UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

Doni plánuje ukončit kariéru v Atalantě

Trenér Luigi Del Neri dělal zázraky u kormidla Chieva, nyní k vlastnímu obrazu přetváří Atalantu. Jedním z klíčových hráčů tohoto italského klubu je Cristiano Doni, který řídí útočné akce svého týmu, za velkou hvězdu se ale nepokládá...

Atalanta BC - UC Sampdoria 4:2

Šestibrankovou přestřelkou s dvěma červenými kartami a šťastným koncem pro domácí celek skočil duel Atalanty Bergamo se Sampdorií Janov. Prodlužuje se tak nelichotivá série janovského celku na Stadio Azzurri d’Italia. Sampdoria tam nevyhrála již 10 let.

Preview: Atalanta BC - UC Sampdoria

Devátý celek soutěže Atalanta Bergamo hostí prozatím velké zklamání ligy Sampdorii Janov, domácí fotbalisté naposledy prohráli v Římě nad AS 2:0, Sampdoria si pro změnu rozdělila body s Juventusem za remízu 0:0.

UC Sampdoria - Juventus FC 0:0

Fotbalisté Sampdorie Janov nedokázali vyhrát ani v 5. kole Serie A, a tentokrát si připsali jeden bod za remízu 0:0 s Juventusem. "Stará dáma" remizovala už dvakrát po sobě, v minulém kole si rozdělila body s Catanií.

Preview: UC Sampdoria - Juventus FC

V předehrávce pátého kola italské Serie A na sebe narazí na Stadio Ferraris celky Sampdorie a Juventusu Turín. Obě strany budou chtít napravit svá zaváhání z minulého kola, kdy remizovaly. Zatímco se Stará dáma bude chtít vrátit na vítěznou vlnu, domácí Sampdoria stále čeká na první vítězství.

AC Siena - UC Sampdoria 0:0

Jediné utkání, kde diváci ve čtvrtém kole neviděli branku, bylo to na půdě Sieny. Domácí si v něm za bez brankovou remízu rozdělili body se Sampdorii Janov. To mimo jiné znamená, že Janovští jsou zatím bez vítězství.

Preview: AC Siena - UC Sampdoria

Čtyřbodová Siena hostí před domácím publikem prozatímní zklamání sezony, janovskou Sampdorii. Oba týmy v minulém kole remizovaly 1:1, Siena na hřišti Lecce a hostující Sampdoria doma s Chievem.

UC Sampdoria - Chievo Verona 1:1

Chievo urvalo bod na těžkém podmáčeném hřišti na stadionu Marassi v Janově. Obě branky padly v rozpětí dvou minut v druhém poločase. Domácí poslal do vedení Daniele Franceschini, následně srovnal Antonio Langella.

Preview: UC Sampdoria - Chievo Verona

Nováček z Verony se v třetím kole Serie A vydá do Janova. Na stadionu Marassi se utká se Sampdorií. Blucerchiati se zřejmě vzpamatovali z nepříznivých výsledků v lize a zpravili si chuť vítězstvím 5:0 v Poháru UEFA nad litevským Kaunasem.

SS Lazio - UC Sampdoria 2:0

Lazio ve druhém kole přehrálo na domácím stadionu Sampdorii a díky brankám Zarateho a Panděva se, kromě zisku třech bodů, udrželo v čele tabulky. Římané se ujali vedení již po sedmi minutách, když se letos už potřetí trefil Zarate. V 71. minutě korunoval vítězství Goran Panděv.

Preview: SS Lazio - UC Sampdoria

Po reprezentační přestávce je na programu 2. kolo italské Serie A a nedělní program nabídne mimo jiné utkání mezi Laziem a Sampdorií Janov. Klub z hlavního města si v prvním kole poradil s Cagliari a díky vysokému skóre (4:1) vede tabulku. Sampdoria trochu překvapivě získala bod ze zápasu s Interem Milán.

Mourinho: Remíza je dobrým výsledkem

Nový kouč Interu Milán José Mourinho přiznal, že jeho tým neodehrál proti Sampdorii nejlepší utkání a je spokojen s remízou 1:1. "Nezasloužili jsme si vyhrát," přiznal Mourinho a dodal: "Z výsledku nejsem šťastný, ale jsem spokojený s výkonem."

UC Sampdoria - Inter Milán 1:1

Inter Milán klopýtl hned v prvním zápase v cestě za obhajobou titulu. Na hřišti Sampdorie Janov sice svěřenci trenére Josého Mourinha od 33. minuty vedli zásluhou branky Zlatana Ibrahimoviče, jenomže ve druhém poločase srovnal Delvecchio a body se nakonec dělily.

Preview: UC Sampdoria - Inter Milán

V druhém utkání nového ročníku Serie A přivítá domácí Sampdoria Janov úřadujícího mistra Itálie Inter Milán. Nerazzurri čeká na stadionu Marassi křest ohněm, neboť se bude jednat o první ligové utkání nového trenéra – José Mourinha.

Cassano: Chci zůstat ještě hodně dlouho

Zlobivé dítě italského fotbalu Antonio Cassano se konečně usadilo. Bývalý fotbalista AS Řím je maximálně spokojen se svým angažmá v Sampdorii a v janovském klubu by rád vydržel ještě hodně dlouho...