí spoléhat na zaváhání dvou týmů před sebou, ale především po těžkém utkání Evropské ligy porazit nebezpečné Sassuolo. A to doma body nerozdává.

Janov CFC - US Sassuolo 2:1

Velmi zajímavý duel s pořádně dramatickou koncovkou byl k vidění v Janově, kam zavítalo Sassuolo. Grifové vyhráli 2:1, když o všem rozhodli až v poslední minutě nastaveného času. Už v prvním poločase sudí rozdal dvě červené karty.

Preview: Janov CFC - US Sassuolo

O důležité body se bude bojovat také v Janově na slavném Marassi. Domácí se nacházejí na patnáctém místě, kdežto hosté jsou senzačně pátí. Sassuolo představuje nevyzpytatelného a kvalitního soupeře, který už si poradil s mnohem zvučnějšími týmy. Třikrát v řadě pak Neroverdi neinkasovali.

US Sassuolo - Carpi FC 1:0

Carpi sice statečně vzdorovalo a bojovalo, ale nakonec to na tři body nestačilo. Dokonce ani na bod, protože jedinou trefou se Nicola Sansone postaral o výhru domácího Sassuola.

Poslední Carpi vyzve uchazeče o poháry

Sassuolo je jedním z těch příjemnějších překvapení Serie A. Provinční celek, který ještě nedávno bojoval v druhé italské lize, nyní bojuje o poháry. V neděli odpoledne má další skvělou šanci na tři body, protože jej vyzve poslední tým tabulky, Carpi.

Sassuolo se s Udinese rozešlo bez branek

Sassuolo dnes odpoledne nedokázalo vstřelit ani jednu branku domácímu Udinese. A protože se stejný počin "povedl" i domácím Zebrám, oba týmy si body jen dělí.

Oslabené Udinese přivítá Sassuolo

Hodně náročnou misi rovnající se skoro až nemožné má před sebou Udinese. Tým, který je zmítán zraněními, narazí na celek, který za normálních okolností hraje dobře. Po minulém kole ale jeho sebevědomí vylétlo hodně vysoko.

Sassuolo senzačně potopilo Juventus

Juventus Turín opět nezvládl navázat na dobrý výkon z minulého kola a se Sassuolem prohrál. Jediným střelcem utkání se stal Sansone, který způsobil, že hlasy volající po odvolání trenéra Allegriho ještě zesilují.