Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Preview: Chievo Verona - Turín FC

Na stadionu Bentegodi na sebe narazí dva ambiciózní celky, které chtějí předejít sestupovým bojům a bojovat ve středu tabulky. Domácí nováček Chievo Verona se střetne s FC Turín. Obě mužstva mají na svém kontě čtyři body - jedno vítězství, remízu i porážku.

Turín FC - Inter Milán 1:3

Inter Milán potvrdil roli favorita, když porazil FC Turín 3:1 a poprvé v letošní sezoně se vyhoupl do čela italské Serie A. Vítězství Nerazzurri zajistili jak vlastní hráči, tak také domácí Marco Pisano, jenž vlastním gólem ve 24. minutě otevřel skóre. O pár desítek sekund později zvyšoval Maicon a ve druhém poločase se trefil Ibrahimovič. V závěru pak korigoval Abbruscato.

Preview: Turín FC - Inter Milán

Čtyřbodoví Turín a Inter Milán na sebe narazí v neděli odpoledne. Domácí budou hájit třetí příčku, obhájce titulu je zatím čtvrtý a chce co nejdříve na nejvyšší příčky. Interu bude chybět Muntari, jehož odvolání proti třízápasovému trestu bylo neúspěšné.

Reggina Calcio - Turín FC 1:1

Na stadionu Oreste Granillo se v souboji domácí Regginy s turínským FC zrodila remíza 1:1. Obě branky padly v prvním poločase a zasloužili se o ně Nicola Amoruso a vlastencem Marco Di Loreto.

Preview: Reggina Calcio - Turín FC

Na stadionu Oreste Granillo přivítá domácí Reggina turínské FC. Hosté jsou nabuzeni domácí vysokou výhrou 3:0 nad nováčkem z Lecce, zatímco souboj Chieva s Regginou vyzněl lépe pro domácí Chievo v poměru 2:1.

Turín FC - US Lecce 3:0

Fotbalisté turínského FC zvládli úvodní kolo na výbornou. Před domácím publikem si lehce poradili s nováčkem z Lecce 3:0. O tři branky domácích se podělili Rosina, Zanetti a Bianchi.

Preview: Turín FC - US Lecce

Nováček letošní Serie A Lecce zavítá na půdu turínského FC. Lecce se do nejvyšší italské soutěže vrací po dvouleté absenci, a bude se tu chtít udržet, ovšem domácí Toro bude chtít na svém Olympijském stadionu získat všechny tři body.

Bianchiho z Anglie vysvobodil Turín

Rolando Bianchi se dočkal vytouženého přestupu z Manchesteru City. Italského útočníka koupil FC Turín a s pětadvacetiletým hráčem podepsal pětiletou smlouvu. Citizens údajně dostali devět milionů eur.

Turín musí hledat dále, Paloschi zůstává v AC Milán

FC Turín hledá jednu posilu do útoku a jeho vedení se nový přírůstek již chystalo představit, nic z toho ale nebude. Na hostování měl do Turína namířeno mladíček Alberto Paloschi, jehož odchod z AC Milán ovšem přibrzdilo zranění Marca Borriella...

Souhrn Serie A 2007/08 (1)

Aktualizováno o soupisky.Sezona 2007/08 v Itálii skončila, a nyní je čas poohlédnout se za již uplynulým ročníkem. Ze zisku Scudetta se radovali fotbalisté Interu Milán, ale my vám nejprve přinášíme souhrn týmů, které skončili ve druhé polovině tabulky. Liga se nepovedla římskému Laziu nebo sicilskému Palermu. Italskou nejvyšší soutěž opouští trojice Livorno, Parma a Empoli.

FC Turín - ACF Fiorentina 0:1

Nádherný gól Pabla Daniela Osvalda zajistil Fialkám Ligu mistrů. Fiorentina uhájila čtvrtou příčku před AC Milán, jenž bude v příštím ročníku nejprestižnější klubové soutěže překvapivě chybět. Naopak klub z Florencie si LM zahraje poprvé po osmi letech.

Preview: FC Turín - ACF Fiorentina

Poslední "finále" před sebou má Fiorentina. To předcházející doma zvládla a v tabulce se opět dostala na čtvrtou příčku, poslední krok nyní musí udělat na hřišti turínského FC.

AS Livorno - FC Turín 0:1

Livorno se stalo prvním týmem, který opouští nejvyšší soutěž. Rozhodla o tom domácí porážka s FC Turínem. Jedinou brankou v utkání poslal Livorno do Serie B Alessandro Rosina.

Preview: AS Livorno - FC Turín

Jeden z těch méně sledovaných soubojů se odehraje v neděli v Livornu, kde místní celek AS přivítá FC Turín. Livorno již dlouho leží na úplném dně italské ligové tabulky, ale dvě kola před koncem má ještě alespoň teoretickou šanci na udržení. Turín je na tom o poznání lépe, jistotu záchrany ale ještě nemá.

FC Turín - Neapol SSC 2:1

FC Turín doma zvítězilo nad Neapolí 2:1 a udržuje si tak tříbodový odstup od sestupového pásma. Neapol je stále v poklidném středu tabulky a nemá prakticky o co hrát. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě David Di Michele.